Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bezmazvai jāraud.

 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011

Labs vakariņš jaukajām. :)

- Sadomāju nedaudz pasūdzēties, un painteresēties kā ir Jums.

Tātad, pagājušo nedēļ aizgāju pie zobuārsta, lai sataisa man zobiņu, kurš nu dikten sāpēja ik pa laikam, tātad, nācās tīrīt kanālu, raut nervu ārā, līdz ar to ielika zāles un pagaidu plombu.

Šodien gāju atkal, aizpildīja kanālu, ko darīja kādu stundu, un beigās pasaka, ka esot aptrūcies laika pabeigt zobu līdz galam, piedāvā, vai nu likt pagaidu plombu, vai nākt vēlāk, pabeigt zobu, protams izvēlējos aiziet vēlāk, lai pabeidz.

Un tagad sēžu un skaitu, cik tad kopumā būšu samaksājusi par to vienu nelaimīgo zobu, sanāk 70 Ls. Kā Jums liekas, vai tas ir normāli?

Un, vai ārste var tā vienkārši pateikt, ka esot aptrūcies laiks pabeigt zoba labošanu??

- Un jautājums, kur, lai es, būdama studente, dabūju tādu naudu par vienu zobu. :-O Vai skolēniem/studentiem nepiemērojas kāda atlaide, vai kas tāds? :(

29.09.2011 21:57 |
 
Reitings 529
Reģ: 01.11.2009
Visa medicīna Latvijā balstīta uz to, lai vairāk nopelnītu. :-O
Nezinu vai zobārsts drīkst teikt, ka laiks aptrūcies, diez vai, bet tiešām nezinu.
Zobārsts nav lēts prieks, tas tiesa. Par atvieglojumiem neko nezinu.
29.09.2011 22:00 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Parasti eju tikai pie zinamiem zobārstiem, tāpēc uzzinot cenu, izbrīns izpaliek :-|

ps Ne visi ārsti dod atlaides studentiem :-/
29.09.2011 22:03 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Un vēl. Vai varat ieteikt kādu labu, bet ne TIK dārgu klīniku?
- Jā, tā dārgā, kurā es taisīju zobu, ir Juglas medicīnas centrs..
29.09.2011 22:03 |
 
10 gadi
Reitings 1323
Reģ: 29.01.2009
Tev tur tomēr daudz jādara/ izdarīja. Nesen to darīja vienai manai paziņai, un cipars tāds pats. ;-)
29.09.2011 22:07 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
1. Ja ārsts tiešām nav "savs un mīļš" un godīgs, tad medicīna daudz kur ir tendēta uz naudu, bet es nedomāju, ka šis ir tas gadījums...
2. Jo, parasti pēc kanāla pildīšanas liek pagaidu plombu, tā kā pastāv risks, ka cilvēkam aizpildītie kanāli sāk traucēt, radīsies iekaisums u.tml.
3. Vienkārši ārste, manuprāt, nav bijusi pietiekami profesionāla un iejūtīga tev to paskaidrot.
4. Ja ielaid zobu tik traki, ka jāpilda kanāli (es nevainoju, bet visādi iet, arī zem plombas var izveidoties kariess un tu to neuzzināsi, kamēr nesāks sāpēt) tad ir jārēķinās ar tādām naudām.
5. Par to, kur dabūt naudu, ko lai saka, es arī studējot pelnīju. Uz bezmaksas zobu labošanu var pretendēt līdz 18 gadiem.
6. Nākamgad vari aizpildīt VID deklarāciju un tev atgriezīs pārmaksāto daļu.
29.09.2011 22:07 |
 
Reitings 103
Reģ: 26.10.2010
Manuprāt, tā noteikti nevar teikt, ka nav laiks, lai pabeigtu labot zobu! Kas tad tā par attieksmi pret klientu?! :-/

29.09.2011 22:12 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
nu jā, es nevaru iedomāties savu zobārstu tā pasakam, ja vien viņa sievai pēkšņi bēbis nedzimst :-D
29.09.2011 22:22 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Man ir sava zobārste, kruas izcenojumus zinu, taču viņu neinteresē vai studēju vai nē. Maksāju tāpat kā visi. Bet pati arī pelnu.

Taču, ko vēlos atzīmēt, pie zobārsta jāiet reizi gadā, vai arī higiēnistam jālūdz pārbaudīt vai nav caurumu. Mana zobārste smejas, kad lūdzu, salabot mazmazītiņus caurumiņus, kur jāurbj labi, ja 20 sekundes. Bet tad nevajag ne narkozi, ne šausmīgi daudz laika, ne atkārtotas vizītes un maksā ap 15 ls. Bet gadās jau visādas situācijas cilvēkiem.
29.09.2011 22:26 |
 
Reitings 798
Reģ: 30.12.2010
Varu ieteikt Latvijas juurniecibas medicinas centru, Vecmilgraavii
29.09.2011 22:46 |
 
Reitings 836
Reģ: 27.10.2009
Un ko tad Tu gaidīji, tā taču kanālu tīrīšana un tas ir dārgi. ;)

Vienīgi par trūkstošo laiku gan tā jocīgi, jo arī pagaidu plomba maksā naudu..
29.09.2011 23:29 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
man par kanālu tīrīšanu, nervu izraušanu, un kkādām 2 pagaidu plombēm, plus īsto plombi pus zoba lielumā bij jāmaksā 50 Ls.. bet nu tā ir zināma zobārste... !
un tur tiešām sapratu, par ko maksāju, jo zobs bija praktiski neglābjams.. bet tagad man ir tāds zobs, ka praktiski nevar pateikt, ka tur ir plombe. :)
vienreiz aizgāju pie lētās kaktu zobārstes, kas man jau augstāk minēto zobu arī sabojāja.. pateica, ka viss ir ok.. beigās izrādījās, ka kanālos ir vate sabāzta, un uzlikta tikai pagaidu plombe, kas izkrita, bet tā kā nebiju LV, un nepelnīju te, kur biju, nevarēju ātrumā neko labot.. un gala rezultātā puse zoba nolūza.. nu man ir mācība- iet tikai pie zināmiem ārstiem!
29.09.2011 23:45 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Ja, tadas cenas ir, lai salabotu zobus! Man māte pa kanalu tirisanu ari samaksaja 80ls vai pat vairak. Protams, atšķiriba kada klinika un pie kada arsta, bet uzskatu, ka zobi mums doti vieni vienigie un pa tiem jarupejas, cik vien labi var un tadel labāk izveleties to, par ko zini, ka nebus nekadu parsteigumu! Pašai ari bija tā, ka man vienkārši sataisija 3 zobus , respektivi, ielika plombes, par ko samaksāju pāri 100ls.. Bet par to, ka nepietika laiks, lai izdaritu to,kas jaizdara? Tur nu gan es butu ļoti neapmierinata, ka pa tadu cenu maksājot vēl ārsts var ta pateikt? es uzskatu,ka vinjai vajadzeja zinat savu iespeju robežas kādā laikā vinja sataisis, ja pati neapzinajas, tad pofig, lai sataisa un tikai tad njem nakamo un sež kaut vai 3h ilgak, bet izdara to, kas bija paredzets!
30.09.2011 13:17 |
 
10 gadi
Reitings 2954
Reģ: 29.01.2009
nav ko iet uz privātajām klīnikām, kuru vienīgais mērķis ir peļņa, tāpēc arī šāda situācija radusies- ka nākas maksāt lielu naudu un netiek pabeigta zoba labošana, jo nākamais pacients gaida rindā un katram cilvēkam ir atveltīta tikai stunda. tas ir arī ar domu, lai cilvēks būtu spiests vēlreiz iet pie ārsta un tērēt naudu.
pirms iešanas pie jekbura ārsta ir jāpaskatās pēc iespējas lētākie varianti. protams, nedrīkst aizmirst par kvalitāti.
nevajag nopelt poliklīnikas un ambulances. tur bieži vien strādā labi ārsti par saprātīgām cenām.
līdz 18. g.v, ja ārstam ir līgums ar Valsts norēķinu centru, ir bezmaksas ārstēšanās pie zobārsta. studentiem un pēc 18.g.v. atlaižu nav, ja vien tās nepiemēro pati klīnika.
es gandrīz katru dienu dzirdu no mammas, kā cilvēki, kuri gribējuši būt kruti, gājuši uz privātajām klīnikām, kur procesu novelk cik ilgi iespējams, lai cilvēks nāktu un maksātu, un beigās salabot līdz galam nāk pie ārsta, kurš strādā ambulancē un neņem lielas summas. smieklīgi :-D ar galvu jādomā un jādzīvo savu iespēju robežās. nav jau brīnums, ka mūsu valsts tagad krīzē, jo visiem liekas, ka var pacelt vairāk kā īstenībā. nju nevajag šikoties, nevajag....
30.09.2011 13:29 |
 
Reitings 103
Reģ: 26.10.2010
Varbūt,ka Tev noder,jo "Atlaides zobu ārstēšanai un higiēnai:
skolēniem (pastāvīgo zobu ārstēšanai) un studentiem - 20%
pasniedzējiem - 15%
Akcija pagarināta līdz oktobra beigām!"

www.zobins.lv
30.09.2011 13:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits