Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ludzu padominus

 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009

Labdien jaukas meitenes,sen neesmu neko rakstijusi,ara riebigs lietains laicins mums te Anglija tad nu nolemu ar jums paplapat,nezinu ko darit sakara ar savam attiecibam,ir iestajusies pilnigaka rutina,esam jau astoto gadu kopa,gan no manas puses gan vina,musu kopigas pavaditas dienas,es aizeju uz darbu ,atnaku sataisu est ,skatos tv,vins strada vakara maina,aiziet uz darbinu palieku viena,tad nu panemos kadus majas darbus,kaut ko paskatos ,liekos gulet,virs nakti atnak no darba,liekas gulet,mazliet no rita kad agri celos ,ari piecelas,iedzeram kafiju,es dodos uz darbinu,brivdienas vnk gulta novalatas un pie tv,tas viss ta katru nedelu no nedelas,problemu nav ja nu sadas tadas sadziviskas,sekss labs,man labi,vinam labi,bet kopskats un viss nav labi,jo mes tacu esam vel jauni,nav mums 40,vai 60,abi esam riktigi majas cilveki,ne vinam ne man kopigi iet nekur negribas,reta reize atnak draugi vai aizejam pie viniem tas viss,bet tada peleciba un vienmuliba |-) ludzu tik nekritizet,ka pasi vainigi vajag iet ara ,iet uz atrakcijam u,tt,bet ja tiesam nu negribas izlist no majas,realus ieteikumus no tam meitenem ,kas ir ilgas attiecibas un kas palidz izsisties no rutinas ;-) lai jums visiem jauka dienin :-)

10.09.2011 20:52 |
 
Reitings 135
Reģ: 29.01.2009
Ja Tu pati raksti , ka viss ir kārtībā un abi esiet apmierināti, tad kāda jēga sevi šaustīt ! Arī es ar savu vīrieti esam kopā 5 gadus, dažkārt esam kā večuki, labāk abi sēžam mājās, nekā atsaucamies uz draugu aicinājumiem kaut kur iet, bet negribas un nēejam. Un ja mums ir labi , tad kāda gan nozīme, kā tas izskatās, katram pašam ir izvēle, kā savu dzīvi nodzīvot.
Taisnība, nebūs nekā ko bērniem pastāstīt, bet tāpēc jau nav jāielaižas avantūrās. Bet, ticiet man, ja kādreiz tomēr ielaidīsieties, diezin vai nožēlosiet- atcerēsieties to reizi ar lielu patiku, un mēģināsiet saņemties uz vēl kādu interesantu pasākumu. Varbūt tomēr pamēģināt kaut ko interesantu- aizbraukt, aiziet, kaut vai vakariņas paēst uz mājas jumta, vai noīrēt mašīnu ...
10.09.2011 21:31 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Man ir tāda pati situācija,vienīgi man dažreiz gribas kautkur aiziet,bet viņam labāk patīk brīvdienas pavadīt mierīgi pa māju. Ja jūs abi esat apmierināti ar situāciju,viss kārtībā.
Runājot par laiciņu ārā te Anglijā, aizgāju tikko uz solāriju, ārā vel bija saulains un sutīgs,nopirku vistas,ogles un taisos grillēties,bet nu jau sācies vējš un smidzina (e)
10.09.2011 21:49 |
 
Reitings 1705
Reģ: 29.01.2009
Baigi grūti uztvert tekstu bez neviena punkta.
Ja pa tēmu - ja jūs negribat izlīst no mājas, kā minēji, tad es tiešām nezinu, ko ieteikt. :D
10.09.2011 22:03 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
Kur ir problēma? Tā arī nesapratu...

Tas, ka sēžat mājās?
Pateikšu atklāti, ar puisi, kuru kādreiz dzīvoju kopā, es strādāju pa dienu, viņš pa nakti, attiecības pajuka, jo katram izveidojās sava dzīve un viņam ar laiku mīļākā uzradās. Bet... ja, jums tas nerada problēmas, abi mīlat viens otru un esat mājās sēdētāji, kur ir problēma? Saprastu, ja kādam no jums riebtos tā rutīna un tas radītu strīdus un apnikumus.
10.09.2011 22:30 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
tapec jau rakstu ,ka man tas sak apnikt un jutu ,ka vinam ari,bet vnk dzivojam ka ir ta ir labi uz tada principa un nevaram izsisties ara no tas majas.....abi esam palikusi pasivi
10.09.2011 23:49 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
negribi ar mani pachatot..es arii uk un aaraa liist, maneejs shodien aiznjemts, nav ko dariit.
10.09.2011 23:53 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Varbūt padomāt par kādu kopīgu hobiju?

Mēs arī esam īsti mājas mīlētāji, bet tad, kad sapratām, ka tā kā tomēr tas sāk apnikt, tad vismaz sākām apmeklēt franču valodas kursus. Tagad 6dienas aizņemtas - vēl arī mājās kopīgi mājasdarbi jāpilda. Tomēr kaut kās izmaiņas ikdienā.
10.09.2011 23:54 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nu bet atrodi pasākumu un saki puisim - ejam! ja abiem sāk apnikt mājās sēdēšana, apceļojiet valsti kaut vai (t)
10.09.2011 23:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!