Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Totāls izmisums

 
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009

Esmu zaudējusi amatu zem kājām un vairs nezinu pie kā labāk vērsties. Manam drauga ir atkarība no azartspēlēm caur internetu. Pirms 2 dienām viņš saņēma algu, no kuras nu jau ir palikuši pāri tikai 85LS. Man kuru katru dienu jādzemdē, iet prom nevaru - tīri fiziski nav uz kurieni. Pamest viņu negribu, tik stipri mīlu viņu, ka reizēm tā dēļ ienīstu pati sevi. Viņš savu problēmu it kā daļēji atzīst, pie ārsta iet kategoriski atsakās. Visbriesmīgākais ir tas, ka uz manu pieprasījumu tūlīt pārtraukt to, ko viņš dara, seko atbilde - tā nav tava darīšana. Esmu pilnīgi finansiāli atkarīga no viņa. Es nezinu, kā izdzīvot šo mēnesi. Es vienkārši nezinu, ko darīt. Lūdzu, padomu.

17.10.2011 16:03 |
 
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009
*pamatu
17.10.2011 16:03 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Manai paziņai bija līdzīgi. Arī ar bēbi, bez ienākumiem, ar draugu - atkarībnieku. Tas, ka viņš pat sāka zagt naudu no viņas konta (kad bēbis jau bija paaudzies), bija pēdējais piliens un viņa aizgāja. Un tagad ir lieliskās attiecībās ar vīrieti, kuram viņa un viņas bērns ir paši svarīgākie nevis kaut kādas blēņas.

Nu, tas tikai tāds piemērs... :-)
17.10.2011 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Šausmīga situācija-pat nezinu, ko ieteikt.
Nevari tā, ka algas dienā paprasi summu, kāda vajadzīga izdzīvošanai un tad ar pārējo, lai viņš dara, ko grib.

laikam tā tagad baigā problēma-man arī ir viens paziņa, kurš nesaprot, ka viņam pokeru nevajag spēlēt. Ti ātri, kā vienreiz vinnē, nākamajā dienā jau pakāš. Ir jābūt totāli debilam, lai pie galda vienā vakarā pazaudētu 800 Ls, pie kādiem 300 jau nu vajadzētu saprast, ka neiet īsti labi :D
17.10.2011 16:07 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Tev nav vecāku, kas var palīdzēt finansiāli? Vai varbūt viņa vecāki var ko darīt lietas labā..
Es negribu moralizēt, bet tieši šādu situāciju dēļ nekad nevajag būt finansiāli atkarīgai no vīrieša. Viņi nav tā uzticamākā suga.
17.10.2011 16:08 |
 
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009
Brīžos, kad viņam nav uznākusi kārtējā atkarības lēkme, kā cilvēks un mīļotais viņš ir gandrīz ideāls. Es patiešām negribu sev blakus nevienu citu. Varbūt ir vērts pa kluso aiziet pie kāda tantiņas, lai sāli apvārdo vai kko tādu. Es gribu viņam palīdzēt un kopīgiem spēkiem tikt tam pāri. Tas nevar būt neiespējami.
17.10.2011 16:10 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Tādi cilvēki nemainās. Nākošreiz nospēlēs arī jūsu bērna pabalstu.
17.10.2011 16:12 |
 
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009
Mani vecāki paši šobrīd ir neapskaužamā situācijā, viņa - jau daudz ir darījuši mūsu labā, lai prasītu vēl, viņa Ome nopirka mums atsevišķu dzīvokli, lai varam sākt veidot paši savu dzīvi. Es pat šonakt cēlos augšā, lai aizietu uz bankomātu un noņemtu to, kas tur vēl ir palicis. Tas ka karte ir pie manis, diemžēl neko nemaina, lai netā pārskaitītu naudu uz kādu mājaslapas kontu, nevajag pat to sasodīto karti.
17.10.2011 16:13 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Man rados viens spēlmanis sāka no mājām nest prom visu sadzīvi, lai pārdotu un tad spēlētu.
17.10.2011 16:17 |
 
Reitings 253
Reģ: 29.01.2009
Varbūt bankās pastā iespēja, nobloķēt karti pret tāda veida darījumiem?
17.10.2011 16:18 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nu ko, ja viņš tikpat ka neatzīst, tad tu esi bezspēcīga, tu kļūsti līdzatkarīga. Bet ja jau viņš tomēr kaut ko par to atzīšanu runā, tad moš viņš to algu/tās daļu, kas paredzēta dzīvošanai un maksājumiem var dot tev?
17.10.2011 16:19 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nedomāju,ka tantiņas kko aiz muguras vārdojot palīdzēs.
Šādos gadījumos,man šķiet kaut ko var darīt tikai ja cilvēks atzīst atkarību un ir gatavs ārstēties...
Es ļoti domātu,vai ir vērts palikt ar tādu kopā tieši bērna dēļ.Kad bērns piedzims,tad būs vajadzīgi līdzekļi...es nebūtu droša,ka viņš nenospēlēs pēdējos santīmus,kas atlikti bērna lietām.
Tagad jau arī-šāds stress nenāk par labu tev un vēl nedzimušajam bērnam(bet viņam laikam par to vienalga).
17.10.2011 16:20 |
 
Reitings 475
Reģ: 03.03.2011
Nopietni,kamēr viņš pats negribēs mainīies,nekas nebūs.. Šis ir tikai sākums,vēlāk aizies līdz īstām scēnām,kur viņš uz mirkli sapratīs,ka kaut kas nav tā,bet tik un tā, beigās nospēlēs visu.. :-/ vai nu viņš pats iet pie ārsta un ārstējas,vai arī neko.. jo uzspiežot viņam savu gribu,nekas nenotiks,jo pats viņš nedomā,ka viņam ir problēma. Uzliec noteikumus,vai nu viņš beidz spēlēt,vai arī,lai dodas uz citurieni savu laimi meklēt. Savādāk nekā,man pašai bija puisis,kurš nospēlēja visu pokerā,sākumā cīnījos,beigās,pieriebās un aizgāju prom, viņš pēc tam lūdzās,ka visu atmetīš utt. Varbūt arī tu tādu gājienu izmēģini,šantāžā,hehe :-)
17.10.2011 16:27 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Viss sāk izskatīties pēc līdzatkarības.
Annas Psihologija- ir tads zurnals- somenes bija raksts par lidzatkaribu.
Noteikti izlasi. Tur ir ari dazadi kontakti ar atbalsta grupam utt. (ne tikai atkarigajiem, beta ri lidzatkarigajiem).
Protams, megini vienoties, ali kadu algas dalu skaita tev. Un ies tomer aizietu pie tantinam gan. un vairakam. vienigais ko vari zaudet ir mazliet naudas. Un vispar googlee var pamekleties info. Psihoterapeits Tev pasai ka lidzatkarigajai ari deretu.
Tas ir smagi. Bet tev ir jadzivo sava dzive un to vard arit ari neskiroties. Izturibu tev ;-) Domā par bērniņu.
17.10.2011 16:48 |
 
Reitings 446
Reģ: 29.01.2009
Piedod par kludam (s)
Jā ultimats ari der, bet ja vins zin, ak tev nav kur likties un ja neesi gatava ari pildit to ar ko draudi-nav verts.
17.10.2011 16:50 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Es diemžēl neizlasīju visus komentārus - laika trūkuma dēļ, bet tas ko pamanīju, ko ieteica kāda no meitenēm: uzlikt kaut kādu limitu viņa naudai; ar viņa darba devēju vienoties,ka algu pārskaita TEV uz kontu vai citu karti kas ir pie tevis, nu kaut kā tā.

Un galu galā, pirmais,kas man ienāca prātā - jo tu neko nemini par palīdzību no vecākiem/aizbildņiem,kas tev varētu būt, tad risinājums - KRĪZES CENTRS, vismaz pazvani uz kādu uzticības tālruni, noteikti tur (cerams) ieteiks kaut ko labu kā rīkoties!!

Viņam vecāku nav?! Lai kāds paņem pie dziesmas puiku,kurs kļūs par tēvu!!! Rīkojies!
17.10.2011 17:25 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Paziņa izšķīrās no vīra, kurš spēlēja un jau sāka iztirgot iedzīvi. Bet viņai nebija bērns.
un vēlāk psiholoģe teica, ka tas, ka vari aiziet, nozīmē, ka esi stipra.
Nezinu, vai viņš mainīsies. Varbūt tas, ka aiziesi, liks kko padomāt.
17.10.2011 17:39 |
 
Reitings 27
Reģ: 13.10.2011
Man draugam , ir tā ,ka viņš iedzer obligāti jāiet spēlēt ,ja nauda ir!

Cik reizes mēģinu viņu atrunāt ,nekas nelīdz ,tāda liela vēlme . Ja neatļauj tad apvainojas un psiho .
17.10.2011 17:44 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Es nekad mūžā nespētu, ko tādu savā dzīvē pieļaut. Man būtu vienalga, es cīnītos viena! Jo cerība, ka k.kad kļūs labāk ir naivi.
17.10.2011 18:10 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Pašai par laimi nav nācies ne ar ko tādu saskarties, bet ir dzirdēti visādi varianti par atkarīgajiem! Un ne jau tie veiksmes stāsti! Es domāju, ka ja cilvēks pats necīnīsies tam pretī, tad ne ar kādu mietu to no viņa neizdzīsi... Ja viņu neattur fakts, ka viņam būs mazais, kurš prasa oi oi oi cik līdzekļus, tad es nezinu ar kuru galu viņš domā!
Un tas, ka viņš tev pasaka - nav tava darīšana. Murgs! Kā nav tava darīšana? Viņš visu nospēlē, ņem vel no tevis un ko viņš bērnam dos? Pagales grauzt?
Skarbi un man žēl, ka esi nonākusi tādā situācijā, bet es uzskatu, ka nav ko auklēties ar tādu! Te jau vairs nav runa par mīlu vai nemīlu tēmu, bet gan reālu degradāciju! Un ja tev ir svarīga tava un bērna turpmākā dzīve, es domāju, ka izķepurosies kaut kā, es šaubos, ka vecāki tev atteiks savu palīdzību! Tā viņš vienā dienā vel atstās tevi ar bēnu uz ielas, jo dzīvot kur nebūs - viss būs nospēlēts! :(
17.10.2011 18:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits