Cik daudz juus atlaujaties vina prieksaa?

 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009

Chawa;)

Mees ar draugu 3 gadus atpakalj runaajaam, ka lai cik tuvas attieciibas nebuutu, ir jaaieveero kkaadas robezas, nevajagot atraugaaties, pirst, vajag turpinaat sevi kopt utt (un tas bija vins, kurs to teica!). Tagad, peec 3 gadiem vinsh atraugaajas, purkskina manaa prieksaa un sajuusminaas par to.:D es gan taa nevaru, jo man no beernibas ir maaciits, ka tas nav pieklaajiigi. Visu laiku aizraadu draugam, ka nedriikst taa uzvesties, bet shis neklausa.

Padalieties, cik daudz juus drauga prieksaa atlaujaties un cik vins juusu prieksaa?:D

23.10.2011 03:57 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
Beaga ja pareizi sapratu, tad tu esi MULJKJE, kad nelauj kasit, ja niez, iedomajies, ja tev deguns vai kas cits niezetu, un nespetu neko izdarit un pakasitos, bet peksni kads apvainojas par dabisku lietu :D
Skatos, kad tas, kuras neatlaujas vai nejutas labi/brivi savu puisu klatbutne vai kkadas nenormalakas cacas? Tas ta4 ir normali, itipashi dzivojot kopa, kaut nejausi.. laikam jadzivo kopa, lai saprastu, kad nav ko kauneties, protams ne jau speciali tas viss ir jadara :)
24.10.2011 15:00 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Dzīvojam kopā 4 gadus. Protams, ir gadījies visādi, bet vienmēr puisis ir atvainojies, un tas, ka esam kopā tik ilgi,manuprāt, nenozīmē, ka tagad bez sirdsapziņas pārmetumiem varam pirst (atvainojos) un atraugāties kā cūkas.
Tomēr cenšamies šīs lietas kontrolēt un speciāli, apzināti nedarīt, jo tas tomēr nav īsti patīkami ne man, ne viņam.

Olu kasīšana - tas manā skatījumā nav nekas tāds, ja vien to dara tikai manā klātbūtnē ne citu cilvēku. Viņiem jau sava mantība ir arī jāpiekārto. (l) :-) Tas man īpašas emocijas neizraisa kā dažām te. :-)
24.10.2011 15:11 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Drauga priekšā atļaujos visu to, ko jebkurā citā sabiedrībā. Neesam par šo lietu runājuši, bet, acīmredzot, abi esam audzināti līdzīgi - 5 gadu kopā būšanas laikā gāzes viens otra klātbūtnē nelaižam. Es uzskatu, ka gaisa bojāšana ir necieņa pret apkārtējiem. Kāpēc man būtu jāosta cita cilvēka radītie ne tik patīkamie aromāti? Atraugāties skaļi nemēdzu vispār, esmu audzināta, ka tas nav pieklājīgi, ja viņš kādreiz to izdara, man ir vienalga, kamēr tas nekļūst par cūcību. Kopā uz tualeti neejam, kaut kādas robežas ar savām intīmajām lietām ievērojam.
24.10.2011 15:13 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
heh a ko jus darat, kad cileks pa nakti neapzinati pirz?
ok, zinu, kad nav pieklajigi, tapec var atvainoties.. bet mes neesam ta runajusi, kad nevar, drizak gan, kad cik brivi jutamies, kad var kko tadu atlauties nekautrejoties, saprata robezas, ok ir lietas, ko nedaru vina klatbutne, piem skaistumkopsana, ta man ir kad esmu vena majas, un ja ir ienacis taja diena atrak majas , tad nu neko darit :D
24.10.2011 15:31 |
 
Reitings 82
Reģ: 07.08.2011
neapskaužu jūsu vīriešus :-D
24.10.2011 16:25 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Jēziņ, nu cik visas skaistas, tīras un pūkainas! :D Lasu un smiekli nāk, kā cilvēki cenšas sevi pataisīt par tik ideāliem un pareiziem! Potams, ir savas robežas un pieklājības normas, kuras jebkurš normāls cilvēks ievēros, bet nu nav ko pārspīlēt un dramatizēt visu! Es arī daudz ko esmu piedzīvojusi un vel galus neesmu atdevusi! :D Ir jau labi, ja cilvēks otra acīs grib ilgāku laiku palikt skaists un ideāls, bet ko darīs tās "dāmītes", ja nedod dies jūsu draugi redzēs jūs kādā ne tik patīkamā mirklī? Šausieties nost? :D
24.10.2011 16:32 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Es nez, vai tas nozīmē, ka esmu baigā dāmīte vai man vnk labi kuņģis strādā, bet es neatraugājos un, atvainojiet - nepiržu, ne vīrieša, ne mammas, ne omes klātbūtnē. Un man kaut kā nemaz neprasās! :D :D Tā ka noteikti sevi neierobežoju.

Katram jau savas robežas - Kivičam likās ok sēdēt uz poda, kamēr otrs blakus tīra zobus. Man tomēr labāk patīk kakāt lepnā vientulībā. :D :D

24.10.2011 16:48 |
 
Reitings 39
Reģ: 15.11.2009
Es arī piederu pie ņereaļna intīmajiem latviešiem. Mēs ar draugu esam kopā 6 gadus un no tiem es vismaz 1/5 daļu naktis neesmu normāli gulējusi, jo vienmēr esmu aizturējusi purkšķi. Man tāds īpatnējs vēders, bieži uzpūšas (laikam beidzot jāpārbaudās kas man to izraisa) un tad nu gāzīte ir neizbēgama, bet es draugu ļoti cienu un saprotams, izvēlos gulēt mazlietiņ mazāk. Mēs arī viens otra klātbūtnē nekad neatraugājamies, nešķaudam, netīram ausis, neveicam manikīru, jo kaut kādai robežai ir jābūt. :) Vienreiz paškīrāmies pirms pāris gadiem uz pus mēnesi jo viņš MANĀ klātbūtnē kasīja olas!
Es nesaprotu kā jūs daži te varat uzvesties tik brīvi! Mēs taču dzīvojam Austrumeiropā 8-)
25.10.2011 04:35 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
ārprāts, kāpēc ta nagus nevar nolakot otra klātbūtnē vai nošķaudīties?? :-D

pačurāt brīvā dabā arī neejiet, bet gan ciešaties līdz slēgtajai vannas istabai? :-D
25.10.2011 04:43 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
ā, tas mans komentārs par olu kasīšanu - nav jau tā, ka es aizrādītu vai tā kasīšana mani aizvainotu. vienkārši dažreiz pakaitina, ka viņš pats sev tā brīvi pieskaras. es arī uzreiz gribu. (s)
25.10.2011 04:44 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
šķaudīšanu tak nav tik viegli nokontrolēt,kā purkšķi :-D
25.10.2011 05:15 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Es tā aizdomājos,ka tās pareizās meitenes laikam ir augušas bez brāļiem/māsām, tāpēc arī neatļaujās tik daudz. Papētiet situāciju bērnu dārzā/skolās, visi drīz darīs visu bez aizspriedumiem. :-D
Mani neapmierina tikai smirdīgu gāžu laišana,to var darīt toletē :-D
Ā un starpcitu,es pirms gada vasarā strādāju vienā noliktavā,ne Latvijā, un tā noliktava bija milzīga futbollaukuma lielumā un vasarā uzkarsa,kā siltumnīca. Sākumā tas man radīja šoku,bet visi džeki staigāja olas kasīdami,vai mēģinot bikses nolīmēt nost no sasvīdušās kules. Un tur bija gan angļi,gan poļi,gan latvieši, gan lietuvieši,gan citu tautību pārstāvji. :-D :-D a ko darīt,nevar tak sēdēt toletē visu laiku,lai neviens neredz tevi :-D Viņiem visiem noteikti nebija meiteņu,jo viņi kasa olas :-D
25.10.2011 05:22 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es ta parsmejos! :-D Es nacu pie secinajuma ,ka nakosa dzive gribu tadu virieti,ka rada filmas-ne pirz,ne olas kasa,ne degunu urbina...tadu ,ka rada 50 gadu filmas,kas pa maju staiga uzvalka un "nekustas"! :-D
25.10.2011 05:56 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
* VIŅAM pieskarties gribu :-D
25.10.2011 06:38 |
 
Reitings 772
Reģ: 29.01.2009
:D
Nu, mans tagadējais vīrietis patiešām ir samērā zolīds... :) Man pat brīžiem tracina, ka viņš varētu justies brīvāks manā klātbūtnē, bet ne pārmērībās - nekādas pirdienu sacensības ikdienā nevēlos dzirdēt un ostīt... Ja sanāk - sanāk... Un viss... Tas jau dabiski :D
Kaut arī, ja tā padomāju - kopš dzīvojam kopā - nu jau gandrīz gadu - nekādu tādu trako atļaušanos neesmu manījusi...
Nu, jā - pirksts gan šad tad ir manīts degunā :D
Iepriekšējais vīrietis, gan pirda, kā sacensībās, un beigās jau arī atļāvās ienākt vannas istabā (kas apvienota ar wc), kad guļu vannā un aiziet mierīgi pakakāt... Tad gan es bļāvu - vai tad tiešām nevar paciesties pārdesmit minūtes???! :-O
Es jau visas dabiskās lietas uztveru normāli... Bet arī ir lietas, kuras viņa klātbūtnē nedaru - nekādas tualetes darīšanas, nekādu tamponu mainīšanas, vaksācijas u.tml. Tas tomēr lai paliek man vienai... :)
25.10.2011 12:58 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Njā, ļoti interesanti viedokļi no daudzām meitenēm. Vienīgi man liekas, ka lielākā daļa no viņām vai nu nedzīvo vēl kopā ar pusi vai dzīvo neilgi.
Tā kā manam vīram ir problēmas ar vēderu un gāzes viņam diezgan bieži veidojas, tad neko viņš padarīt nevar, kad esam kopā. Viņš gan bieži tamdēļ man atvainojas vai dusmojas uz sevi, bet es ļoti labi zinu, ka viņš to nedara speciāli. Un lai tamdēļ viņš skrietu uz tualeti ikreiz, kad tās gāzes sakrājas? Nu nē, mēs visi esam cilvēki un tās lietas ir dabiskas. Man pietiek, ka par skaļu gāzu "izvadīšanu" atvainojas, kādreiz par to pasmejamies un viss.
25.10.2011 16:32 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Dažas no šeit esošo komentāru autorēm pēc pāris pavadītām minūtēm ar maniem draugiem laikam ķertu trieku. Vīrieši pēc alus lietošanas atraugājas, laiž arī balodīšus un pakasa olas, jo ir tikai cilvēki. Arī mans vīrietis mājās tā dara un dzīva esmu. Neuzskatu to par kko ārkārtēju. Pati gan cenšos nepurkšķināt citu klātbūtnē, bet atraudziņas pasprūk(ak šausmas, sieviete atraugājas, turklāt vēl publiski!). Protams, tamponi un skūšanās ir manā ziņā. Saprotu, ka daudzas varbūt uztraucas par to, ka zudīs kaisle vienam pret otru u.t.t., bet mēs taču esam cilvēki, nevis lelles.
25.10.2011 17:02 |
 
10 gadi
Reitings 4268
Reģ: 03.08.2009
Normāli, pat šķaudīt nedrīkst :D wtf?

Tā kā man vidusskolā angļu valodas skolotāja aizliedza mums šķaudīt. Ko tad lai es daru, ja gribas?.. nu iemācījos šķaudīt bez skaņas..UN kad sākām dzīvot kopā, mani draugs izmācīja tā nedarīt, jo viņam liekas, ka man uzsprāgs plaušas :D
25.10.2011 19:32 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
lai nu par ko, bet nu par to komentāru kur bija teikts, ka nešķaudām viens otra klātbūtnē man sanāca smiekli :-D tas ir par traku!
25.10.2011 19:58 |
 
Reitings 285
Reģ: 12.02.2011
annA, uzsprāgst plaušas.. es pilnā balsī smējos :-D :-D
kas te nešķauda cita klātbūtnē - atvainojos, bet prātiņ nāc mājās.
25.10.2011 20:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits