Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kurā lomā jūs esat?

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009

Vai jums neliekas, ka pārī viens vienmēr ir tas „smukākais”? Esmu pamanījusi, ka ir divu tipu clvēki. Un visharmoniskākie pāri ir tie, kur kopā ir šie divu tipu cilvēki. Pirmie ir tie „smukie”, kuriem ir svarīgi, ka viņus uzskata un novērtē par skaistiem, tas ceļ vņu pašapziņu. Otrie ir tie, kuriem ir svaīgi, lai viņiem būtu smuka otrā puse, viņi jūtas lepni, ka viņiem ir smukaa meitene vai puisis, tas ceļ viņu pašapziņu.

Es tikai nesen par to aizdomājos un tagad saprotu, kāpēc manas draudzenes par dažādām lietām izsakās dažādi. Viena, piemēram, ir apaļīga, bet viņai ir modeļa tipa vīrietis. Un mūsu sarunās viņa vienmēr saka, ka, kad kādas problēmas viņiem attiecībās, viņa paskatās uz viņu, redz, cik viņš ir dievīgi smuks un aizmirst dusmas. Savukārt otra, kas pati ir modeļa tipa, nekad neizsakās par drauga izskatu, bet dažkārt sūdzas, ka džeks viņai maz komplimentu saka. Un dusmas aizmirst, kas tas viņu samīļo pasaka, ka viņa ir visskaistākā pasaulē.

Kā jums ir attiecībās un kurā lomā esat?

09.10.2011 23:22 |
 
Reitings 70
Reģ: 11.02.2009
manuprāt, mēs ar savējo abi esam "no viena gala". :-) citi pat saka, ka esam līdzīgi! :-D jā, bet ir ļoti daudz tādu pāru, kuros ir diametrāli pretēji (pēc vizuālā)cilvēki...
09.10.2011 23:25 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Nu. Nezinu. Manējais man visu laiku saka, cik skaista, simpātiska un burvīga es esot, ka viņam paveicies. :-D
Joks tāds, ka pats viņš ir nu tīīīīk smukiņš, ka man jau liekas, ka man ir paveicies.
Tad nu mēs laikam esam divi smukie. :-D
09.10.2011 23:25 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Mēs laikam esam tas klasiskais variants, kur sieviete ir tā smukā, bet vīrietim atkal obligāti vajadzīgs, lai viņam būtu smuka tā otrā puse.

Man, piemēram, nekad nav bijuši tādi klasiskie smukulīšu, un es nemaz tādu negribētu...

Savukārt manam draugam nevar pateikt labāku komplimentu par to, ka viņam ir skaista sieviete, tas viņam ļoooti glaimo.
09.10.2011 23:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es tagad varu noteikti pateikt par savu viru-vins noteikti ir tas cilveks ,kuram ir loti svarigi,ka kads pasaka kaut ko loti labu par mani-tas cel vina pasapzinu-vins ir dabujis so simpatisko sievieti :-)
Es par sevi varetu teikt,ka man patik apkart cilveki ar tadu labu uzvedibu-ta varbut varetu teikt...nav tadi prasti,vulgari!Man nav tik svarigi tas tiesi ,vai cilveks resns vai tievs,kada kosmetika,cik dargas kurpes kajas!Man patik tas kopejais sarms,kas nak no cilveka.Man noteikti patik tie "balto apkaklisu viriesi"-es laikam labi jutos,ka kada sieviete saka-tev ir loti simpatisks virs!Laikam tomer patik! :-)
Jasaka ,ka mani loti iespaido tadi vardi ,ka esmu vislabaka...! :-)
09.10.2011 23:35 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Chanely-mes uz viena vilna! :-P
09.10.2011 23:36 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man arī nav bijuši tie klasiskie smukulīši, varbūt tāpēc, ka pati neesmu tā dikti izskatīgā, lai gan tas kurš ļoti patīk tāpat ir smuks tāds kāds viņš ir.
:-)
09.10.2011 23:37 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Nu apskaties apkārt:

Pēc manām domām ir 2 citas kategorijas vīriešu:

1) viņam nav svarīgi, kas sievietei galvā, viņam svarīgi,lai būtu tāda sieviete pēc izskata, ka visi atskatās uz to sievieti un iekāro un viņš var izcelties. (rupji runājot, redziet kāda man dāma un es viņu varu p-st)

2) viņam vienalga,ko doma pārējie - viņam svarīgi, lai meitene ir mīļa viņam, lai ir lielā mīlestība.

Papētot sievietes no malas un viņu uzmanību, iespējams arī viņām ir svarīgi: vai viņai ir 1. varianta vecis vai otrā.

09.10.2011 23:40 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
+ apaļīgajai nav tāda piekrišana no citiem vīriešiem, viņa sadzīvo ar tādu, kāds ir. Modelei pielūdzēji uz katra stūra, viņai ir izvēle, tapēc pieprasa no sava džeka visu (ja nav, ir kur aiziet)

Tas tā nosacīti teikts, bet ta ir. Un vēl, vismaz man, modeļu tips nepatīk, labak apaļīga. Modeļu tipam dibens kaulains, ribas izspiežas un no abām pusēm mugura. :)
09.10.2011 23:42 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Mēs abi esam vienādi izskatīgi.
09.10.2011 23:44 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ir tik absoluuti savaadi uzrakstiits, es taa samulsu lasot un meeginot sagremot, ko vispaar te atbildeet, baigi pinkeriigi esi izdomaajusi visu shito... ;)
09.10.2011 23:47 |
 
Reitings 242
Reģ: 03.10.2011
Mēs neesam nevienā lomā, mēs zinām, ka esam viens priekš otra visskaistākie jebkurā dienakts stundā. :-)
09.10.2011 23:48 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Jūrmalniek, bet vai pēc tava iedalījuma nevarētu būt tas tāpēc, ka džeks mekle to smuko meiteni, jo pats tāds nav, savukārt tas, kas ir, viņam jau pietiek dzīvē skaistuma un obligāti nevajag skaistu sievieti?

09.10.2011 23:50 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
tieši tā, ka NIKII saka, man arī ir svarīgi, kā es ar savu partneri viens otram patīkam, man pofig, kā kaut kadam trešajam džekam patīk mana meitene. Es neizvēlos meitenes pēc standarta un pec tā, lai patīk pēc iespejas vairāk puišiem. Mana meitene nav drēbes gabals.
09.10.2011 23:52 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Neesmu skaista un nekad tāda neesmu bijusi.Tātad atkrīt variants,ka es varētu būt mūsu pārī skaistā un viņš varētu saņemt par mani komplimentus.
Mans dārgais arī nav no tā smukuļu-modeļu tipa.Viņš vairāk ir tāds...nezinu...savādāks.
Mums laikam ir kkāds ārpuskārtas variants,kurā nevar runāt par to,kurš smukāks,bet par personību.Tādā gadījumā viņš noteikti ir spēcīgāka personība nekā es.Es esmu ļoti haotiska un šobrīd vispār šķiet esmu pazaudējusies.Man pašapziņu ceļ fakts,ka viņš man ir puisis ar personību un ļoti stipru raksturu.
09.10.2011 23:52 |
 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Nevaru piekrist jūrmalniekam.... Tieši otrādi. Visas manas draudzenes, kas ir apaļīgas, to vien tik dara kā meklē piec iespējas smukāku džeku. Savukārt tās lellītes, kas pašas ir skaistas, meklē piezemētākus variantus, lai pašas var uz viņu fona izcelties 8-)
09.10.2011 23:52 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
ui, man ar šo grūti... man pašai vajag tos izskatīgos, jo gribas to līdzvērtību attiecībās vai kā.. nu tā kā te raksta par to, ka grib, lai par savējo saka, cik viņš foršs un skaists un tā tālāk. kauninu sevi par to, jo ne jau izskats attiecībās ir svarīgāks, bet patīk man, kad novērtē manu izvēli tieši šajā aspektā.
ar iepriekšējo draugu bija tā, ka abi bijām glītie un es tiešām izbaudīju to, cik ļoti uz viņu skatās meitenes uz ielas, cik ļoti pievērš uzmanību un tā.. lepojos. :-D (t)

par to, kāpēc izvēlās mani. sākotnēji, protams, izskata dēļ. vīrieši nekad to arī nav nolieguši. pati cenšos vairāk uzmanības pievērst iekšējai pasaulei un cilvēka kvalitātēm nevis izskatam. nav gan tā, ka ļoti izdotos.
09.10.2011 23:54 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Jūrmalniek, man uz brīdi likās tu esi mans džeks, nomaskējies zem šī segvārda :D
Viņs par modeļveidīgajām tāpat izsakās, iet un kauli grab un nav kur ieķerties :-D
09.10.2011 23:55 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
es sapratu pirmo rindkopu, nu pa lielam var piekrist. manās attiecībās abi esam smukie, bet esmu arī ievērojusi, ka puisis lepojas ar mani, tpc laikam viņš ir divi vienā :-D
bet otro rindkopu gan nesapratu, neiebraucu kāda tur sakarība :-D
09.10.2011 23:57 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
casty - kas ko meklē? Tas ir veikals, kur var atrast smukako kleitu, kas piestav un visiem patīk, vai tā ir mīlestība???
Un mīlestība, ka zinams ir akla. Tur nostrādā citi impulsi, nevis izskats vien. Ņemot vērā meitenes, kurās esmu paties iemīlējies dzīvē, lielākā daļa ir tālu pec izskata no "mana standarta"
Protams, ja mīlestības nav un vienkārši vajag partneri sexam un kopdzīvei, lai būtu, tad ir jāizvēlas un protams tad var skatīties pēc izskata. Un ja ir izveles iespejas, var paņemt skaistako.
Rezume - mīlestība nepazīst nekādas robežas nekādas barjeras (visparīgi pieņemtās-modeļu tipa u.t.t.)
09.10.2011 23:57 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Un vēl - KAS SKAITAS SMUKS?

Lūdzu uzrakstiet pa punktiem vai arī ieliec saiti uz foto, kāds ir smuks džeks vai meitene - LAI PATIKTU VISIEM? Man šķiet ta ir gaumes lieta, un gaume atšķiras.
09.10.2011 23:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits