Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latvijas Biznesa Koledža.

 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2011

Sveiciens, visiem!

Gribētos dzirdēt Jūsu situāciju, ja mācāties vai esiet mācījušies LBK.

Tātad iestājos budžetā dienas nodaļā, tātad bija jāsamaksā 197 lati.Pirms vēl sākās mācības, aizgāju uz skolu un pārgāju uz talmācību(2 mēnešiem), uzrakstīju iesniegumu. Man teica, ka nedēļas laikā atnāks uz e-pastu vēstule, kur būs viss aprakstīts par online apmācību un kāds būs mans jaunais logins un parole.Nekas netika atsūtīts.Es pārvācos dzīvot uz Vāciju.Zvaniju uz skolu 3 dienas pēc kārtas neviens neceļ klausuli, rakstiju e-pastu neatbildēja.Es nesamaksāju tos 197 latus, jo nekāda apmācība netika nosūtīta. Rakstiju e-pastu, lai atraksta man loginu un paroli, man atsūtīja, ka es mācos dienas nodaļā un ka esot jāmaksā 197 lati par to. Labi domāju, ka vēl laikam līgums nav stājies spēkā.Gaidiju, katru dienu pārbaudīju e-pastu, nebija nekas atsūtīts sakarā ar tālmācībām, tikai tas, ka dienas nodaļas studentiem mainās lekciju saraksts, un viss tikai par dienas nodaļu.

Tagad, kad jau ir pagājis mēnesis, man atnāk vēstule, ka man esot jāmaksā sods (Uz 05.10.2011. jūsu kopējais parāds par augstākās izglītības iegūšanu un/vai citiem pakalpojumiem ( t.sk. soda nauda ) sastāda 564.9 LVL.). Un es nesaprotu par ko tāda summa? Ja neesmu vispār saņēmusi nekādu informāciju no viņiem, ne materiālus.

Vai, tas ir normāli?

Tagad es esmu vainīga, ka man neatsūtīja NEKO par tālmācību uz kuru pārgāju. Pirms pārgāju uz tālmācību man teica, ka man saglabāsies budžeta vieta arī tālmācībā.

Bet par ko TĀDA summa??? Atkal šodien visu dienu zvaniju uz to skolu, neviens neceļ.

Jā, 1dien lidoju uz Rīgu un jātiek skaidrībā ar šo skolu. Es nezinu ko man darīt, vērsties uz patērētāju centru?

Jo es neuzskatu, ka tagad es būtu vainīga un, ka man jāmaksā tāda nauda.

15.10.2011 19:09 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.01.2009
Nevaru palidzeet,bet varu ieteikt ciiniities par savu taisniibu un neuzkjerties uz taada akja...
:-)
15.10.2011 19:39 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Žēl Tevis.
Šī ir jau kārtējā sliktā atsauksme par šo skolu. Es iesaku Tev būt tik drosmīgai un zvanīt kādam raidījumam - beztabu vai tautas balss, jo kad piesauc TV, tad parasti visos uznēmumos viss pats no sevis sakārtojas. Man bija problēmas ar autoskolu Venta, kas man nedeva naudu atpakaļ, kad nevarēja nodrošināt pakalpojumu, piedraudēju ar beztabu un atri atdeva, jo saprata, ka vēl vairāk bojāt reputāciju nevar atļauties.
15.10.2011 20:23 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2011
Tagad iegāju Intarnet, tur viss esot aprakstīts.
420 Ls, par pirmo semesti jāmaksā (kaut man teica, ka pārejot uz tālmācību budžeta vieta saglabāsies) + 144,90 sant. sods, par to, ka neesmu samaksājusi tos 420 ls,ka par katru dienu nākot 0,05% no neapmaksātās summas.Un, ka esot jāmaksā np 07.08.2011. - bet šajā datumā es vispār iestājos skolās uz dienas nodaļu, kurā nemācījos, tikai 5.septembrī uzrakstīju iesniegumu par tālmācību.
"Tad jau sanāk, ka man nav budžeta vieta I semestrim, un ka tālmācības programmā iestājos jau augustā?!" forši gan, ka viņi sadomā šādus melus...
Es nevaru sagaidīt pirmdienu, lai to noskaidrotu.
Vnk. nav kam izkratīt sirdi :D
15.10.2011 20:31 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Vai tad tālmācībai vispār budžets ir iespējams?
15.10.2011 20:37 |
 
Reitings 26
Reģ: 15.10.2011
Man teica, ka budžets saglabāsies, ka būs jāsamaksā tikai 197 lati, par pēdējo semestri. Nu tur ir tā, ja paliec budžetā visus semestrus, tad to naudu (197 latus) beigās atdod.
Es tiešām nezinu ko man darīt, esmu tik nokaitināta, un man nav lieki 600 lati :D
15.10.2011 20:42 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ir bijusi darīšana ar šo skolu. Murgs. Iesaku tikai tiem, kam patīk mūžīgais čakars. Ja latviešu grupu var sadomāt pielikt krievu grupai vai arī prasīt papildus samaksu, lai tā nenotiktu, tad tas nav visai nopietni.
15.10.2011 21:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits