Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lūdzu palīdziet pateikt -viss...

 
Reitings 5
Reģ: 10.09.2011

Man ir attiecības,kuras ilgst jau gadu,tomēr es jūtu jo tālāk,jo dziļāk purvā... Sākumā viss bij ok, nu kā vienmēr, taču tad protams parādās raksturiņš. Viņš ir tipiskais skorpions... Tā nu es dzīvojot kopā ar viņu, jūtos ka esmu palikusi viena, viņam nepatīk neviena no manām draudzenēm, nu es vairs ar viņām nekontaktējos, tikai darbā ja saskrienos, viņš mani iegrožo, visu ko vēlos nopirkt konsultējos ar viņu... jo visur braucam kopā, pa veikaliem, vienu mani nelaiž nekur, pat uz darbu atved un sagaida no darba. Man ļoti patīk skaisti ģērbties, visu laiku pirms viņa, visi mani draugi, kolēģi utt, sauca mani par lellīti, jo vienmēr, augstpapēžu kurpītes, manikīrs, pedikīrs utt,viss kas patīk meitenēm lai viņas lai skaistas. Lai patiktu pašas sev. Tagad pārsvarā staigāju sporta tērpā, vai vienkārši klasiski. Kad gribu kaut ko seksīgu nopirkt vienmēr ir skandāls... Protams es arī pelnu,strādāju cītīgi, bet ne tik daudz kā viņš. tāpēc saprotu ka nevaru neko iebilst lai nav jāklausās kārtējos pārmetumus, priekš kā es cenšos, viņam tāpat es esmu visskaistākā... esmu emocionāli nogurusi, no tā, ka pat ar draudzenēm nevaru satikties, nav pat ar ko izrunāties, kam atklāties. Brīžiem kad esmu mājās viena, ieslēgta, jo viena nedrīkstu nekur iet, vienkārši raudu, no tā kā gan es esmu iekritusi, jo nemanot viņš ir atņēmis man dzīvi. Mājās es baidos kaut ko iebilst, visu daru pēc viņa prāta, iespējams jo es baidos no viņa... Visi man jautā kas noticis, ka es vairs nēsmu tā dzīvespriecīgā meitene,kompānijas dvēsele kas biju agrāk. :'-( Kā man pateikt ka viss ir beidzies, ka aizeju no viņa, nē, ka gribu aizbēgt no viņa... ka gribu būt viena... labāk viena... Lūdzu palīdziet... :'-(

10.09.2011 01:38 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
ļoti žēl Tevis!Bet Tev ir jāsavāc sevi rokās un jāpasaka ko domā, ka viss beidzies ;-) Tā nav dzīve..
10.09.2011 01:44 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Man bija darīšana ar vienu gandrīz tādu pašu skorpionu - daudz kas no tā, ko raksti, atbilda arī viņam (e)
Manējam arī nepatika, ka satiekos ar draudzenēm, kur nu vēl ar puišiem draugiem, jo viņaprāt, tie visi mani tikai pavedinātu uz sliktām lietām - meitenes samācītu dzert un pīpēt, puiši sagribētu ar mani sex:D Tagad atceroties šķiet pat smieklīgi, bet nevienu pasākumu mūsu attiecību laikā neapmeklēju bez viņa, arī tiku sagaidīta pie skolas un atvesta mājās, viņš bieži klusēja un nevarēja saprast par ko apvainojies, varbūt par to, ka ilgāk runāju ar klasesbiedru? Nu jau tā ir pagātne un sen viņu saucu par bijušos, bet atceroties saprotu, kādā zelta būrī tiku turēta - man viss it kā bija, bet pietrūka emociju, citu cilvēku un galu galā arī atelpas no viņa.
Domāju, ka ja nejūties labi, es prom no viņa, es šķiršanos no savējā neesmu nožēlējusi - kas tā par dzīvi ar greizsirdīgu tipu, kas mūžīgi par kaut ko aizdomīgs un domā tik, kā iegrožot.
10.09.2011 01:47 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Rodas tāda sajūta ka viņš uzskata Tevi par savu īpašumu. Bet varbūt viņš Tevi tā iegrožo, jo baidās pazaudēt? Es zinu ļoti daudzus pārus kur vīrieši neļauj sievietēm ģērbties seksīgi, jo tad citi vīrieši pievērš sievietei uzmanību, un tas viņiem nepatīk!
Bet ja Tu esi emocionāli nogurusi, tad vislabākais risinājums ir izrunāties ar savu vīrieti, uzzināt kāpēc viņš tā dara. Protams ja Tu viņu nemīli, tad bēdz.. neko citu ieteikt nevaru.
10.09.2011 01:50 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
Kas Tevi tur pie viņa? Izvērtē - vai tas labais, ko viņš Tev sniedz atsver visu to, ko viņš Tev liedz. Visās attiecībās kaut ko iegūstot no kaut kā jāatsakās. Pajautā pati sev - kāpēc tā ir? Vai viņš ir vainīgs? Vai Tu nenovel visu atbildību uz viņu? Arī Tev ir 50% teikšanas attiecībās un Tev nevajadzētu no šīm balsstiesībām atteikties.
10.09.2011 02:03 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.09.2011
Neiet jau runa par to ka viņš iegrožo manu ģērbšanās stilu viņš iegrožo mani it visur. Bet kā lai pasaka, man bail no iznākuma, bail uzsākt sarunu, jo zinu kā viņš reaģē kad kaut ko gribu ieteikt vai sākt sarunu par mums... Gribu jums pajautāt, kā labāk teikt, kad tagad it kā viss ir labi, jo es taču visu laiku klusēju, un daru kā viņam tīk, un te pēkšņi es būšu tā kas visu grib izjaukt, sāksies greizsirdības lēkme, ka man ir cits utt., kā man pierādīt ka esmu emocionāli nogurusi... Man bail... tiešām bail...
10.09.2011 02:05 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
jāparvar savas bailes un jāpasaka, jo neviens cits to Tavā vietā neizdarīs. Saņemies un pasaki, tikai uzsāc sarunu mierīgi.
10.09.2011 02:17 |
 
Reitings 5
Reģ: 10.09.2011
es tiešām mēģināšu uzsākt mierīgi, bet jau tagad jūtu kā tas viss beigsies, pat bail iedomāties.... :'-( Paldies meitenes
10.09.2011 02:32 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
protams ka jūs no mierīgā sarunas sākuma nonāksat pie izbļaustīšanās un asarām & puņķiem! Šķiršanās nekad nav patīkama! Turies! ;-)
10.09.2011 02:37 |
 
10 gadi
Reitings 1002
Reģ: 24.09.2010
No kā Tev bail? Ka viņš pacels roku? Vai varbūt Tev ir bail, ka viņš neiebildīs, ja Tu pateiksi, ka aizej no viņa?
10.09.2011 03:44 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir loti pazistama si situacija-tu esi vel jauna ,kopa ar so cilveku tikai gadu.Iesaku nemocities,citadi tiesam dabusi neirozi...vins izklausas loti dominejoss (t) .Megini pateikt vinam tomer savas domas,ka juties!Viss iespejams saruna nebus viegla,jo siem cilvekiem nepatik, ka vinus aiztiek,bet ja to nedarisi...ieiesi tiesam purva!Sanemies!Uz prieksu,kamer nav par velu! |-)
10.09.2011 04:38 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Tevi tur ieslēgtu :-O Ārprāts, tā kā kaut kādu suni un Tu ar to samierinies?

Te meitenes bieži pārmet - kā var ieteikt šķirties, ja nezina visu situāciju, bet šis nu ir tas gadījums, kad es ieteiktu nekavējoties zvanīt mammai/tētim/draugam u.tml., lai nāk palīdzēt izvākties. Kaut vai lai palīdz durvis uzlauzt, kad viņš nav mājās. Es vienkārši nesaprotu, ko šajā situācijā var ieteikt palīdzēt, ja otram cilvēkam ir psiholoģiska rakstura problēmas...
10.09.2011 10:20 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tā ir tikai stāsta viena puse un tāpēc neobjektīva.
No viņa puses stāsts varbūt ir šāds- man ir draudzene, par kuru ļoti rūpējos. Katru dienu vedu uz darbu un sagaidu no tā. Viņas draudzenes ir pavieglas uzvedības, daudz smēķē un dzer, tāpēc man nepatīk, ka viņa ar viņām tusē. Tāpat neizprotu, kāpēc viņai gandrīz visa alga jānotērē bezgaumīgās lupatās (ko viņa sauc par seksīgām), skaistumkopšanas salonos, ja viņa tāpat ir dabiski skaista.
Vai tagad tas stāsts neizskatās pilnīgi savādāk? :-D :-D
10.09.2011 11:44 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Viņš rīkojas tieši tik daudz, cik tu pati viņam ļauj! Tu esi vāja būtne, kura nevar pastāvēt par sevi un tu pati ļauj ar sevi tā rīkoties, un es ļoti šaubos, ka tur kas mainīsies, jo jau esi parādījusi, ka esi vāja, ja sāksi spuroties, viņš tāpat tevi ātri pieliks pie vietas. Beidz šīs attiecības un izdari vērtīgus secinājumus.
10.09.2011 11:48 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Atvaino par skarbumu, bet kāpēc tu ļauj, ka ar tevi grīdas mazgā! Kam tev to vajag? Un tie teksti - bail kaut ko iebilst, konsultējos ar viņu, visu daru pēc viņa prāta! Nu meitene mīļā, tu verdzene esi vai sieviete?! Ja ir tiešām kā tu saki, tad, piedod man, bet pati vainīga. Nevar ļaut sev kāpt uz galvas! Un no kā jābaidās? Sitīs nost, metīs no mājas ārā? No kā tev ir bail?
Lai tak bauro, ja grib - pagriezies un aizej. Protams, es nevaru ielīst ne tavā ādā, ne arī, atvaino, guļamistabā, bet man tas viss liekas nesaprotams... Es laikam neko nesaprotu tad, bet nu... (t)
10.09.2011 11:55 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
+ virago
10.09.2011 12:34 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Piekrītu Becky - pret mums izturas tā, kā mēs pašas ļaujam pret mums izturēties.
10.09.2011 16:17 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.04.2009
Tā arī pasaki, viss ir beidzies, es aizeju. Neļauj sevi pazemot tik ļoti, ka tev viņam jājautā atļauja par pašsaprotamām lietām. Bēdz prom no viņa!
10.09.2011 18:00 |
 
Reitings 701
Reģ: 29.01.2009
Man arii pirms paaris gadiem bija taadas atieciibas. un ja man nebuutu bijis so atieciibu, es arii noteikti teiktu - kaa tu to vispaar ielauj?! Man jau pret vinu bija radusaas juutas, kad vins saaka mainiities. arii nebija ne draudzenju, ne briiviibas, pat radu nebija, jo dziivojaam kopaa. Vinsh mani totaali ierobezoja un reizeem arii paceela roku, bet peectam saaka raudaat, teica ka mainiisies utt., un tajaa briidii man vina palika tik ljoti zeel un es tiesaam ticeeju, ka vins var mainiities, ka viss var buut kaa agraak.. bet nifiga! Es tev saku, taadas atieciibas ir suuda buusana, veljoprojaam atceroties nesaprotu, kur vareeju buut tik stulba. Ja bail ar vinu runaat, tad vienkaarsi aizej prom, un atstaaj vinam veestuli. Uzraksti, ka nespeeji to pateikt pati, jo tev ir bail. esi atklaata. un ja vinsh peec laika teiks, ka ir mainijies, nemaz nedomaa atgriezties! ;-)
11.09.2011 02:17 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tu pati pelni, tad vari sev atlauties mitekli. kamer nav maja, savac pekeles un prom. viss. tas nav normali, ka tevi tur istaba ieslegtu, tev ir japrasa atlauja it visa.
11.09.2011 03:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits