Jaroslavļas Lokomotiv

 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009

www.tvnet.lv/sports/hokejs/390961-aviokatastrofa_boja_gajusi_lokomotiv_hokejisti_iespejams_ari_skrastins

Dzīve ir tik neizdibināma :(

07.09.2011 20:02 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Hokejs man patīk,bet konkrētās komandas vai Skrastiņa lielākā fane nebiju,bet tā ir šausmīga traģēdija,kas notika, par kādu liekulību vispār var būt runa?!Ir pilnīgi normāli pārdzīvot,raudāt,sērot,noturēt klusuma brīdi vai doties piemiņas gājienā,tie taču ir cilvēki!!! Tik ļoti šausmīgi,kā cilvēki no rīta aiziet,bet vakarā vairs nepārnāk.
08.09.2011 01:51 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Tiešām traģiski Kad uzzināju arī pārņēma skumjas , kas nav pārgājušas vēljoprojām. Nabaga ģimenes. :-(

PS. Taču es piekritīšu Elīzei , ka man arī tā liekas liekulība , staigāt apkārt trīcošām rokām , purēt un krist histērijā utt tas tīri mans personīgais viedoklis.
08.09.2011 03:18 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Arī es neesmu nekāda sporta fane un man šie sportisti bija sveši cilvēki, bet galu galā paliek jau cilvēcīgais faktors. Man bija skumji arī uzzinot par traģēdiju Japānā! Vienmēr ir sāpīgi kad kāds aiziet un es ļoti jūtu līdzi tām ģimenēm, kuras zaudēja savus mīļos cilvēkus! Šādos brīžos vairāk nākas aizdomāties par savu dzīvi un to, ka katra diena var būt kā pēdējā! Tāpēc iesaku nebūt ciniskām tām, kurām viss vienalga, bet saprast arī tos cilvēkus, kuri patiešām pārdzīvo! Lai raud un skumst cilvēki, ja viņi to vēlas, tās ir viņu tiesības.
Lai mūžīgs miers aizgājušajiem un tuviniekiem izturību un spēku! :-(
08.09.2011 12:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits