Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kontracepcijas implants

 
Reitings 2
Reģ: 06.10.2011

Nu jau 3 gadus lietoju EVRA kontracepcijas plaksterus - blakusefektus nemaniju, arii svara piegums nebija, bet toties kruutis gan palika tvirtakas un no B izmera tiku pie C izmera,libido-lielisks.

Pāris dienas atpakaļ biju pie sava ārsta pēc receptes un viņš man ieteica padomāt par implanta ievietošanu. Izskatu to ka varinatu, taču gribētos zināt reālas atsaukmes, no tam, kas jau lieto tādu vai zina citas, kas lieto.

Vai ir radušās problēmas? Vai ir pieauzdis svars? Vai mazinajies libido? Palikusi nervoza, raudulīga un parādās biežas noskaņojuma maiņas? Šie blakusefekti un citi ir daudzām, kas lieto, bet to gan es lasīju Lielbritānijas portālos, bet kā ir ar mūsu latviešu meitenēm?

Ļoti, ļoti ceru uz atsaucību!!

06.10.2011 02:52 |
 
Reitings 2
Reģ: 06.10.2011
Gribētu piebilst, ka ja kāda šaubās par plāksteriem, tad noteikti varu ieteikt tos! Tik jāatceras vienreiz nedēļā pārlīmēt :)
06.10.2011 02:54 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
katrai tač tie blakusefekti var būt savādāki.
Ja Tev no ripiņām nav, tad citai no konkrēti tām, kuras Tu dzer, ir!
06.10.2011 02:59 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Par plāksteriem - piekrītu , jo katrai organisms ir savādāks un blakusefekti var būt pilnīgi atsķirīgi vai nebūt vispār. Man jau liekas, ja Tevi apmierina tagadējais kontracepcijas veids, kāpēc būtu jāmaina ? Turklāt tā Tu riskē iedzīvoties blakusefektos, par ko Tu taču nebūtu priecīga. Varbūt Tavam ārstam ir finansiāli izdevīgi Tev "iesmēēt" kaut ko citu , manuprāt, mediķis nerunās par alternatīvām, ja
1) Tu esi apmierināta, sūdzību un blakņu nav
2) mediķis ir apmierināts un Tu jau lieto to kontracepcijas veidu, par kādu viņš saņem bonusus no ražotāja.

Man jau liekas kaut kā tā.
06.10.2011 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Ja implants nepatiks, tad būs jāgriež ārā - manuprāt, diezgan neparocīga metode, jo plāksteri var vienkārši noplēst.
09.10.2011 15:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!