bijušais = draugs

 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009

Sveikas! Kādās attiecībās esat ar saviem bijušajiem, it īpaši, ja kopā būts ilgāku laiku? Vai bijušais var būt draugs, pie tam tuvs draugs, nevis vienkāršs paziņa? Nesen izšķīros ar savu puisi, ar kuru bijām kopā ilgus gadus un bijām ne tikai mīļākie, bet arī patiešām labi draugi... Ne man, ne viņam negribas to draudzības daļu pazaudēt. Šķiršanās bija smaga, bet draudzīga - nekāds naids nav palicis pret viņu. Un jā, viņam tagad ir cita. Es pagaidām jaunas attiecības veidot nevēlos, bet noteikti nav tā, ka ceru būt atkal kopā ar ex. Es vnk domāju, vai ir vērts uzturēt kontaktus ar bijušo kā draugu un gribētos dzirdēt arī jūsu pieredzi šajā jautājumā! :-)

12.10.2011 00:06 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Ijaa @ 19.12.2023 14:57

Es gan neticu tai draudzībai, kur meitenei ir džeks "tikai draugs", uz kura pleca var paraudāt/izkratīt sirdi. Plecs uz kura paraudāt=loceklis. :D

Vienīgi ko tiem draugiem kuriem toč nav sekss savā starpā?
19.12.2023 15:01 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
SarmaD @ 19.12.2023 15:01

Vienīgi ko tiem draugiem kuriem toč nav sekss savā starpā?

Es biju domājusi, ka tas džeks "tikai draugs", kurš meiteni uzklausa, klausās visas viņas attiecību un dzīves problēmas utt., patiesībā viņš gribētu ar viņu pārgulēt, tāpēc klausās visas viņas problēmas. Nesaku, ka visi tādi ir, bet daudzi tādi ir.
19.12.2023 15:04 |
 
Reitings 1847
Reģ: 26.03.2020
Es gan neticu tai draudzībai, kur meitenei ir džeks "tikai draugs", uz kura pleca var paraudāt/izkratīt sirdi. Plecs uz kura paraudāt=loceklis.

Nē, nē, tur jau tas joks, ka sievietēm parasti šādas "draudzības" ir izdevīgas un pat vajadzīgas. Gulēt jau viņas parasti ar šiem vīriešiem (simpiem) nevēlas, bet izmantot priekš uzmanības un kā emocionālos tamponus savām problēmām gan. Vīriešiem atkal pilnīgi otrādāk - viņiem no parastas draudzības pilnīgi un galīgi nav nekāds labums un viņi no tā neiegūst neko.
19.12.2023 15:04 |
 
Reitings 2739
Reģ: 05.09.2023
Ijaa @ 19.12.2023 15:04

Es biju domājusi, ka tas džeks "tikai draugs", kurš meiteni uzklausa, klausās visas viņas attiecību un dzīves problēmas utt., patiesībā viņš gribētu ar viņu pārgulēt, tāpēc klausās visas viņas problēmas. Nesaku, ka visi tādi ir, bet daudzi tādi ir.

Nu jā, man arī tā šķiet. Tai pat laikā ko ta nepārguļ? Nedomāju ka tas būtu tik sarežģīti zinot ka abiem vel ir simpātijas
19.12.2023 15:05 |
 
Reitings 1412
Reģ: 19.05.2016
Jēzus marija, tak lieciet cilvēkiem mieru, lai draudzējas ar ko grib. Dažiem cilvēkiem ģenitālijas vai iepriekšējais attiecību statuss nav faktors izvēloties draugus. Kāpēc ir tik grūti ar to samierināties?
19.12.2023 16:00 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Aizspogulia @ 19.12.2023 12:06
Es ar bijuši uzturu jau sešus gadus draudzību. Izšķīrāmies, pagāja gads un izdomājām, ka varbūt jāpamēģina vēlreiz, bet ātri vien sapratām, ka nekas nesanāks. Un tā nu palikām draugi. Gan man, gan viņam ir jaunas attiecības. Abiem četrus gadus ilgas. Man jau bērns, aprecējusies. Bet tāpat turpinam sarakstīties, reizēm izkratīti sirdi. Abi esam 100% sapratuši, ka mēs neesam radīti viens otram. Reizēm, kad viņš iedzer atkal to piemin, bet ātri vien izrunājam, ka abi saprotam, ka mums nekas nebūtu sanācis un tagad esam laimīgi.

Izskatās, ka tikai tu esi sapratusi un viņš vēl cer.Drunk words are sober thoughts.
Pašai nav neērti klausīties, ka viņam ir cita sieviete un tev sadzeroties stāsta, ka vēl vēlas tevi? Vai arī vēlies viņu paturēt, kā kādu rezerves variantu? Te nesen bija tēma, kur pēc 9 gadiem itkā mīlestība uzplaiksnīja.😀
19.12.2023 19:30 |
 
Reitings 508
Reģ: 22.11.2023
RRebekkka @ 19.12.2023 19:30

Izskatās, ka tikai tu esi sapratusi un viņš vēl cer.Drunk words are sober thoughts.
Pašai nav neērti klausīties, ka viņam ir cita sieviete un tev sadzeroties stāsta, ka vēl vēlas tevi? Vai arī vēlies viņu paturēt, kā kādu rezerves variantu? Te nesen bija tēma, kur pēc 9 gadiem itkā mīlestība uzplaiksnīja.?

Varbūt kādam jau notiek tā mīlestība vēlreiz pēc daudziem gadiem, bet mans viedoklis ir tāds, ka vienkārši nevar atrast citu, nekas labs neiznāk, tāpēc skrien atpakaļ pie bijušās/ā. :D
19.12.2023 22:09 |
 
Reitings 686
Reģ: 06.02.2016
Uzskatu ka var palikt draugi, un viss būt labi.
Man darba kolektīvā ir bijušās draudzenes, bijusī sieva un šobrīd tekošā nejūt greizsirdību, ka ikdienā uzturos tādā darba vidē.
20.12.2023 09:57 |
 
Reitings 10
Reģ: 07.12.2023
Funny @ 20.12.2023 09:57
Uzskatu ka var palikt draugi, un viss būt labi.
Man darba kolektīvā ir bijušās draudzenes, bijusī sieva un šobrīd tekošā nejūt greizsirdību, ka ikdienā uzturos tādā darba vidē.

Nu jāskatās, kāda reakcija būs nākošajai. 😄 Tas, ka otra puse paklusē, nenozīmē, ka tā situācija ir pieņemama. Jo būsim reāli - ja partneris ir svarīgs, tad nav viegli pieņemt to, ka tam otram dien dienā velkas līdzi pagātne.
Un man drīzāk par šādām situācijām jautājums - kā tādās cilvēki vispār nonāk? Tieši cik daudz partnerus vajag mainīt, turklāt vēl no darba vides, lai tie ikdienā būtu apkārt?
Ja par tēmu, tad es nekad neesmu sapratusi, kas var saistīt ar bijušajiem. Ja izšķīrāties, tātad bija iemesls. Izšķīrāties jau droši vien ne jau tādēļ, ka bija slikts sekss, taču tādēļ, ka nesakrita vērtības vai dzīvesstils. Un tās lietas jau nemainās tā pēkšņi, kad vairs neesat kopā. Un vienkārša draudzība balstās uz kopīgām interesēm un vērtībām. Es domāju, ka tās "draudzības" ar bijušajiem ir sevis mānīšana un nevēlēšanās atstāt kaut ko pagātnē. Savā ziņā vēlme kontrolēt situāciju un nespēja palaist vaļā. Kaut aiz cieņas pret saviem esošajiem šo nevajadzētu darīt. Pasaulē ir tik daudz cilvēku, ar ko draudzēties.
20.12.2023 10:53 |
 
Reitings 221
Reģ: 04.12.2023
Sievietes un arī vīrieši kam ir visādi pretējā dzimuma draudziņi, kā potenciāli partneri ir reāls red flag, nemaz nerunājot par visādiem bijušajiem. Netērējiet savu laiiku un nervus ar tādiem, ja nav gatavi atvadīties no pagātnes, visu labu, un tiecieties ar tādiem kam šādu problēmu nav.
20.12.2023 11:03 |
 
Reitings 421
Reģ: 03.09.2023
Funny @ 20.12.2023 09:57
Uzskatu ka var palikt draugi, un viss būt labi.
Man darba kolektīvā ir bijušās draudzenes, bijusī sieva un šobrīd tekošā nejūt greizsirdību, ka ikdienā uzturos tādā darba vidē.

Izklausās,ka tu no sava darba kolektīva gandrīz visas sievietes esi "pamēģinājis" 😀😀
20.12.2023 11:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!