Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas tas īsti ir?

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010

Nezinu īsti, kā izskaidrot šo situāciju, varbūt jūs man varat palīdzēt. Darbā man visu laiku jākontaktējas ar vienu kolēģi. Gan klātienē, gan skype, līdz ar to bieži arī pusdienās ejam kopā. Pēc viena korporatīvā pasākumā reiz izdzērām pa glāzei bārā. Un viņš man brīvdienās (kad bija baltās naktis) uzrakstīja sms, kādi plāni vakaram. Teicu, ka labprāt aizietu uz kādu izstādi, un tā kā mans draugs bija aizbraucis prom, aizgāju ar viņu. Jāteic, ka starp mums nekas nav bijis, nekad neesam pat runājuši par privāto dzīvi vai lietām (līdz ar to es pat nezinu, vai viņam kāda ir, tāpat viņš nezina, ka man ir puisis), tikai par darbu vai kaut ko vispārīgu. Nekad nav izmaksājis vai ko tamlīdzīgu, līdz ar to par randiņiem tos nevar nosaukt.

Bet šajās brīvdienās atkal uzrakstīja, kādi plāni brīvdienām. Tā kā biju kopā ar savējo, uzrakstīju, ka esmu tagad aizņemta.

Tik un tā grūti raksturot, kas tas īsti ir?

18.09.2011 16:59 |
 
Reitings 1249
Reģ: 07.06.2010
Nu. Mani kolēģi mani nekur neaicina brīvdienās.
Nē. Meloju. Viens aicina. Pie tam zinu, ka viņš dzīvo ar draudzeni. Darbā kontaktējamies tikai čau un atā līmenī, taču šad tad sarakstamies, viņš jautā par maniem brīvdienu plāniem un sauc par mazo...

:-D

Bet. Es jau gribētu ar saviem vīrieškārtas kolēģiem draudzēties. Tā, ka vienkārši draudzēties. Bet viņi laikam neuztver mani kā vienkārši draugu. Žēl.
18.09.2011 17:11 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu bet viņš taču nezin,ka esi aizņemta,domā,ka esi brīva.Tādēļ arī aicina. Vēlas iepazīties tuvāk.

Kas tur nesaprotams?
18.09.2011 17:13 |
 
Reitings 96
Reģ: 29.01.2009
Izk;ausās, ka viņš vēlas kko vairāk, tapēc sāk aizināt viskkur un iespējams, ka tieši tapēc, ka nezin, ka Tev ir draugs.
Ja vinš zinātu, ka Tev ir draugs, tad viss skaidrs, un TU no savas puses esi jau pateikusi neskaidru "nē" vai tieši pretēji
18.09.2011 17:18 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Bet draugiem.lv albumos man ir n-tie albumi ar mani un manu puisi.
Pirkstā arī gredzens.

Kā lai es vinam lieku saprast, ka esmu aizņemta? Protams, es negribu viņam pateikt - man ir draugs, jo tad tas izklausīsies tā, it kā es būtu domājusi par kaut ko vairāk un ka es uztveru mūsu kontaktēšanos kaut kā vairāk par kolēģiem. Jo parastam kolēģim tu tak neiesi klāt un neteiksi, ka esi aizņemta - kādā sakarā tev vispār kas jāstāsta par savu privāto dzīvi?

Vajag to likt saprast kaut kā tā nevainīgi....
18.09.2011 17:23 |
 
Reitings 606
Reģ: 17.04.2011
Pirādziņ - tu pati ļoti labi zini, kas tas ir.
Ja gribi apstiprinājumu, ka vazā kolēģi aiz deguna,tad welcome.
18.09.2011 17:23 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Kādā ziņā vazāju aiz deguna? :-O
18.09.2011 17:25 |
 
Reitings 96
Reģ: 29.01.2009
aaa Tu jau neko neminēji par draugiem un tom ka es precējusies :D
pfff, tad jau po 8-)
Ja tavam puisim nav iebildumu, ka dažkārt pavadi laiku ar savu kolēģi un pati nejūti nekādas romantiskas jūtas pret viņu, tad izbaudi laiku, ja vēlies :D
Nu es noteikti tā darītu, vinmēr jau nedaudz patīkami, ka kāds cits bišķu pievērš uzmanību
18.09.2011 17:31 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Neesmu precējusies, vienkārši draugs uzdāvināja gredzenu ar briljantu, bet nu džeki jau laikam tādas lietas nepamana.

Besī ārā, kāpēc nevar vienkārši draudzīgi kontaktēties ar kolēģiem. Nu kā filmās - pēc darba aiziet uz bāru pasēdēt, vai uz kādu pasākumu.
Kāpēc uzreiz ir jāsadomājas nezin kas.

Man nekad nav bijuši draugu puiši, tā gribētos...
18.09.2011 17:34 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Bet varbūt viņš vnk grib draudzēties & neko vairāk..
:)

Tā arī mēdz būt :)
18.09.2011 17:40 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Tam gredzenam ar briljantu ir birka klāt, kurā rakstīts, kurš to ir dāvinājis? Man ir papilno gredzenu, kurus man nav dāvinājis mans draugs.

Piekrītu, ka, visticamāk, kolēģis mēģina tev piecirst. Kā atkratīties? Nākamreiz, kad viņš tev par brīvdienu plāniem jautās, saki, ka tev ir romantiskā diena ar draugu, nevis vienkārši, ka esi aizņemta.
18.09.2011 17:41 |
 
Reitings 96
Reģ: 29.01.2009
nezinu, es izbaudītu laiku, ja man ir interesanti. Ja nu gadījumā kolēģis mēģina noskūpstīt vai ko tādu, tad gan paskaidro savus nodomus un noskaidro viņa :D
varbūt viņam nav draugu ar ko aiziet, piemēram, uz teātri
18.09.2011 17:46 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
Man ar bija viens "čoms", saskrējāmies pēc kādu 2 gadu neredzēšanās. Uzaicināja uz pusdienā, bet nu mēs sarunājām apm. tā - kad saskriesimies vēlreiz, tad papusdienosim kopā. A šis nelikās mierā, visu laiku raksta un zvana, un parcik zinot, ka manējais ir super greizsirdīgs un tas "čoms" kā vīrietis mani tiešām nesaistīja, es negribēju izprovicēt greizsirdības lēkmi. tad nu sarunājām speciāli papusdienot un papļāpāt, kā iet utt. Šis visu laiku skatās man virsū un smaida, tā diezgan uzmācīgi :D kaut kā sarunā iemaisīju to,ka esmu saderinājusi un cik forši, staroju tā teikt (l) šis ieraudzīja gredzenu un tāds samulsis, šokēts pat teikt. Nu neko. Domāju,ka ar to pietiks, taču šis turpināja zvanīt un man tiešām izbesīja, aizsūtīju konkrētu sms, kur savu mīļoto pacēlu debesīs :D un man ir miers :)
Varbūt, ja vēlies būt tikai "čomi", tad pļāpājot kaut kā iesaisti sarunā, piem., ka ar savu draugu esat bijuši tur un tur, ir vērts apskatīt to un to. nu nez, vienkārši, lai nav tā, ka tu uzspēlēti izrādi,ka tev ir un lai viņš to zina! :)
18.09.2011 18:26 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Nu par tiem dr.lv-moš viņš nečeko tavus albumus un nepēta vai esi viena bildēs vai nē.Gredzenam jau arī nav klāt šilte,ka tā ir drauga dāvana.Es domāju,ka viņš uzskata tevi par brīvu un tāpēc aicina.
Man šķiet normāla doma,ka nākošreiz,kad viņš kkur aicina,tad pateikt,ka šodien plāni ar mīļoto vai kko līdzīgu.Kolēģim būs skaidrs,ka neesi viena,bet tajā pašā laikā tas nebūs izskanējis kā kkāds afišējošs paziņojums.
18.09.2011 18:32 |
 
Reitings 22
Reģ: 14.09.2011
''Besī ārā, kāpēc nevar vienkārši draudzīgi kontaktēties ar kolēģiem. Nu kā filmās - pēc darba aiziet uz bāru pasēdēt, vai uz kādu pasākumu.
Kāpēc uzreiz ir jāsadomājas nezin kas.''

Tev neliekas, ka tu pati esi nez ko sadomājusies?
18.09.2011 22:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)