Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Turpinājums DIVORCE.

 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009

Sveikas. Ja,kāda tceras biju pirms pāris dienām ielikusi aprakstu šādu:

Sveikas :-) Esmu viena no meitenēm,kura pirms pāris dienām izšķīrās sāpīgi.. :-(

Dzīvojām 2gadus,bet tad viss sāka jukt un brukt,neuzticība man viņā parādījās. Viņš ir viens no tiem,kas savām meitenēm neatļauj gandrīz neko,bet pats visu var. Kāmēr viņš klubā-sēžu mājās pārdzīvoju,ka tik neko neizdara. Pati mājās-ēst taisu,drēbes mazgāju,māju kārtoju-nu visu,visu. Uzticīga viņam.

Nu tad tgd savācu mantiņas un aizgāju no viņa. Pirmās 2dienas aizgāja mantu kraušanā,kārtošanā. Bet tgd kad viss ir nomierinājies,sāku domāt vai rīkojos pareizi,pietrūkst viņa,bet gribu arī sevi cienīt. Tgd pēc 3dienām viņš sāk raxtīt,ka saprot cik daudz esmu darījusi viņa labā,ka mainīsies. Bet zinu,ka nemainīsies. Bet dziļi sirdi: bet,ja mainās.. :-( Nu bāc-vai pareizi izdarīju. Vai tomēr būt stiprai un cerēt uz ko labāku nākotnē.

Turpinājums pēc pāris dienām:

Nolēmām satikties,izrunāties. Jo es dziļi sirdī cerēju,ka kko tagad ir sapratis,mainījis savus uzskatus,domās. Satikāmies. Es tik saku,kas man nepatīk,ko gribu mainīt,bet viņš tik klausās un kkur arī piekrīt. Sāpīgi bij tas,k ar vilkšanu vilku no viņa vārdus,ko viņš grib. Saka,ka vēlas būt kopā ar mani,kad jautāju: kāpēc? nemācēja neko atbildēt tā pa īstam. Kad viņam teicu,ka satiekamies pāris dienas pēc darba,paskatīsimies kā ies-gan jau atgriezīšos,jo pietrūkst viņa man un es viņam. BET. Tad kad paprasīju lai parāda telefonu,nu tad sākas. Pateikšu kāds rezultāts: viņš mani tik ļooti mīl,ka iepriekšējā dienā pirms mēs satikāmies viņš raxtīja citai un piedāvāja satikties. Es vnk dabūju tās meitenes nr. un visu uzzināju. Rezultāts: esmu nu nenormāli dusmīga un ko tādu negrasos piedod tam kretīnam! (e) (e) Ja pirms dienas cerēju,ka viss mainīsies,tad tgd nē,jo dzīvodama ar viņu kopā esmu daudz ko piedevusi un šis atgadījums bija pēdējais!

08.09.2011 15:53 |
 
Reitings 327
Reģ: 21.03.2010
Sāc dzīvot sev!
Nav jēgas tērēt savu laiku bezjēdzīgi.
Atradīsi kādu, kas Tevi novērtēs.
Galvu augšā! :-)

Lai Tev veicas ;)

08.09.2011 16:02 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Ja cilvēks nevar atbildēt, kāpēc grib būt kopā ar Tevi, tad nu atvainojiet piedodiet... Nekādu jūtu tur nav no tās puses.
Turklāt pēc visa aprakstītā šķiet, ka puisis uz Tevi bija labi iedzīvojies - ēst uztaisa, māju uztaisa, bezmaksas sexu ar var dabūt, pretī nepīkst, sēž mājās, pats var iet un darīt ko grib - ko gan vēl puisim vēlēties?
Sākums, protams, būs grūts un sāpīgs, jo pieradums ir spēcīga lieta. BET tici man, viss ar laiku pāries un satiksi cilvēku, kur cienīs un mīlēs Tevi! Tici man! ;-) Šis puisis nav Tevis cienīgs..
08.09.2011 16:07 |
 
Reitings 213
Reģ: 31.03.2010
zini, bet tas Tev tomēr palīdzēs atmest domu par atkal kopā būšanu. sākumā jebkura šķiršanās ir ļoti sāpīga, bet tici man - viss nokārtosies. galvenais ir laiks.. tas visu dziedē.. un Tu satiksi tādu cilvēku, kurš būs Tevis cienīgs!

lai vai cik tagad ir sāpīgi, vēlāk sapratīsi, ka pašcieņa tomēr ir par visu svarīgāka.

turies ;-)
08.09.2011 16:07 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
*māju uzkopj :-D
08.09.2011 16:08 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ieprieks jau teicu, ka tie, kas visbiezak citus ierobezo, pasi krapj. luk, pieradijums.
08.09.2011 16:32 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
aguciitis-raudupiete, pilnībā piekrītu! Mans ex mani TĀ kontrolēja un piesējās pat par to, kādēļ draugos kādā spēlē man tur kkādu dāvaniņu ir atsūtījis čali. Bija jautājumu jūra- kas viņš ir? tavs mīļākais? :-D
Beigās izrādījās, ka viņš mani tā smalki krāpj. Tik smalki, ka pat viņa labākie draugi to nezināja :-D
08.09.2011 16:53 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.04.2009
Galvu augšā un uz priekšu, atpakaļ neskatoties. ;-)
08.09.2011 18:02 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
Tipiski virieshiem, vinji atskjiriba no sievietem neseero, bet momenta meklee aizstajejas.
Nu ko varbut deretu kaut ko pamacities no vinja kaa pardzivot skjirshanos?
Tava dzive turpinas un skaties uz priekshu, esi veel jauna un es esmu parliecinata, ka satiksi kaadu, ar kuru busi laimiga
08.09.2011 19:27 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Izlasi to ko pati raksti, un tad padomā, kas ir tas ko Tu vēlies attiecībās.Ja tas nesakrīt ar Tevis rakstīto, pasūti viņu ratā!
09.09.2011 01:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!