Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Bailes vai tukšuma sajūta??

 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011

Sveikas dāmas :-)

Nesen izbeidzu tādu kā sakaru ar puisi, itkā īpaši nebiju pieķērusies, bet tagad esmu tāda visu laiku neapmierinata, birži palieku tāda kā sērīga, un nespēju saprast ko lai dara kā lai atgūstu to pašu sevi kāda biju pirms neilga laika, un pietam nespēju saprast kā lai sevi nodarbina jo dzīvoju ārzemēs un pēc darba negribas nekur iet.. Varbut kādu grāmatu palasīt( un ja ja varat kādu ieteiktr ) ? :-)

Varbūt man vienkārši nepatīk būt vienai, pati nespeju vairāk sevi izprast. (e)

21.09.2011 23:55 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Pat ja nebiji tā pa īstam pieķērusies, tad sava veida pieradums noteikti bija izveidojies, tādēļ ir tikai logiski, ka tagad ir tā .. mazliet dīvaini! Neieciklējies uz to, ka esi viena, tu jau izbeidzi visu, tam noteikti bija savi iemesli, kad skumji atceries tos un tad jau paliks varbūt nedaudz vieglāk! Žēl, ka esi svešumā, kur nav īpaši daudz lietu, ko darīt, bet gan jau var kaut ko sadomāt, lai nav jāsēž čētrās sienās :-)
22.09.2011 00:02 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
Nu ja, jāmēģina jau būs.
Bet pati nespeja izfunktierēt ka lai sevin nodarbina pēc iespejas vairāk :-D
22.09.2011 01:03 |
 
Reitings 848
Reģ: 14.04.2010
em, hm nja patreiz studēju un strādāju ārpus lv, tāda pati tukšuma sajūta, biku, bet man liekas saistībā ar puisi, man liekas, ka vnm otrs cilvēks, kaut ko paņem no tevis, un pēc šķiršanās ir grūti atgūt savu iepriekšējo es atpakaļ...
nja
22.09.2011 02:19 |
 
Reitings 169
Reģ: 24.06.2011
es jau ar visu laiku sevi šaustu takā no iekšienes kapēc tā ir, un nevaru saprast, bet nu laiakm būs kaut kā jāsāk no jauna sevi papildināt.
22.09.2011 02:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits