Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

matu krāsas noņemšana

 
Reitings 123
Reģ: 25.05.2009

Sveikas!

man ir jautājumi par matu krāsas noņemšanu...

par spīti tam, ka šī procedūra ļoti bojā matus, vēlējos jautāt-vai šī procedura līdzētu man atbrīvoties no dzeltenām škipsnam??visi mati smuki platīnblondi, pa virsu resnas nesmukas dzeltenes šķipsnas

Vai kāda blondīne ir veikusi šo pasakumu ar saviem matiem?un kāds bija iznākums..

brāla sieva pirms nedēlas savus melnos matus padarīja pilnigi baltus,un uzreiz protams nokrāsoja brūnus..

es gribu atbrīvoties no dzeltenā pigmenta un nokrasot platīnblondus!

-es laikam uzrakstīju kārtīgu piektdienas murgojumu

PALIIGĀ!es neciesu to dzelteno krāsu

08.10.2011 01:19 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Izņemt krāsu un pēc tam nokrāsot platīnblondus - NĀVE MATIEM! Garantēju, ka uzreiz pēc tam veidosi diskusiju ar palīgā saucieniem, jo nezināsi, ko darīt, kad saujām mati ārā kritīs.

Situācija nav tik traka. Pacieties un dzeltenās šķipsnas krāso ar blondo krāsu, ar laiku dzeltenais pigments pazudīs. Jeb palieto tos balinošos šampūnus.
08.10.2011 01:23 |
 
Reitings 123
Reģ: 25.05.2009
konnca-taisnība jau Tev ir!
bet nu es tik krāsoju un krāsoju, mazgāju matus lietus ūdeņos, pērku frizieru servisos šampūnus...nekā


mati jau paliek dzeltenīgi zaļgani...nvobrvuberuovher!!!!!!! es vairs nevaruuuuuuuu
08.10.2011 01:28 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
...dzeltenīgi zaļgani, jebšu, vairs nepieņem nekādu krāsu. Atpūtini viņus! Nu nopietni, nevajag ņemt ārā krāsu, paliksi bez matiem. Godavārds!
Palieto aptiekās nopērkamās placentas kapsulas. Jālieto katru otro dienu mitros, tīros matos. Viņi ātrāk atveseļosies un augs ātrāk. Pēc tam jau mati būs atpūtušies un varēsi pabalināt tās dzeltenās šķipsnas.
08.10.2011 01:32 |
 
Reitings 123
Reģ: 25.05.2009
nu PALDIES, Tev konnca!
08.10.2011 01:33 |
 
Reitings 252
Reģ: 29.07.2011
varat mani uzskatit par traku ,bet es darīju tā man bij melni mati zem lapstiņām apm. biezi spīdīgi krasoju 3 gadus, izdomaju vienu vakaru ka gribu gaiši brunus a arī dariju iebliezu balinataju 9% paturēju 15 min mati par 4 toņiem gaisaki pabojati bij apgriezu 5 cm ieliku krāsu un nav ne vainas tīri ok vini pat spīd :D
08.10.2011 02:53 |
 
Reitings 2186
Reģ: 12.07.2009
Ar blondiem matiem ir savādāk. Kā visām zināms, blondajos toņos un balinātājos ir daudz amonjaka, kas matus bojā katrā krāsošanas/balināšanas reizē. Ja tam visma pa virsu vēl grib izņemt krāsu, kas jau ir nāve gaišiem balinātiem matiem, un pa virsu vēl krāsot platīnblondu toni, tas ir absurds! To nedrīkt darīt, ja negrib palikt bez matiem.
08.10.2011 02:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits