Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sarūgtinājuma likvidēšana

 
Reitings 125
Reģ: 11.08.2011

Kā esat ar to cīnījušās un likvidējušas sarūgtinājumu,dusmas pret kādu konkrētu cilvēku?

Ir tā,ka man ik palaikam uz āru nāk dusmas,sarūgtinājums uz vienu konkrētu cilvēku.Neesmu neko viņam teikusi,paturu to sevī(bet iespējams,ka nojauš,ka manī kas tāds ir!)Pēc visa neesam tā normāli kontaktējuši,tikai vienu reizi tā starpcitu,nekas nopietns!Ir iespēja man sabojāt tā cilvēka attiecības ar citu cilvēku,ja es savu sarūgtinājumu/dusmas izlikšu uz āru un visu pastāstīšu,jo 3.persona neko nezina un nebūtu vēlams lai uzzinātu (nav nekāda krāpšana vai mīļākās loma).Protams,negribas no vienas puses to darīt,lai gan-tas cilvēks būtu to pelnījis!

Ik pa laikam no manis laužas ārā tas velns,kas grib visu izstāstīt,izlikt uz āru,bet tad es atkal to apslāpēju...un visu laiku tā!Cenšos par to nedomāt,bet vienalga pēc laiciņa atkal tas niķis parādās....

30.09.2011 14:33 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Moderni un mūsdienu nerakstītajiem krutās sievietes parametriem atbilstoši skaitītos aiznesties pie tā trešā cilvēka un un cēlā pārliecībā nonest to divu attiecības līdz pamatiem, bet es to neiesaku darīt, ja vien tā nav kaut kād megacūcība pret to trešo personu. Ir jāsakārto attiecības ar cilvēku, pret kuru Tev ir negatīvas emocijas. Jāizrunājas, jāizlamājas,jāizbļaustās, nezinu. Nedomāju, ka jutīsies atvieglota, ja izdarīsi pāri kādam, kurš ne pie kā nav vainīgs. Atriebība mēdz būt salda, bet parasti tai ir baigi draņķīga pēcgarša. ;)
30.09.2011 14:46 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
kkā pāriet pats no sevis....
jo pārstāju par viņu vnk domāt!
30.09.2011 15:07 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
agrāk es būtu riktīgi pabojājusi šādam cilvēkam dzīvi, bet tagad es māku piedot, ja nespēju piedot, tad aizmirstu, ignorēju un vnk nedomāju par tādiem cilvēkiem :) relax, un dzīvo savu dzīvi.
30.09.2011 17:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es vienmer esmu pret atriebibu. |-)
Noteikti esmu par izrunasanos-tam otram ir jazin ,ka vins tevi sapinajis.Es domaju ,ka nevajag izlikties,ka viss OK!
Tev pasai bus miers sirdi ari-viss izrunats! :-)
30.09.2011 20:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits