Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

satīties, sapīties

 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009

Sveikas, vasarīgajā septembra svētdienā ;-)

Esmu lielas dillemas priekšā un, protams, runa ir par vīrieti.Manā sirdī ir iekritis viens vīrietis un es jūtu, mana intuīcija, sirds un dvēsele saka, ka viņš ir tieši tas, ko man vajag. Bet ar šo arī viss beidzas, jo viņš dzīvo kopā ar savu meitiņu un viņas māti. Jo viņa ir pateikusi, ja viņš nedzīvos kopā ar viņām (aizies projām), tad viņš meitiņu vairs neredzēs. Vai tiešām tas ir iespējams no juridiskā aspekta?

Ko Jūs man ieteiktu, likties mierā vai cīnīties?

Lai pozitīva dieniņa 8-)

11.09.2011 14:36 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Tas nav Tavs leemums! Tev nevajag izraadiit nekaadu iniciatiivu - ja vinjs Tevi aicina - ej, bet reekinies, ka Tev vinja gimenee nav nekaadas tiesiibas kaut ko izshkirt kaa arii Tev nav pienaakuma domaat par to, kaa tikt galaa ar sho situaaciju. Ljauj lai vinhs visu izshkir!
11.09.2011 14:43 |
 
Reitings 1083
Reģ: 11.09.2009
Es zinu vairākas meitenes kuras kādas ģimenes attiecībās ir trešās. Varu pateikt droši, kad līdz šim neviens vīrietis pie savas itkā "mīļākās" aizgājis nebija.
Atrunas ir dažādas:
1. Bail,ka neredzēs bērnu,
2. Sieva bez manis neizdzīvos
3. Sieva nepārdzīvos,ja aiziešu
4. Bērns nepārdzīvos, ja aiziešu prom
utt
Es pati nekad neuzticētos aizņemtam/precētam vīrietim, tas viss var būt uz laiku (for fun). Vismaz tā domāju es, ar laiku visi vīrieši tomēr atgriežās pie savām sievām, kuras, gatavo ēst, kārto māju, pie bērniem.
11.09.2011 14:47 |
 
Reitings 167
Reģ: 30.01.2011
Nejauc ārā ģimeni un liecies mierā! tāpat 90% beigās Tu paliksi pie sasistas siles ;-)
11.09.2011 14:55 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Netici nevienam vīrietim, kurš ir atradis neskaitāmus attaisnojumus, kāpēc sieva ir slikta, bet no viņas aiziet nevar. :) Meli. Pieaudzis vīrietis nav bērns, ar kuru var manipulēt un kuru ar šantāžas palīdzību var noturēt. Viss ir pavisam vienkārši-vīrietis negrib pamest ģimeni, bet no papriecāšanās pa malām arī neatteiktos, tad nu tēlo nabadziņu, brauc pa austiņām mīļākajai un jūtas kā uzvarētājs. :)
11.09.2011 15:01 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Šādām manipulācijām ļaujas vīrieši kam pašiem nav sava mugurkaula, un kuriem ir plika pakaļa, un droši, ka arī ne īpaši daudz smadzeņu, vai arī viņi ļoti mīl savu sievu, bet mīļāko nē, tikai bāž batonus tai ausīs un izklaidējās.
Es ar šādām attiecībām nesamierinātos, jo man šī patiesība sāpētu, bet ja esi bezsirde un spēj to pieņemt lūdzu.
11.09.2011 15:24 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Man tik gribētos saprast, kāda motivācija ir mīļākajai pieņemt šādas attiecības, pieņemt, ka ir mīļākā, un ka sieva ir pirmajā vietā. :-|
11.09.2011 15:27 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es nebutu naiva mulke un atteiktos no milakas lomas, lai sevi vel vairak nesapinatu, jo tas ir acimredzami, ka vins berna mati pamest netaisas.
11.09.2011 16:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man liekas ,ka tiesam viriesi ir tadi,ka sievu nevelas atstat,ja sieva neaizdzen... :-D Viss taja dzive ir tads, ka pa plauktiniem,sakot ar izgludinatiem krekliem un beidzot ar vakarinam! :-P
Varbut tavs virietis ir cits variants,varbut tiesam dzivo tikai meitinas del-tas butu liels iznemums,jo vini visi vairak ,vai mazak, velas tikai milakas-parsvara atgriezas pie sievam beigas!
11.09.2011 17:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits