Bērni , bērni...

 
Reitings 131
Reģ: 30.09.2011

Čau meitenes! :-)

Tām kurām mazie ir ,būs vai tikai domā par tiem ... :-)

Pastāstiet kā Jūs plānojāt ?,neplānojāt? nju kā Jums tā iznāca ?ka palikāt stāvoklī .(l) (s) :-)

:-)

Ps, pašai i nemaz negribas bērnus :-D

Esmu egoiste :-)

11.10.2011 16:36 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
Patiesībā piekrītu Harmony.

Tik tiešām nesaprotu, kā nosiekalojies, bezzobains radījums var izraisīt jaukas asociācijas? Viņi nedomā, viņi skrien, ieķeras tevī un ar savu siekalaino muti notraipa visas drēbes. Tiem brēcošajiem sīkaļām man tik tiešām gribas iebelzt pa pakaļu, lai tak vienreiz aizveras, it īpaši, ja tā ir sabiedriska vieta. Mammas māsai (tagad 35 gadi) ir sīkais par kura jebkuru (!) izdarību māmiņa ir vienkārši ir laimīga, filmē un fotogrāfē bez maz vai. Kāda jēga no bildes, kur sīkais ir notraipījis visu ģīmi ar šokolādi?

Viņi tikai izsūc tavu dzīvību, skaistumu, figūru un naudu. Un sakiet ko gribiet, vīrietim ir svarīgs izskats, nevienam nepatīk resnas (ar uzsvaru uz resnas) un nolaistas sievietes. Un diemžēl daļa jauno mātu tādas ir.

Nedod dievs, palikšu stāvoklī, nedomājot veikšu abortu.

11.10.2011 23:09 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es te lasu un man vienkārši trūkst vārdu un gribas vnk teikt LOL...

Tik daudzas ir atkarīgas no vīriešiem, kas jūs tikai dēļ vīriešiem pucējaties un uzturat sevi formā? Kas būs gājējs -aizies kaut vai būs 90-60-90... :-D

es zinu sievieti, kura pati priekš sevis piedzemdēja bebi, pati audzina, ir skaista, tieva sieviete labākajos gados, un viņai nafig vīrieti nevajag, pati ar visu tiek galā, vot tas ir ko vērts, nevis visu laiku turēties vecim kulē, joptvai razīt, neesiet taču tik atkarīgas no tiem primātiem...

11.10.2011 23:27 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.01.2010
Man vakar palika 20 gadi, tāpēc šobrīd noteikti bērniņu negribētu, jo mācības, nauda, utt.. Taču esmu pārliecināta, ka gribēšu, kad jutīšos savā dzīvē stabila gan finansiāli, gan būs vīrs, utt. Un mani nepavisam nebiedē figūras izmaiņas, un visādas citādas muļķības. Es nesaku, ka tas ir mazsvarīgi, jo katrai sievietei izskats viennozīmīgi ir svarīgs, bet, kas būtu, ja visas sievietes bērnus negribētu izskata, figūras dēļ? Tā nu mēs tā lēnām izzustu :-D Es nevienu galīgi nenosodu, tikai pasaku savu viedokli, tā kā neko no sacītā nevajag uztvert personiski, un nedod Dievs, vēl apvainoties :-D
11.10.2011 23:28 |
 
Reitings 460
Reģ: 18.01.2010
Es te lasu un man vienkārši trūkst vārdu un gribas vnk teikt LOL...

Tik daudzas ir atkarīgas no vīriešiem, kas jūs tikai dēļ vīriešiem pucējaties un uzturat sevi formā? Kas būs gājējs -aizies kaut vai būs 90-60-90...

Jā, Mademoiselle, manas domas nolasīji. Domu spēks te laikam tikko bija :-D
Kad sāku lasīt komentārus tieši tā arī padomāju. Trāpīgi pateici, cepums tev! :-)
11.10.2011 23:32 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
protams, man ir svarīgi, lai es patiktu vīriešiem, jo tas ceļ manu pašapziņu, bez tam neesmu nolēmusi dzīvi pavadīt vienatnē.

bet tā - neatkarīga no vīrieša. pašai savu darbu un naudu.
11.10.2011 23:34 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
....arī tievās un skaistās, ar nenokarenajiem pupiem pamet,starpcitu :D...un arī sievietes bez bērniem mēdz "izplūst" un zaudēt figūru, tā kā te nevar vilkt tik ciešas paralēles...un ne jau visas mātes fotogrāfē un filmē kakainus un apsiekalotos smaidīgus bēbjus...no kurienes Jums meitenes tādi stereotipi...Ok, saprotu tās,kam riebjas bērni (nu ir sievietes bez mātes instinkta), bet no kurienes Jums tāda statistika par vīriešu pamestajām mātēm, sabojātajām figurām utt....Manā draugu pulkā nav neviena izplūdusi jaunā māmiņa un arī visi vīrieši grib bērnus, bet es taču tādēļ nesaku,ka visas vai lielākādaļa dzemdētājas ir tievas un visi veči grib bērnus....
11.10.2011 23:37 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
tā_pati.

da ne jau naudas dēļ, lai gan ir tādas, kas tikai naudas dēļ kopā, tāpēc jau ir tik svarīgi sevi ķip uzturēt formā...
Bet te es domāju tieši emocionālā ziņā...ka tik nepamet, ka tik to un šito...bērnus nedzemdēšu, ēst neēdīšu tik cik gribu, jo nebūšu gana slaida, pašām smiekli nenāk?
11.10.2011 23:39 |
 
Reitings 180
Reģ: 29.01.2009
Man ir 2 mēnešus maza peciņa. Varu pagaidām ar savu meitiņu lepoties, jo lieka man nav ne viena kg, uzreiz pēc dzemdībām atguvu savu formu, pa nakti guļ kā lācis ziemas miegu. Mazajai ir iedots barošanas režīms, ar ko viņa ir apmierināta, baroju ik pēc, 3,5h. tādēļ viegli, kur izrauties ārpus mājas, jo zinu cikos jābūt atpakaļ. cerēsim, ka tā arī turpināsies (l)
11.10.2011 23:46 |
 
Reitings 1383
Reģ: 03.10.2010
Cupcake - man tieshi arii shis jautaajums radaas, no kurienes taa fuckinaaaa statistika???? no visaam man paziistamaam meiteneem/sievieteem, pilniigi nevienai pupi nekaraajas kaa pankuukas, nevienai nekaraajas veeders un neviena nav resna un negliita!! jaa, varbuut ir saakumaa dazas lietas, kas traucee, bet ar laiku tas viss pazuud un viss nostaajas savaas vietaas. Un kaapeec juus domajat, ka juus, bez beerniem, viirietis, miilees vairaak nekaa ar beerniem?! tas man interesee. Tad secinaajums viens - juus vai nu buusiet vienas vai arii atradiisiet taapat domaajoshus viirieshus kaa jus.
11.10.2011 23:47 |
 
Reitings 279
Reģ: 11.08.2010
mani tas neuztrauc, jo ļoti labi zinu, ka ar savējo tik un tā kaut kad izšķirsimies. esmu reāla.

bet nu jā, man paliek žēl to meiteņu, kas ir atkarīgas no puiša un tas ir vienīgais svarīgais dzīvē. un tās, kas tik ļoti mainās, tikai lai savam puisim izpatiktu. bet trakākais variants ir ar tām, kas pamet un nākošajā dienā pilnīgi uz ceļiem lūdzas, lai ņem atpakaļ, bet puisim pilnīgi pohuj. paziņa šādi darīja, diezgan skumji, es teikšu.
11.10.2011 23:48 |
 
Reitings 454
Reģ: 13.11.2009
Ljika, par to jau ir runa...sūds ar mātes instinkta neesamību un labi,ka vismaz godīgi pasaka,ka bērni riebjas (nedod dievs kādam tādas mātes!)Bet tas absudrais kategorisms un pilnīgi neargumentēta statistika ir pilnīgs nonsenss...tas,ka Jums apkārt ir veči,kuriem galvenais ir stāvoši pupi un plakani vēderi un kuriem pilnīgi uzdirts uz visu pārējo, nenozīmē ka tā ir LIELĀKAJAI DAĻAI vīriešu...Un kas būs tad,ja Jūsu "sapņu vīrietis" kādreiz uzstādīs ultimātu - vai nu mums būs bērns vai es tevi pametu, ko tad???? Dzemdēsiet bērnu un ienīdīsiet viņumvai atradīsiet tādu,kuram pēcnācējus nevajag?
12.10.2011 00:05 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.01.2009
fizisko formu nav īpaši grūti atgūt pēc dzemdībām, vajag tikai atrast laiku pavingrot.
Vispār es nesaprotu, kāpēc, kad vien ir runa par bērniem, šajā forumā ir tik briesmīgs cepiens?
Ir sievietes, kas grib bērnus, un kas negrib. Jautājums ir tikai par respektu vienam pret otru.
Bet, vai meitenes, kas tik slikti izsakās par jauno māmiņu uzvedību un izskatu, patiešām nekad nav redzējušas nevienu foršu jauno māmiņu?
Es esmu redzējusi patiešām daudzas ļoti smukas un koptas māmiņas, kaudzēm, tāpēc man drusku izsauc smaidu tie katasrofiskie apraksti
12.10.2011 00:07 |
 
Reitings 60
Reģ: 29.01.2009
Tā pati
O.k, varbūt kaut kad izšķirsieties, bet tas taču nenozīmē, ka tu nesatiksi kādu citu un nepamainīsi savas domas kaut kad

Kad satiek īsto vīrieti, tad arī cireiz rodas tās sajūtas, ka gibētos tomēr bērnu.
Bet stulbi ir sevi piespiest, ja tiešām neesi tam gatava, jo pārbaudījums tas ir pamatīgs, un ir jau tā, ka sieviete iznes to lielāko smagumu.
12.10.2011 00:11 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Domāju, ka Jūrmalniekam jāpārceļās uz forumu calis.lv, tur varēs plātīties līdz nelabumam ar savu bērnu auklēšanu. :-D

Un žetons Teikai Spolītei par komentāriem. :-D
12.10.2011 00:17 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Es arī gribu bēbīti, bet protams nākotnē. Vēl jau esmu par jaunu, vēlos lai ar savu mīļo varam nodrošināt mūsu bēbim laimīgu un visa pārpilnu dzīvi (l)
Vispār es gribu dvīnīšus, puisīti un meitenīti (l)
12.10.2011 00:22 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
džemma
Tās "jaunās māmiņas" daļa ir jaukas, koptas, mīļas tik ilgi, kamēr viņai ļauj stundām runāt par bērnu, kamēr ucinās un nemitīgi liela viņa bērnu. Bet pasaki kaut ko neitrālu vai apjautājies, kas ir tas sarkanais pleķis bērnam uz rokas, atsakies pieskatīt viņas bērnu uz 5 minūtēm, vai aizrādi viņas bērnam tizlošanos un tu ieraudzīsi psihu monstru! :D :D

Ne jau striju, ļenganās ādas vai lieku kg dēļ aizmūk vīrieši, bet tāpēc, ka nevar izturēt tās trakuma lēkmes un mātes varones- pasaules nabas tēlu :D
Godīgi varu atzīties, ka novēršos no ikvienas paziņas/draudzenes/radinieces, ja padzirdu, ka tā ir stāvoklī vai ka piedzimis bērns :D Man riebjas, ka man visu laiku jādomā līdzi- ka tik ne tā nepaskatīties, ka tik ne tā kaut ko nepateikt :D
12.10.2011 00:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Un vēl- ja apšaubāt manus vārdus- pasakiet ar smaidu jebkurai sev pazīstamai, ka viņa sūdīga sieva/draudzene un pasakiet kādai jaunai māmiņai, ka viņa sūdīga māte :D :D Redzēsiet, kāda atšķirība reakcijā :D :D
12.10.2011 00:43 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es gribu 3 bērnus, puisīti un divas meitenītes. Ļoti gribu! Protams, ne jau tagad, jo ne man pabeigta izglītība, ne darbs, ne arī potenciālais vīrs. :-P Bet principā, gribu! Un neteiktu, ka man bērni ļoti patiktu - vienkārši ir tā, ka tā savā ziņā ir pašrealizācija. Jā, es gribu arī labu darbu, utt., bet tomēr uzskatu, ka ģimene IR vērtība. Un saviem bērniem, arī sev, gribu laimīgu ģimeni. Un man būs. :-)

Par figūru.. Viss ir atgūstams!Veselīga pārtika, fiziskās aktivitātes - un figūra būs kārtībā! Citādi vecumdienās var attapties viena pati, ar ideālu figūru, un pieciem kaķiem.

Viena lieta gan mani biedē - pašas dzemdības kā tādas. Es slikti panesu sāpes + man ir labas vizualizācijas spējas. Kā iedomājos par dzemdībām, tā jau tagad sāk sāpēt vēders. :-D Tāpēc būtu ļoti, ļoti, ļoti jāsaņemas vai vispār jātaisa plānotais ķeizars. :-|


Par Harmony izteikumiem labāk neizteikšos.
12.10.2011 00:48 |
 
Reitings 633
Reģ: 29.01.2009
Es gribu bērnus! Un abi ar draugu plānojam, ka pēc 3-4 gadiem būs tas īstais laiks.

Saprotu, ka sieviete var arī negribēt bērnus. Bet manī izraisīja sašutumu pāris meiteņu attieksme, ka bērni esot riebīgi utt, utt. Protams, ir dažādas lietas, kas nebūt nav patīkamas (tie paši pamperi, bļaušana utt), bet kāpēc tiek aizmirsts par jaukajiem brīžiem? (Varbūt tas skan nedaudz dīvaini no manis, jo man pašai vēl bērnu nav.. bet es tik un tā spēju iedomāties, cik tas ir lieliski, kad tavs bērniņš tev uzsmaida, izrunā pirmos vārdiņus, sper pirmos soļus..)

Tad vēl par tām, kas saka, ka vēlas baudīt dzīvi... Mani vecāki ir lielisks piemērs tam, ka baudīt dzīvi var arī tad, kad ir bērni. Protams, nevar iet ballēties katru nedēļu. Protams, kamēr bērniņš ir mazs, tam vajag ļoti daudz uzmanības. Bet dzīve tāpēc nebeidzas. Kad bērns ir paaudzies, tu taču joprojām esi cilvēks un tev joprojām ir ar bērnu nesaistīta dzīve ko baudīt.

Par figūru.. Pazīstu 3 meitenes, kuras ir mana vecuma un ir māmiņas - visām trim ir lieliska figūra, pupi nav nokarājušies un vīrieši viņas nav pametuši tāpēc, ka viņas būtu resnas/neglītas utt.

Varbūt esmu kaut ko piemirsusi, bet šķiet, ka tas bija viss, ko gribēju teikt.
12.10.2011 00:52 |
 
Reitings 180
Reģ: 29.01.2009
es nesaprotu, kas tur tais pamperos tik riebīgs. mana attieksme pret pamperiem ļoti neitrāla. Pat smakas nekādas riebīgās nav. vnk novelk pamperu, aiztais ciet un dibenu nomazgā. nav vairs autiņi, kas katru dienu jāmazgā.
12.10.2011 01:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits