Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iepirkšanās Vācijā

 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009

čau, meitenes!

zinu, ka daudzas te ir bijušas Vācijā iepirkties.

sakiet, kura pilsēta ir vislabākā šādam mērķim?

un vai labāk ir iet pa iepirkšanās ielām vai kādā tirdz.centrā vai kaut kādā hellē??

Un megaatlaides jau ir janvārī, ja??

a šajā gadā arī varētu spīdērt lētāk iepirkties??

nu vo, visi nezinīšu jautājumi :D

15.09.2011 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
o-ooou!
15.09.2011 15:07 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Esmu bijusi tikai Berlīnē. Man patīk rajonchiks ap nodegušo Kaiser Wilhelm baznīcu - tur ir C&A, kādi 4 H&M, Oasis, u.c. veikali uz Ku'damm ielas.

Vēl ir daudz slavētie outleti, kuros gan neesmu bijusi - Metzingenee un http://www.designer-outlet-berlin.de

Aaa..var jau braukt arī uz Brēmeni - tur arī ir visi standarta veikali + vēl Primarks! (l)

Aāā un vēl noteikti iesaku Deichmann apavu veikalus! :)

Ir jau šādas, tādas atlaides arī gada beigās, bet lielākas, protams, ir janvārī.

15.09.2011 15:23 |
 
10 gadi
Reitings 72
Reģ: 29.01.2009
Sveika!

Esmu dzīvojusi un iepirkusies Berlīnē un to arī iesaku :)
Manuprāt, visērtāk ir iepirkšanās centros - viss vienkopus, tikai staigā apkārt :) Nu iepirkšanās centri jau katrā Berlīnes rajonā pa vairākiem ir, bet, piemēram, Alexa Aleksandra laukumā ir diezgan optimāls un tur arī citi veikali pakārt ir...
Ja jauks laiks ārā, tad forši arī pastaigāties pa Ku'damm, atrodas pie Zooloģiskā dārza. Bet - Berlīnē labs laiks rudens/ ziemas perioda nav bieža parādība :D
Ar atlaidēm - kā jau visur. Ir jau arī citos mēnešos atrodamas :)Bet, protams, janvāris/ jūlijs izceļas ar "Sale Sale Sale" saucieniem :)
15.09.2011 15:23 |
 
Reitings 102
Reģ: 29.01.2009
Čau!

Es esmu bijusi tikai Diseldorfā, bet tur bija baigi daaaaaaaaudz veikalu, milzīgu tirdzniecības centru. Biju uz Jauno gadu, pēc svinībām staigājām pa veikaliem, atlaides visur un ļoti labas.
Man labāk patika iepirkties atsevišķajos veikalos, nevis tirdzniecības centros, jo tur vairums lielo TC tas izkārtojums ir kā mums Stocmann - man tāds ne visai patīk. Visi veikali pārsvarā izvietoti vienkopus, ir pat tādas ielas, kur gar malām vieni veikali 2 stāvos :)
Šogad gan sanāks aizbraukt tikai februārī, tāpēc ceru, ka vēl kaut ko dabūšu ;-)
15.09.2011 15:24 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
C&A bija atlaides veselas divas dienas!:D no 12.09 - 14.09. Tieši senči brauc un prasīja, ko lai atved. Mājas lapā skatījos, daudz inčīgu un glītu lietiņu, bet vairumam ir Xl un XXl izmēri :( it sevišķi, ja pagadījusies dikti glīta blūzīte pa 9 eiro. :)
15.09.2011 15:31 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Iesaku šaut uz Brēmeni un iet uz tirdzniecības centriem. (Piemēram Waterfront, kurā arī ir superlētais Primarks) 8-)
15.09.2011 16:23 |
 
10 gadi
Reitings 3282
Reģ: 29.01.2009
Ir, ir janvārī atlaides (sākas biš pēc Ziemassvētkiem un beidzas kaut kad februāra sākumā).

Un viss atkarīgs no tā, ko un kur plāno pirkt, jo piem.tiem pašiem veikaliem kā Zara, Mango utt cenas līdzīgas kā lv.
Par pilsētām: Berlīne- normāli, Frankfurte- arī ok (laikam patika vislabāk no visām lielajām pilsētām,kur sanācis iepirkties), Štutgarte- man likās mazliet dārgāk nekā citur.
15.09.2011 16:57 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Es pat nezinu, ko ieteikt, jo pēc tā kad visi bija saslavējuši iepirkšanos Vācijā, biju vīlusies. Lielveikalos tie paši veikali, kas pie mums, cenas arī līdzīgas. Vienīgais, par ko biju sajūsmā, uz kaut kādas iepirkšanās ielas uzgājām vienu outlet veikaliņu, kurā iepriekšējo sezonu brendu drēbes varēja dabūt krieeeetni lētāk. Bet tikai dēļ iepirkšanaš braukt uz Vāciju, neredzu jēgu. Tad jau labāk mani apmierina ebay. :)
15.09.2011 17:01 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Ar mērķi iepirkties, esmu bijusi Frankfurtē. Tur ir liels rajons, kas sastāv tikai no veikaliem un tirdzniecības centriem visām gaumēm. Mani vecāki jau gadiem uz turieni brauc iepirkties un atpakaļ ved milzīgus čemodānus.
15.09.2011 17:02 |
 
Reitings 123
Reģ: 25.05.2009
PIPARENE- ar meerkji pabraukáties un sapirkties pédéjo reizi biju no 1, janvára lídz 8. janvárim..karo4 jauno gadu sagaidiiju te un pa taisno mashiina un prom! :D
Bijám abás Frankfurtés, Brémené, MINSTERË, Berlíné, Fuldá un vél shur tur.
vislétákie un arí forshi veikali ir- KIK, CLOCKHOUSE, H&M, un daudz daudz apavu veiklai
ká neká biju jaunaa gada saakumá, bijua supermega izpárdoshanas, apavi /nu leiki piebilst ka lieliskas kvalitátes RIEKER un citádáki/ nenormáli nocenoti
tétis nopirka hugo boss uzvalku par 80euro. tas ir neeenormáli léti
es sapirkos jakas, bikses, kreklinjus ,kleitas, somu /ádas pa 15ls/

Brauc uz JAuno gadu, tad tieshám ir vérts..un arí Douglas veikalá riktíga atlaides tad ir, vecáaki sapirkás smarzas, mamma givenchy, tétis hugo boss un es esprit smarzas un lacostes dushas zeleju kopá samaksájám ap 45euro!
riktiigi pa léto.. :)
tÁ KÁ, LAI veicas!

p.s.
piedodiet par 1000000 klúdám! un negarumzímém.. :(
15.09.2011 17:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits