Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

veselīga ēšana.

 
Reitings 477
Reģ: 29.01.2009

Sveikas.

Esmu izlēmusi sākt ēst veselīgāk, bet īsti nezinu ar ko sākt. Ko pareizi ēst brokastīs, ko pusdienās utt? Nezinu pat ko jautāt, bet padālāties savā pieredzē, kā jūs ievērojat veselīgu ēsanu?! (l)

22.09.2011 13:17 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Vienu brīdi ārī es biju apņēmības pilna ēst tikai veselīgi. Noturējos apmēram nedēļu! :-D
Mana ēdienkarte tajā laikā:
Brokastis- auzu pārslu putra, jogurts, biezpiens, grauzdiņi, zāļu tēja, svaigi spiestas sulas.
Pusdienas- sautēta gaļa (ne cepta!)+ svaigu dārzeņu salāti ar olīveļļu, viegla zupiņa.
Vakariņas- tas, kas palicis pāri no pusdienām, kāds auglītis.
22.09.2011 13:39 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Kate - tu taču needi to visu brokastīs ko uzrakstīji? :D
22.09.2011 13:57 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Laviize :-D Protams, ne jau visu vienā ēdienreizē.
22.09.2011 14:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Kate-es loti lidzigi edu brokastis.Man vienmer mazliet auzu parslas,tad rupjmaize ar kaut ko virsu-biezi tas kas palicis no vakarinam.Sorit bus cepta vistina.Pusdienas turpinasu est ceptu vistinu un vel bus klat salati-viss tada kokteili-tomati ,gurki, redisi salatu lapas ,visadi zalumi-bet ne liela porcija |-) .Es kadreiz pusdienas uzvaru brunos risus!Brokastis kadreiz edu ari jogurtu,biezpienu!
Tas variacijas ir loti daudz,vienkarsi nevajag aizrauties laikam ar bulcinam ,smalkmaizitem no Martina bekerejas,kas smapzo kolosali jau pa gabalu! :-D
Es varu est to savu vistu ,piemeram, visu dienu,bet man vienmer kaut kas japieliek klat cits...saknes,salati.
Viena veca daktere teica kadreiz vecos laikos-ka jabeidz est tad ,kad vel mazliet gribas...tie ir zelta vardi! (l)
22.09.2011 18:26 |
 
Reitings 378
Reģ: 24.05.2010
Rupuce, es nudien neēdu veselīgi ikdienā, taču ļoti daudz ēdu dārzeņus- brokoļus,sparģeļus, sviesta pupiņas utt.- tos vāru,sautēju vai grilēju. Citreiz pat neko citu neprasās- ir dienas,kād pārtieku tikai no šiem produktiem :-)
22.09.2011 18:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits