Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

saldumiņš

 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009

Zinu, ka noteikti entās reizes aprunāta tēma, bet nu tomēr pajautāšu - kāda no jums nezina tiešām efektīvu paņēmienu, lai negribētos saldumus tik ļoti? Man ir riebīgs niķis - parasti sev nepērku saldumus, bet, ja kādam citam nopērku dāvanā vai kaut vai mājinieki kaut ko palūdz nopirkt, tad 90% apēdu pati :( var jau teikt, ka vājš raksturs, bet nu pašu jau kretinē, gluži kā tāds alkaholiķis - kad skaidrā, tad solās tā vairs nedarīt, bet, kā ierauga savu iekāres objektu - manā gadījumā šokolādi, tā viss, es nespēju turēties pretī. Esmu dzirdējusi par hroma tabletēm, bet nu nezinu, kādas labāk pirkt, gribētos pamēģināt! (t)

12.09.2011 19:38 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
a varbūt organismam kaut kas trūkst un tapēc tev tik ļoti prasās saldu?! ;-) ja tā saldūmu ēšana tev ir tikai kādu laiku, tad drošivien kaut kas trūkst un nevajag meklēt padomus, kā atturēties.. ja ir ilgstoši, tad gan jāmeklē padomi, ja vien neesi caurbira un tev neiet labumā, tad jau nav tik traki :D
12.09.2011 19:47 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
atceros, kad mammai bija anēmija, tad baigi šokolādi prasījās.
12.09.2011 19:58 |
 
Reitings 631
Reģ: 28.12.2010
Man, savā ziņā, līdzīga problēma. Es naktī mostos un meklēju kaut ko saldu. Un citreiz arī der kaut kas cits, ja nav nekā salda :D un tā gandrīz katru nakti - pamostos, paēdu un eju gulēt tālāk :D
bet vispār man arī nenormāli vislaik gribas saldumus. varētu ēst un ēst šokolādi (l) bet kaut gan, ja ļoti saņemos un gribu, tad jau varu atteikties. Bet es labāk daru tā, ka apēdu mazdrusciņ, kaut mazu šokolādes gabaliņu, nekā ilgi atturos, bezmazvai, ar nenormālām grūtībām, un tad tā kā noraujos no ķēdes un apēdu desmitiem šokolāžu. Bet varu paslavēt sevi - pēdējās dienas nav sanācis ēst šokolādi un nemaz tik traki nav prasījies. :-D
12.09.2011 20:08 |
 
Reitings 243
Reģ: 29.01.2009
Es ēdu saldumus psiholoģisku iemeslu dēļ- lai sevi nomierinātu, iepriecinātu...
Liekas, ka mainīt to var tikai kkā sevi apstādinot un liekot padomāt vai tiešām es gribu, vai man vajag, ka tas dara tikai sliktu.
12.09.2011 20:09 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Man tas pats, vienmēr prasās kko saldu, šķiet nav tāda diena, kad nebutu apēdusi kādu šokolādi, konfekti.Šodien sapratu, ka tiešām esmu atkarīga no saldumiem, biju ielikusi somā šokolādi, tgd viņa tur nav, visur izmeklējos nevaru atrast, bet tik ļoti gribas to šokolādi :-D :-D
12.09.2011 20:30 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
jēzus, es arī :) man tieši tīra šokolāde nē, bet, piemēram, šokolādes desa - mrrrr :D draugs nopirka to mazo iepakojumu ar saldo bruneti, es mierīgi ar dakšiņu visu uzreiz apēdu :D nav tā, ka pa naktīm mostos, bet nu, kad paēdu kaut ko normālu, vienmēr pa virsu prasās kaut kas salds. Bet es šobrīd cenšos atturēties un pamielot sevi drusciņ brīvdienās un svētku dienās :D
12.09.2011 20:32 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
vo, vo, man arī reizēm šķiet, ka man ir tas pats - ja jūtos slikti - apēdu un tajā brīdī nedomāju par sekām :( Ja es būtu no tām, kurām nekas neiet labumā, tad jau būtu sīkums, bet nu man tomēr, diemžēl, iet. No otras puses - doma par to anēmiju, arī ir patiesa, jo man jau labu laiku tāds brīnums ir, pat nebiju iedomājusies, ka tas varētu būt ar to saistīts! Labii, ka tik traki man vēl nav, ka naktīs ēdu, bet nu pa vakariem gan gadās :( Īpaši jocīgi ir tas, ka pusi dienas noturos un nekāda vaina, bet paēdu, piemēram, pusdienas un pēc kāda laiciņa sākas... Var jau būt, ka tas ir kaut kā ar cukura līmeni saistīts, pat nezinu :)
12.09.2011 20:32 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Vispār ir dzirdēts, ka pastāv tāda kā saldumu atkarība, vairāk psiholoģisku iemeslu dēļ, lai padarītu savu dzīvi patīkamāku, krāsaināku. Tikpat labi tas var arī būt tāpēc, ka bērnībā saldumi nav bijuši pieejami tik cik gribētos, tāpēc tagad, kad vari sev atļaut to prieku, ēd cik vari apēst. Man arī ir kaut kas līdzīgs. Vismaz reizi dienā man ir jāapēd kaut kas salds, citādi liekas, ka kaut kā trūkst :-D . Ja labi saņemtos, ieskaidrotu sev, ka saldumi nekas labs nav, varētu arī no tiem atteikties.
12.09.2011 20:35 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
murkšķis, nezinu, vai ir jēga satraukties. Ir vienkārši cilvēki, kuriem ..nu prasās tas saldumiņš. man pat citreiz šķiet, ka,ja neapēdu nevienu pašu konfekti, man ir slikts garastāvoklis :D Māsas draugs ir pasists ar skābo krējumu - ja jāēd pelmeņi, tur ir krējuma zupa un daži pelmeņi :D
manējais var spiest sev mutē majonēzi :D es izvēlos gabaliņu šokolādes kūku :)
12.09.2011 20:36 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Varbūt neatceros pareizi, bet bija kaut kāda sakarība starp asinīm un cukuru, ka rodas katu kāda atkarība no cukura (t)
12.09.2011 20:37 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
Kumeliņš - tev taisnība! Vismaz laikam manā gadījumā, jo bērnībā man saldumi bija tikai uz svētkiem. Ikdienā nekad tāpat vien. Tāpēc jau visi bija tievi tā kā sērkociņi :D Kā sākās sava pusdiennauda utt., tad arī saldumu ēra iestājās :D
12.09.2011 20:38 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Teorētiski man arī vienmēr tā ir - apēdu un domāju, viss, tagad neēdīšu, haha - līdz nākamai reizei! :D Mūžīgi atkal un atkal krīdu kārdinājumā! :)
12.09.2011 20:42 |
 
Reitings 243
Reģ: 29.01.2009
Man bērnībā tētis visu laiku ar saldumiem lutināja. Liekas, ka tā rezultātā tagad mīlestības trūkumu aizstāju ar saldumiem.
12.09.2011 20:46 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Jā, es arī kādreiz mēģināju atrast visādus viedus kā cīnīties pret saldumu atkarību. Reiz pat saderēju, ka izturēšu 2 nedēļas bez. Toreiz staigāju apkārt kā nenormāla un meklēju, ko citu lai apēd saldumu vietā :-D Rezultātā esmu atmetusi vēlmi cīnīties, tā nu katru dienu notiesāju pa šokolādes tāfelītei. Parasti tā ir Fazer 200 gramīgā. :-)
Bet citi iesaka padzert hroma tabletes, it kā palīdzot. :) Nezinu, neesmu mēģinājusi, man šokolāde labāk garšo :-D
12.09.2011 20:52 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
lasu un domāju fui kā vispaŗ kko saldu var ieēst, man nu galīgi nevelk ne uz šokolādēm, ne kūkām vispār neko saldu neēdu, reizēm iekožos kādā bulkā, bet tā tikpat ātri tiek atdota draugam, jo toč slikti no visa tā salduma paliek.
12.09.2011 20:55 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
Abalone, hehe :D es esmu saderējusi uz 1nu mēnesi. Mamma aicināja ciemos, tur uz galda zefīri, cepumi, šerberts - dievinu!!! bet es ar trakām mocībām izturēju :) un tad sākās viss no gala :D
čupakabra - laimīgā. Es ar gribu, lai man negaršo :D
12.09.2011 21:03 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Es ēdu vnk to kas man garšo. Un tas ne vienmēr ir saldums vai kkas neveselīgs. Daudz dzeru sulas, kad gribas kko garšīgu, vai ēdu augļus :)
12.09.2011 21:06 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Jā, es arī gribētu, lai mana vājōība ir gurķi, salātu lapas un citi zaļi brīnumi, jo tos jau arī ēdu, bet, diemžēl, bez tiem varu arī iztikt :D
12.09.2011 21:19 |
 
Reitings 433
Reģ: 29.01.2009
Man diemžēl arī ir šī atkarība, gribu no viņas ārstēties :D savādak manai figūrai par labu nenāk, jo nepiederu pie caurbirām (s) Runājot par tām Hroma tabletēm, vienu mēnesi palietoju, jo kaut kādā akciju mājas lapā bija iespēja iegādāties tās Chrom200 pa puscenu..nju pirmajā nedēļā tiešām kaut kā negribējās, bet pēc tam jau atkal draudzenei čiepu konfektes un visus pārējos saldumus, vienreiz pat mazajam brālim apēdu visas garšīgās konfektes, kamēr šis gulēja..kad pamodās-dusmojās uz mani.. :D Neko nevaru padarīt :D
12.09.2011 21:29 |
 
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009
Varu pateikt pēc savas pieredzes - arī agrāk saldumus ļoti prasījās, varēju ēst un ēst šokolādes :-D bet kopš ēdu regulāri, ik pa 3 -4h un 5x dienā, man saldumus vairs negribas. Tas ir saistīts arī ar cukura līmeni asinīs, jo apēdot, piemēram, šokolādi, cukura līmenis ātri uzkāpj un pēc kādas stundas jau nokrītas, un atkal gribas kaut ko saldu. Bet apēdot kaut kādus veselīgākus OGH, cukura līmenis kāpj lēnāk un pēc kādām 3h tik nokrīt [atkarīgs kādu produktu ēd]. Un vēl - ēdot regulāri, cukura līmenis tiek uzturēts normā un saldumus tā īsti neprasās [ja ēd normālu ēdienu :-D ] Cerams, ka kaut ko sapratāt no mana murgojuma :-D
14.09.2011 01:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits