Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

puiša motivācija

 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011

jāsaka, pēc dabas esmu nedaudz perfekcioniste, bet mēģinu ar to pārāk nepārspīlēt. man vienmēr ir svarīgi kaut ko sasniegt, mācīties, mēģināt uz tikšanos būt laikā un visu laiku sevi nodarbināt.

bet mans puisis, šķiet, ir pilnīgs pretpols, un es jūtu, ka pēc aptuveni 2 gadus ilgām attiecībām tas nedaudz sāk kaitināt. viņš šķiet tik relaksēts, runā par dažādām lietām, ko varētu darīt, ko varētu sasniegt, bet neko nekad tā arī īsti nedara. tagad arī gadu studējam dažādās valstīs. domāju, ka vismaz nedaudz mainīsies un kļūs patstāvīgāks. bet nē, pat ārzemju bankas kontu viņam atvērt ir prasījis nu jau vairāk nekā mēnesi. valodu arī nemācās, lai gan tā būtu tik burvīga iespēja to apgūt pašā vidē. prakses arī nemeklē. un mūsu randiņus arī lielākoties nokavē (e)

tā citādi viņš būtu mans ideālais vīrietis, bet es jūtu, ka palēnām mans mērs kļūst pilns :D strostēt un zāģēt viņu negribu, jo tas jau pavisam noteikti ne pie kā laba nenovedīs.

mēs vēl esam studiju vecumā, tā kā viss vēl taču varētu mainīties. bet kā lai motivē puisi kaut ko sākt darīt? vai arī vienkārši ļaut visam iet savu vaļu un ja drīzumā nekas galīgi nemainās, tad labāk laist ļekas vaļā? :D

bet tā vispār viss ir ļoti forši wiii (l)

09.10.2011 16:25 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Tāda ir vienkārši viņa būtība. Tu to neizmainīsi! Nav nepieciešamības viņu mēģināt padarīt pēc savas līdzības. Bet vai esi pati izrunājusies par šo tēmu? Lai nav tā, ka Tu par kaut ko sadusmojies, bet viņam pat nav nekādas nojausmas par to.
09.10.2011 16:48 |
 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011
es jau labprāt gribētu par to izrunāties. bet ko un kā gan man teikt, lai tas neizklausītos noniecinoši?

tā jau lielākoties ir, viņš saka, ka visu ko darīs un nu tik viss būs. un patiesi, izklausās ticami arī. bet beigās no darbiem gandrīz nekā nav... :-/
09.10.2011 16:51 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Man personīgi tracina tie cilvēki,kas ir kā vāveres ritenī,kas visu laiku ir "on and on" . Bet tādēļ jau es necenšos mainīt cilvēkus sev apkārt pēc savas līdzības.

Vai nu pieņem cilvēku kāds viņš ir vai meklē citus sev līdzīgos. Cilvēki ir dažādi un tas ir jāpieņem. Viņš taču mācās,darbojas.Nav tā,ka sēž tikai dīvānā un kasa dibenu. Kur tad problēma?
09.10.2011 16:54 |
 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011
nu, es necenšos viņu mainīt. tāpēc arī par to īpaši necenšos viņam neko teikt.

bet ar mācībām ir tā, ka vienu brīdi vispār visu gribēja pamest, uz lekcijām negāja, esejas arī nenodeva, tā kā vairāki darbi viņam vēl nav nokārtoti. bet par šādām problēmām atsakās runāt un viss...
09.10.2011 17:00 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Varbūt netaktisks jautājums, bet no kādiem līdzekļiem tad viņš dzīvo?
09.10.2011 17:02 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu kā tad necenties? Ok,tu vēl viņam neko nesaki,bet galvā jau perini plānu kā lai ko maina,tas jau tas pats vien ir.

Pats taču nav bērns un agri vai vēlu sapratīs kas ir kas.

Kā tad tu gribi viņu motivēt? Par katru nodoto eseju naudu piesolīsi? Ne taču.
09.10.2011 17:02 |
 
Reitings 59
Reģ: 27.07.2011
ņemot vērā, ka esam vēl universitātē un ārzemēs nav tāda budžeta, tad, protams, lielākoties no vecāku.

bet tagad gadu esam katrs ne-angliski runājošās valstīs, tā kā darbu atrast ir samērā neiespējami :)
09.10.2011 17:05 |
 
Reitings 242
Reģ: 03.10.2011
No sākuma labāk izrunāties ar cilvēku. Bet, ja Tev nav pieņemams viņa dzīves stils, tad nekas labs nesanāks, jo Tu būsi visu laiku neapmierināta, būs nepārtraukti strīdi, kad dzīvosiet kopā.
Paskaties uz šo situāciju no citas puses, ja viņš būtu tāds, kādu Tu vēlies viņu redzēt, vai tiešām viņš būtu Tavs ideālais vīrietis? Un vai tādam vīrietim būtu vajadzīga Tu!
Manuprāt, ir labi, kad attiecībās cilvēki papildina viens otru.
09.10.2011 17:11 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
biju Tavā vietā un nekad vairs tur negribētu būt.Es eju,daru,man sanāk.Puisis kaut ko tur ņemas,nekas īsti nesanāk,parunājos,saka,ka būs jau labi,man tikai jāpagaida...Nu jā..Ar diviem mēnešiem jau pietika manas pacietības..Vairāk neizturēju.Tā jau bija tuvu manam ideālam.
09.10.2011 17:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits