Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vinjsh un beerni

 
Reitings 312
Reģ: 04.07.2011

Sveikas! Man shovakar atkla drukajaamais vakars.

Gribeejaas izteikt vienu lietu. Varbuut domaaju par daudz shajaa situaacijaa un TAS nav nekas TAADS, bet nu... (s)

Esmu kopaa ar miiljoto viirieti,dziivojam jau kopaa, bet tas muusu attueciibu staazsh ir nepilns gads. Neesam runaajushi ne par kaazaam, ne par beerniem,pat iemineejushies ne,jo abi labi saprotam,ka shobriid veel ne, ne tuvaakajaa naakotnee un kas ir gads kopaa tomeer?! Lai gan ,protams, gribeetos,lai vinjsh buutu manu beernu teevs kaut kad...

Lai nu kaa, vinjahm ljoooti patiik beerni, kad pie mums atnaak vinja braaleens ar 2gadiigo siici,vinjsh var stundaam ar vinju njemties un dariities,njemt kleepi,skuupsiit utt. Ar smaidu katru reizi uz vinjiem skatos. Taapat arii aarpus maajas,parkaa,lielveiklaa,ja vinnjsh ierauga kaadu beerninju, tad VIENMER uzsmaida vinjam, nu kaa jau maziem beerniem censhas iedvest smaidu parasti. Un to darot vinjsh vienkaarsi atplaukst. (s) Un jau vairaakas reizes man gribeejies teikt - zini, tu buusi fantastisks teetis kaadu dienu! Bet..kaut kas mani attur to pateikt. Negribu izklausiities peec taadas,kam tikai vajag beernus un preciibas aatraak,nee, es tieshaam to no sirds domaaju! Un tas neilgais laiks,kopsh esam kopaa..

Mhmh,varbuut es taisu probleemu tur,kur taa nav? :-)

26.09.2011 03:16 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.06.2011
Manuprāt, tiešām taisi problēmu tur, kur tā nav. Iesaku - neiespringsti! :-)
Tas jau nekas nebūs, ja pateiksi tā, manuprāt, viņš jau tieši priecātos, ka tu viņā saskata šīs jaukās īpašības. :-) Uztver visu mierīgāk, nevajag domāt kā tas izklausās no malas, vai, kaut ko analizēt. Nesatraucies, teikt to, kas tev uz sirds.. :-)
26.09.2011 03:26 |
 
Reitings 117
Reģ: 08.07.2011
Jā, manuprāt, tu meklē problēmu tur, kur tādas vispār nav. Protams,ka saki viņam. Domāju ,ka viņam būs prieks to dzirdēt :)
26.09.2011 03:28 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Attiecību viens no pamatu principiem ir runāsana, ja nerunāsi un paturēsi sevī radīsies nevajadzīgas problemas, tieši kāsobrīd šausti sevi par problemu, kura tiešām nav.
:-)

Droši saki, pašai vieglāk paliks :-)
26.09.2011 03:34 |
 
Reitings 436
Reģ: 16.06.2011
Es arii domaaju,ka nekaadus zemtekstus tas neradiis un tavs viirietis tikai priecaasies! :-)
27.09.2011 03:29 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Es savejam vel atrak ko tadu pateicu. Priecajas par to, ka ko tadu pamanijusi biju. :) Joka pec gan paprasija, vai tas ir majiens par to,ka gribu bernu.. :D
27.09.2011 11:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!