Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Īpašuma izsole-īpašnieks

 
Reitings 91
Reģ: 29.01.2009

Sveikas!

Šādās lietās pati absolūti neorientējos, bet varbūt kāda zinās :-)

Ja nekustamais īpašums ir ielikts izsolē (par nemaksāšanu), cik ilgi īpašnieks skaitās persona, kurai īpašums ir atņemts? Viena izsole jau ir bijusi, neviens īpašumu neiegādājās - tad īpašnieks joprojām ir persona, kurai to atņēma? Ja tā, kādas ir viņa tiesības attiecībā uz šo īpašumu?

Šo visu varu noskaidrot, zvanot tiesu izpildītājam, bet ir jāgaida nedēļas vidus, esmu ziņkārīga :-) Paldies!

23.10.2011 16:27 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Ja izsolē īpašumu nenopirka, tad jā īpašnieks joprojām ir persona, kura ir parādā.
Īpašnieks šajā gadījumā nevar īpašumu ne pārdot, ne ieķīlāt, ne kā savādāk apgrūtināt.
Parādnieks nekustamā īpašuma īpašnieks būs līdz brīdim kamēr viņa īpašums netiks pārreģistrēts uz jaunā īpašnieka vārda.
23.10.2011 16:51 |
 
Reitings 91
Reģ: 29.01.2009
Paldies!
Nedrīkst izīrēt, bet to joprojām dara. Tātad es esmu nelikumīga īrniece ;-) Jā, nu to jau nojautu, šobrīd meklēju jaunu dzīvesvietu, bet nu tas, protams, tik ātri nenotiek.
Zinu, ka nesmuki, bet tad jau būtībā īres naudu varu nemaksāt? Īpašnieks par izsoli man neko nav teicis, to uzzināju nejauši. Viņš grib tikai iekasēt naudu un vienā dienā tad ierastos jaunie īpašnieki.
Kā Jūs darītu?
23.10.2011 17:04 |
 
Reitings 131
Reģ: 29.01.2009
Nu, ja ir īres līgums, tad īrnieku tik viegli nevar izlikt no dzīvokļa (arī jaunie īpašnieki ne).
Nu īri domāju, ka vajdzētu maksāt, jo, ja viss ir oficiāli, tad izīrētājs pēc tam var piedzīt to īres parādu.
23.10.2011 17:36 |
 
10 gadi
Reitings 23
Reģ: 15.07.2009
Kapēc nelegāla? Ja tev ir noslēgts īres līgums jau labu laiku iepriekš, tad viss ok. Nav tā, ka kolīdz izsludina izsoli, īpašniekam jāmet ārā īrnieki. Līdz dzīvoklis ir pārdots izsolē un ievests valdījumā, vecais īpašnieks ikuma ietvaros var pilnībā lietot savu dzīvokli.
Protams, ka normāls cilvēks pabrīdinātu savu īrnieku, ka dzīvoklis iet uz izsoli un, ka labāk jau laicīgi meklēt ko citu. Labi, ka tu to uzzināji pati. Bet katrā ziņā, tas nav nemaksāšanai iemesls.
23.10.2011 17:41 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Sveika!
Ja tev ir noslēgts īres līgums ar īpašnieku, kuram dzīvoklis tgd ir izsolē viss ir kārtībā. Turpini viņam maksāt par to pretī saņemot apliecinājumu, ka esi samaksājusi - visdrošākais protams no bankas konta skaitīt.

Pēc izsoles jaunajam īpašniekam ir saistoši īpašnieka iepriekšējie slēgtie īres līgumi, respektīvi, viņš neko nevar izdarīt un izlikt tevi uz ielas, ja būs iegādajies šo dzīvoki un tu tur varēsi turpināt dzīvot. Vecajam īpašnieniekam vispār būtu pienākums viņam paziņot par apgrūtinājumiem , šaja gadījumā par īres līgumu, ja vien tas nav pieejams publiskā reģistrā - tu neesi ierakstīta zemesgramatā kā īrniece. Tā kā neuztraucies un vari aŗī ļoti nesteigties ar dzīvokļa meklēšanu.
23.10.2011 17:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!