Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Uzticos. Un tomēr...

 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011

Gribas pačīkstēt. Vienkārši netieku ar sevi galā.

Pēc dabas esmu nu ļooooooti greizsirdīga. Un tas tā traucē dzīvot, baudīt.

Šobrīd man ir sakarīgas attiecības. Nu, satikties sanāk reti, jo uz laukiem aizbraucu diezgan reti, bet pagaidām var ciest.

Viņš ir draugos ar manu draudzeni. Pat neteiktu, ka draugos, vienkārši labi paziņas. It kā ar prātu saprotu, ka nekā jau tur nav, bet... Uznāk domas no sērijas "A ja nu?"

Zinu arī vienu viņa bijušo. Un tad nu uznāk - ja nu viņa bija labāka par mani? Viņa vecāka par mani, pieredzējušāka droši vien. Rr...

Ir iespējams ar šito apsēstību kaut kā cīnīties?

13.10.2011 21:44 |
 
Reitings 257
Reģ: 27.09.2011
Mana situācija..esmu trakoti greizsirdīga... vai drīzāk biju
Arī tādas pašas domas nāca galva,ja nu viņa ir labāka...bla bbla bla

Tev jāceļ savs pašvērtējums...

Es sevi ta nomierināju..
Es tacu esmu arī skaista,pat skaistāka,gudra,interesanta...
Ko man te sevi mocīt..
Vnk dari kko,nedomā par to.
galvenais neizrādi..:)

Man dažreiz grbās kko paburkšķet,bet es turu muti,līdz ar to skandāli mazāk...

Saņem sevi rokās :-)
13.10.2011 21:52 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Es ar greizsirdību esmu smagi aplauzusies, tāpēc tagad sēžu biksēs.
Tāpēc mans uzskats ir tāds - kamēr dzīve tevi neaplauzīs, neko tu neiemācīsies un nesapratīsi.
13.10.2011 21:55 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Hmm, man arī tā ir bijis, ka salīdzinu sevi ar citām meitenēm, bet tas situāciju labāku un skaistāku nepadara, vienkārši beidzot apzinies, ka esi forša un skaista meitene, un viņam pati labākā, vismaz šobrīd! :-)
13.10.2011 22:17 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Ar savu tagadējo draugu iepazinu greizsirdību. Mums ir tādas kā attāluma attiecības pagaidām. Viņš ir vīrietis 'labākajos gados', šarmants, gudrs, patiesi asprātīgs, apņēmīgs, ar labu izglītību, draudzīgs, interesants. Dzīvojam kaimiņvalstīs, mums ir 10 gadu starpība. Viņam ir patiesi daudz draugu, paziņu, kontaktu, kamēr es vēl skaitos jauniņā apkārtnē, kurā dzīvoju šobrīd. Viņa bijusī, kura cenšas viņu atgūt, dzīvo netālu (šķirušies gan viņi ir 4 gadus, bet viņa nerimstas, lai gan draugs savu nostāju pret to sievieti ir stingri norādījis). Viņam ikdienā grozās nobriedušas sievietes, neatkarīgas, stabilas, ar labu izglītību. Es vienu brīdi juku prātā aiz greizsirdības. Un tomēr viņš ir ar mani.. sāku domāt par to. Un tad es atminējos to, ko biju greizsirdības dēļ piemirsusi- bet es taču esmu forša! Manī ir kas tāds, kas nav tajās citās sievietēs. Pašapziņa atgriezās, greizsirdība mazliet noplaka. Jo vairāk parādu savam draugam, cik pārliecināta esmu par sevi, jo nepacietīgāks viņš kļūst mani atkal satikt (l)
13.10.2011 22:26 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pasapzinu jacel
13.10.2011 22:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits