Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skaudība!

 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 19.08.2009

Zinu, ka ir pasaulē netaisnība, sliktas litas, ļauni cilvēki.. Bet kaut kā negribās tam visam ticēt, gribu ticēt, ka tomēt nav tik traki, bet tas jau sāk izklausīties komiski no cilvēka manā vecumā! :)

Jautājums- vai esat kādreiz vēlējušas otram sliktu, tikai tāpēc, ka tam ir kas labāks nekā pašām? Pilnīgi un galīgi bez iemesla? (Es saprotu, ja kāds ir izdarījis pāri un tad ir tās sajūtas, ka negribās, ka ar to cilvēku notiek kas labs. par to šoreiz nē..)

Vienkārši, esot vienā kolektīvā skolā, darbā vai kur citur, kur ilgstoši jāuzturās kādā komkrētā cilvēku lokā- vai ir bijis tā, ka sāk kaitināt cilvēks tikai tāpēc, ka tas ir vienmēr smuki saposies, priecīgs un laipns pret visiem, ka tas ir komunikabls un ar daudziem izveidojis superīgas attiecības. Vai ir bijis, ka cilvēks tracina, jo viņš visiem patīk kā cilvēks, nemaz nerunājot par to, kas viņam mugurā?

Varbūt var padalīties pieredzē par skaudību- kā pašas skaudušas vai tikušas skaustas.. un kā tas viss beidzās (vai vēljoprojām turpinās).. kā tiekat ar to galā? :)

18.10.2011 02:38 |
 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 19.08.2009
Būšu moderna- iekomentēšu pati šeit, lai to tēmu paceltu :)
18.10.2011 02:41 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Pati nekad citam neko sliktu nevēlu, jo zinu, ka viss nāk atpakaļ dubultā. Neesmu arī skaudīga. Es priecājos par citiem cilvēkiem. Esmu saskārusies ar skaudību no citu puses. Dažreiz tas nebūt nav patīkami, bet dažreiz tā citu skaudība paceļ pašapziņu :-D :-)
18.10.2011 02:47 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Vienu laiku, man tiešām bija skaudība uz jauno koleģi, tikko sākusi strādāt un ideala, ģērbjas, skaists saderinatais, likās , ka viņai pat ziepes nevajadzētu , lai tiktu priekšniekiem pie labās rokas, pati ar viņu nekontaktējos , atturējos no viņas, bet tiesi vina, kā tāds magnets visu laiku man klat :-D :-D
Pec kāda laika satuvinājamies, un tad es redzēju , kāda vinas dzīve ir patiesība, saderinātais slims ar azarspelēm, pārtiek tikai no vinas algas, ko vina izcīnīja ar negulētām naktīm strādajot, un tad es pati sapratu, lai kaut ko iegūtu ir ļoti smagi jāstrādā, un lai arī kā liktos , ka kādam ir viss, mēs nekad nezinam visu par to cilvēku, kā arī protams, kam viņs ir gājis cauri , lai to visu sasniegtu, tāpēc man skaudība vairāk nav tuva,ja vina piezogas pie manis vienmēr atceros to ka tik tiešām aiz visa skaista vienmēr būs , kas melns. :-/
Pateicoties šai brīnišķīgajai sievietei daudzko iemācījos, jo viņa bija diezgan vecāka par mani (l) Ta nu ar ar šo lietiņu cīnos, atceros savu kolēģiti, un visu , kas varbūt tam laimīgajam cilvēkam var būt paslēpts no citu acīm ;-)
18.10.2011 02:47 |
 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 19.08.2009
Man smaids ir maska. Bieži apkārtējiem neizrādu savu rūgtumu, neklaigāju apkārt visiem savas rūpalas. Tomēr neturu arī tās pie sevis, padalos ar draudzenēm un citiem tuviem cilvēkiem.. tāpēc pilnīgi piekrītu Emanuellai- lai vai kā cilvēks izskatītos, nekad nezinās, kas notiek otrā pusē, ko neredz. Kā arī- viss, kas cilvēkam ir, tas ir sasniegts paša spēkiem. OK, ir arī veiksmītes, piemēram, vienam paveicies būt tievākam, otram trakāk- tam visu laiku jācīnās ar taukiem. Vai viens visu laiku rukā, otrs neko nedara un tad hopts un mantojums. Bet tie jau tikai tādi gadījumi, pārsvarā jau katrs saņem pēc nopelniem- ja ko gribi sasniegt, tad ej uz mērķi un sasniegsi :) Bet redz, jo vairāk cilvēks cenšās darīt un panākt sev kvalitatīvāku dzīvi, jo vairāk sametās visādi skauģi!
18.10.2011 02:56 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Pilnīgi piekritīšu Tev Happy :-)
Bet par tādiem skauģiem, kas tiešām neko nesaprot var vienkārši pateikt- Kas citam bedri rok, pats tajā iekrīt.
Jo kaut kāda Karma jau pastāv un agri vai vēlu viss nāks atpakaļ, galvenais, ir nepadoties un cīnīties tālāk par savu mērķi, visādi jau tie ērkšķi pa mūsu taciņām ir, bet ja ir gribasspēks, beigās,būsim uzvarētājs, ja ne uz doto mirkli tad pēc kāda laika gan, kaut vai gadiem.
(l)
18.10.2011 02:59 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Man drīzāk tāda baltā īslaicīgā skaudība dažreiz uznāk - nevis "ooo, kā tai kazai paveicies, stulbā lose nemaz nav pelnījusi", bet gan "wow nice, es arī tā gribētu". Jo te arī variants, ka mana labākā draudzene ir tāda, ka no ārpuses visi nedraugi apskauž, ka viņa perfekta, viņai viss perfekti, lai gan tā vispār nav un viņas dzīve, ko citiem nerāda, ir īsts bardaks. tā lūk
18.10.2011 03:05 |
 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 19.08.2009
Emanuelle, man jau arī labāk patīk domāt par to, ka viss nāk atpakaļ, tomēr.. diemžēl laikam pret mani ir tā sliktā skaudība, ka grib man tīšām visu laiku kaut ko riebīgu izdarīt.. esmu uz robežas, visu pamest vai cīnīties. Liekās, ka jāpaliek un jācīnās, bet negribās stresa dēļ veselību sabojāt, jo tiešām uz sevis jūtu replikas ne pa tēmu. Kopumā esmu apmierināta ar visu ko daru un esošā darba vieta apmierina, tomēr grūti izturēt un tēlot muļķi visu laiku, ka nekas neskar un nkeas neaizvaino.. gribās pateikt, lai sakārto savu dzīvi, lai aizet un sakopjās pati utt., bet tad arī NVA rindā varēšu stāvēt :)
18.10.2011 03:11 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Es saprotu, ka nervi, jā tos bojā šādos gadijumos, bet man pašai ari tā ir , pametu ar roku uz diviem mēnešiem, līdz atskārtu pie joda, kam tā strādāju, un esmu atpakaļ uz kara lauka :-D
Es parasti no rīta pieceļos un sev pasaku šī diena būs ideāla, lai arī ko kāds izdarītu vai pateiktu, parasti jau aizsvilos, bet nē, nepadodies, ja esi smagi strādājusi, tad nepadodies.
Tā , jau ir, kad vienmēr kaut kur būs kāds skauģis, kas viss tiešākajā nozīme, kādam mēģina sačarēt visu, bet Tu esi stipra sieviete, un panāksi savu, Es esmu ar Tevi 8-)
:-D Parādi , kas ir saimniece, un noliec to glumiķi pie vietas, kas nekaunīgi bojā tavu omu un darbu :-)
Lai Tev veicas, nepadodies un turies.
:-)
Jaieet gulēt , rīt atkal smaga darba diena :-D
18.10.2011 03:18 |
 
10 gadi
Reitings 32
Reģ: 19.08.2009
:D Paldies, Emanuella!
Jā, es esmu stipra, gudra un visu varoša un neviena glumiķe man nebojās omu un darbu, lai ko viņa arī gvelztu :D :D
šito tagad katru vakaru pirms miega un arī rīt ceļoties!
Un tiešām tā jādara.. lai viņa murgo, man vienalga, sasniegšu to līmeni, ko man vajag un tad varēšu pacelt cepuri :) :)
Un es eju gulēt! :)
18.10.2011 03:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Emmanuelle-man uzradusies varda masa-nekas! :-)
Es domaju ka man ir bijusas grutibas ar cilvekiem ,kuri ir skaudusi!Biezi esmu dzirdejusi komentus -nu ja tu Amerika!Tev jau viegli!Tev bagats virs utt |-)
Teiksu ka ir, man nekad neskauz otra augsupeja,izskats uttEs maku ari priecaties,bet ir bijis ta,ka jauzliek tas neiztais smaidins! |-)
Tie cilveki ,kuri uz mani skatas ta ,ka es vienmer saku"cilveks bez sejas"-es meginu iztureties loti neitrali,nekad nepielaizu sev par tuvu!Meginu lidzas pastavet ta,lai netraucetu viens otram!
18.10.2011 03:26 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es rakstit nemaku-tas tiesam tiesa! (e)
Neistais smaidins...Vel gribeju piemetinat,ka kadreiz aizdomajos par tadam lietam-cilveks ir bagats ,laimigs visada zina un vel piedevam vinne to lielo Lotto-tad gan es domaju,kapec nevaretu vinnet kads ,kam tiesam nav...?Tada balta skaudiba-nav ta ka velu launu ,bet zel tomer...,ka tam cilvekam jau viss ir-kapec Dievs iedeva vel vairak ...?
18.10.2011 09:54 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011

Nu un,ka kāds pelna 1000 mēnesī, es pelnu 300 un daru to,kas patīk.
Nu un,ka kāds visu laiku smaida, toties es raudot radu ļoti labu dzeju un miniatūros tekstus.
Nu un, ka kādai ir garākas kājas, es sev ļoti patīk ar savām acīm. :)

Kad lasīju 10 Bībeles baušļus, es sapratu,ka man diez vai sanāk pārkāpt pēdējo vai pēdējos divus(kā nu kurā konfesijā). Es NEIEKĀROJU.ad lasīju 10 Bībeles baušļus, es sapratu,ka man diez vai sanāk pārkāpt pēdējo vai pēdējos divus(kā nu kurā konfesijā). Es NEIEKĀROJU.
Man nekas nav šķitis, ka kādam būtu kas labāks. Jocīgi.

Skaudība ir tāda stulba lieta, man liekas,ka noved pie ļaunprātības un zagšanas, meliem utt.
18.10.2011 10:10 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Es tur kaut ko sakopēju netīšām. :D
18.10.2011 10:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Late-pie mums ir tads izteiciens-balta skaudiba,tas nozime -nevainiga! :-D
18.10.2011 10:27 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Piekritīšu meitenēm par to, ka mēs jau par citiem redzam tikai ārējo čaulu, izskatu (drēbes, ādu, rokas, matus), kaut kādas bildes sociālajos tīklos, kur ir izvēlētas tās perfektās, bet patiesībā viss ir pavisam savādāk.

Esmu saskārusies ar situāciju,īstenībā pat vēl vakar viens skolnieks jautāja, kāpēc es strādāju skolā, ja man dzīve ir kā šokolāde, mašīna, dzīvoklis centrā, vīrs, dizaineru drēbes, labs telefons utt.. arī draudzenes, paziņas, no sākuma bieži vien domā,ka man ir zelta dzīve, bet nu varu teikt,ka katram cilvēkam ir kādas problēmas, Dieviņš bieži vien iedod kko vairāk, bet citu atkal noņem nost.
Tāpēc cenšos īpaši nenoskaust citus, ir protams dažreiz, ka iezogās maziņš velniņš galvā, bet cenšos to pārvarēt.
18.10.2011 10:30 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Skaudība, protams, ka ir bijusi, bet nevis ar kaut kādu nelaimes vēlēšanu cilvēkam, bet gan, ka es sev arī gribētu tādu labu algu, foršas drēbes un kaut kā tā. Bet arī šāda veida skaudība ir pārgājusi, jo esmu sapratusi to, ko jau vairākas meitenes minēja - nevienam tā dzīvīte nav ideāla. Katram savi plusi un savi mīnusi, savas veiksmes un neveiksmes. Un neteiktu, ka mana dzīve būtu sliktākā. ;-)
18.10.2011 11:05 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Es neesmu Emmanuelle, bet Emanulla :-D
happy nu redzi pacēli savu pašapziņu un apņēmību pa 90% , re ku jauki :-D
Lai Tev jauka darba un pozitīvs lādiņš šajai darba dienai (l)
18.10.2011 11:07 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
"Pati nekad citam neko sliktu nevēlu, jo zinu, ka viss nāk atpakaļ dubultā. Neesmu arī skaudīga."

Kad lasu šādus tekstus, man vienmēr nāk smiekli!Nu ko var cilvēki liekuļot?Nu neviens mēs neesam tik tīrs un balts,ka vēlam visiem tikai labu, pat tiem,kas stipri pāri nodara!es esmu pārliecināta par visiem 100, ka kādu reizi ik viens no mums ir vēlējis kādām ļaunu, varbūt pat neapzinoties to!
Es gan neatminos, vai nopietni esmu vēlējusi ļaunu kādam, jo tam ir kas labāks, bet skaidri zinu, ka esmu vēlējusi ļaunu tiem cilvēkiem, kas man pāri nodara!Parasti gan tas ir dusmu uzplūdā! ;-)
un kas attiecās uz skaudību, tad man vienmēr ir tāda balta skaudība uz meitenēm, kurām ir smuki augumi, jo pašai kāds kādreiz bija :-D bet tā tiešām ir balta skaudība, es vienkārši novērtēju sievietes skaistumu,protams, ja tas ir dabīgs, nevis ar silikoniem pārpumpēts!tur jau gan nav ko skaust!
Tākā es jau kādu laiku esmu bez nopietnām attiecībām,pilnīgi bail paliek kaut ko izteikt par kādu čali, jo uzreiz skan frāze, ka man skauž, jo man tāda nav!Vot, tas gan ir fufelis!Jo man ir pilnīgi nospļauties uz laimīgiem pāriem, jo man ir tikai viens cilvēks uz šīs zemeslodes, kuru es gribu par savu, man tiešām neskauž citu laimīgās attiecības ;-)

Bet globāli runājot, man no vārda "skaudība" nelaba dūša paliek,jo vienkārši kaitina, ka jebkurš tevis pateikt negatīvais vārds, tiek traktēts kā skaudība!Nu nav tā!Nu te, forumā, ir viena īpaša būtne,kurai liekas,ka visiem viss skauž :-D :-D :-D
18.10.2011 11:18 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Katte
Pilnīgi piekrītu Tev par to, ka visi kādreiz ir izjutuši skaudību, pat neapzinoties - un tāpat kā Tev man arī tas salīdzinājums liekas smieklīgs un pretīgs reizē :-) (es nekad nevienam nesaužu, nevēlu neko sliktu - da labiii! :-D )
18.10.2011 12:38 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Bieži sanāk skaudībā ko sliktu padomāt. Ja cilvēks ir jauks, tad parasti domās atvainojos un nedaudz nolamāju sevi. :-D
Točna zinu - ja, piemēram, atklāšu brīnumdiētu, ar draudzenēm nedalīšos, viņām jau tā labi. (t)
18.10.2011 13:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits