Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iet/palikt, censties/atmest ar roku?

 
Reitings 70
Reģ: 30.11.2009

Sveikas! Esmu sarežģītā situācijā! Pirms 2 mēnešiem uzzināju, ka draugam( dzīvojam kopā 5 gadus) sarakstās ar sms ar citu. Pateicu viņam, ka zinu, nedēļu izvācos dzīvot citur. Viņš pierunāja nākt atpakaļ, ļoti nožēloja. Mums jau iepriekš bija problēmas- rutīna, apnikums, strīdi utt. Pagājis nedaudz vairāk kā mēnesis un viņš jau vairs necenšas. Atkal iestājas rutīna, strīdi. It kā gribētu pamest viņu, bet tik ilgi esam kopā un nezinu, vai mīlu viņu, vai tikai pieradums. Pagaidām nav darba un ģimene dzīvo ārzemēs. Apjukums. Ko jūs domājat? Kā jūs rīkotos?

08.09.2011 01:38 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Spriedelēt jau var un domāt - kā būtu, ja būtu. Ja es būtu Tavā situācijā, pat nezinu, ko darītu. Ar prātu domāju, ka katram jāiet savs ceļš.. bet sirds un kaut tas pats pieradums.. (t)
Veiksmi!
08.09.2011 01:42 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Uz kurieni tad tui vāktos no viņa prom?! Varbūt vispirms atrodi darbu un tad domā.
08.09.2011 01:44 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Es pareizi saprotu - tu aizgāji no viņa tādēļ, ka šis caur īsziņām pačatoja ar citu?! Mjā...
08.09.2011 01:46 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.11.2009
Tur jau tā lieta,ka nav, kur iet.Bez darba paliku nesen- ceru drīzumā atrast darbu. Laikam jau patiesībā zinu, kā rīkotos, ja būtu finanses.. bet no otras puses- aiziet 2 reizes no puiša. citas tiek sistas, pazemotas utt. un tad sūdzas par puišiem, bet es, zināmāmērā, te vienkārši meklēju liekas problēmas. nezinu!
08.09.2011 01:48 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Sveika.
Man bija lidziga situacija.Tikai draugs saka no manis attalinaties.Brauca viens pats visur lidiz nekur nenjema beigas bija luzuma punkts un izskiramies.Tad parvacos atradu darbu izklaidejos un nu man dzive paveras no cita skatu punkta.Draugs sauca atpakalj BET zinaju, ka aizieshu atpakalj dzivot pie vinja bus tas pats, kas tev tgd.
Nu un tgd esam kopa tikai katrs dzivojam atsevishkji, un mums attiecibas ir mainijushas.Nav nekadas rutinas viss taka no pasha sakuma ir.
Un paldies dievam dzirksteli jutu katru dienu un esam izglabushi savas attiecibas.Taka vnm neiesaku meitenem steigites ar kopa bushanu.Jo biezhi vien tas beidzas arapnikumu, citu meitenju sms chatoshanos un pat ar krapshanu. :-)
08.09.2011 01:51 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.11.2009
Jā, viņš caur sms čatoja ar citu.. un nevis par laika apstākļiem vai politiku,vai darbu, bet gan par to, ka viņa seksīga un viņš grib to satikt, noskūpstīt utt. Cik zinu, tad viņi pie kāda paziņas iepazinās un tikās tur pāris reizes (bez seksa).
08.09.2011 01:51 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Un tu pec tadam sms aizgaji atpakalj pie vinja? ;-)
Tavs draugs veljoprojam chatojas ar vinju?
Domaju, ka pagale nedeg viena.Ja rutina ir un sakas chatoshana, tad tas ir sos signals attiecibas.Ja tev shis attiecibas ir vajadzigas parunajiet abi, ka atgriezt dzirksteli attiecibas.
08.09.2011 01:57 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
Nemelo galvenias sev, ja Tu samierinies, ka esi ar viņu tikai tpc, ka nav darba un nav kur iet, tad- ok. Bet, ja tevi grauž sirdsapziņa, (kā noprotu, jūtas sen ir zudušas) tad netērē savu laiku viņam...
Tiec skaidrībā sākumā ar sevi- vai Tev ir vajadzīga izlūzija par atticībām un mīlestību, kurai tu tici. Vai tev ir vajadzīga komforta kopā eksistēšana. Pirmajā gadījumā- neaizej, bet samierinies, ka brīdī, kad šīs izlūzijas sagrūs, būs ļoti sāpīgi, vai arī otrajā gadījumā- maini savu attieksmi pret šo situāciju- turpini būt patērētāja bez sirdsapziņas pāmetumiem.
08.09.2011 02:03 |
 
Reitings 8
Reģ: 04.08.2010
Zinot, ka nav kur iet sobrid labakais high palikt, bet no otras puses tu tada veida sevi nostadi zemaka stavokli nekas gribetos, Jo nu ta jau vinjam driz saks likties, ka vinsh var darit visu, ko grib un Tu vienalga nekur prom neaiziesi!
08.09.2011 04:39 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ja atrastu tadas sms,uzreiz pamestu.Man riebjas aizmuguriskas darbibas.Ari savu BIJUSO piekeru,bet bija paspejis izdzesties no draugiem,bet tapat uzzinaju visu saraxti,piedevu(MULKJE) un ljavu sev chakaret dzivi un nervus un ticeju trulajiem vardiem-milu,tevi!Ja mil,ta nedara,to zinu.
08.09.2011 07:47 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es necenstos. Ko es nezinu, tas man nesāp un ja māk aiz muguras noslēpt tā, ka man nerodas aizdomas, tad manis pēc lai dara ko grib. Bet ja nemāk noslēpt, nu tad pats vainīgs - neredzu tādām attiecībām jēgu.

Bet nu Tavā gadījumā es saprotu, ka Tev nav nemaz naudas vai radinieki, pie kā iet... Tā kā vispirms jākoncentrējas uz savu iztikas līdzekļu nodrošināšanu...
08.09.2011 11:32 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
nu ja attiecibas nav dzilas, tad ta medz notikt/ sekss un iekare nav muziga. ja jus saista vel kadas kopigas intereses, tad centieties atjaunot, ja ne, tad padzivo pie vina lidz atradisi dartbu un mitekli.
08.09.2011 16:35 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
bez seksa? ka tu to vari zinat? peni aposnajusi esi ?
08.09.2011 16:37 |
 
Reitings 1660
Reģ: 27.10.2010
Kā jau citas meitenes teica, vispirms atrodi darbu, lai pašai būtu kāda naudiņa. Tad jau arī kādu dzīvoklīti tu varētu īrēt un iet no viņa prom. Ja jau pēc 5 gadu kopdzīves jums ir rutīna un viņam cita, tad padomā, kas būs pēc gadiem 10 un vairāk?! Iespējams, ka jūsu attiecībām tiešām nav nākotnes. :-/
08.09.2011 16:43 |
 
Reitings 12
Reģ: 12.09.2011
oiiii man bija loti liidziiga situaacija! par laimi tiku no taa visa valaa. :-) Maneejais ar veica aizmuguriskas darbiibas, kuras atklaaju. bijaa kopa gadus 4us, tacu es daudz nedomaajot pati aizgaaju. ja, arii vinsh luudza piedosanu un tada garaa. tajaa laikaa arii studiju maksa bija jaamasksa(vins protams bija turigaks par mani), bet kaut ka jau pati izdziivoju.

peec laika atminas par kopigo laiku uzjudiija, bet tas vien pieradums. galvenais atrast jaunus cilveekus, doties izklaideeties nevis vienai maajas punkoties :D
12.09.2011 22:57 |
 
Reitings 871
Reģ: 05.03.2009
Izklauijas,ka tu raxti pr mani.

Es no sakuma rikojos lidzigi. Rezultata sapratu..
Vai nu cinies un paliec, vai atmet ar roku un aizej..un taa aizejot Tu iespejams vis dzivi metasies no viena pie otra ikreiz kad kaut kas aizies greizi.
Es saaku ar to,ka mekleju vainu sevi- kapec vinam vajag to citu? No ne kaa jau ta nerodas.Un es tiesam atradu vainu sevi-musos-attiecibas.

Maksla nav aiziet, maksla ir palikt un saglabat attiecibas.
12.09.2011 23:03 |
 
Reitings 12
Reģ: 12.09.2011
it kaa varu piekrist bumbei, ka aziet nav nekaada maaksla, tacu es vienkaarsi nevaereju sadziivot ar to, ka vinam ir bijusi cita un vienmeer galvaa jaucaas domas kaa un ko vins ar to citu dariijis. veeh.
bet tas galu gaala tev pashai jaaizspriez ko iesaakt :)
12.09.2011 23:18 |
 
Reitings 871
Reģ: 05.03.2009
njaa..Tās domas ir grūti dabūt ārā no sirds..Nenoliedzu-kādreiz tiešām uznāk melnie kad par to iedomājos.
Tomēr es saprotu- ja reiz viņš palika pie manis un mainījās,tad acīmredzot es tomēr biju/esmu labāka par to kas bija,kā es viņu saucu, mirkļa vājums/prāta aptumsums.

Tomēr,jā, gala rezultātu jāizlemj tikai un vienīgi Tev pašai.
Nenoliedzami tas nav viegli, par attiecībām ir jārupējas,dažreiz pie tām jāstrādā kā vissmagākajā darbā.
12.09.2011 23:26 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.11.2009
Jūsu padomi un pieredze ir tik noderīgi. Patiešām. Lēmums ir jāpieņem tikai un vienīgi man, bet jūsu pieredze man parāda situāciju no abām pusēm kā būtu, ja paliktu, un kā, ja aizietu. Un zinu, ka dodot padomus jūs esat "bezkaislīgas", jo mani nepazīstat personīgi (ne tā kā mana draudzene, kas piesolījās manu puisi piekaut :D )
13.09.2011 03:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits