Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Melnumi

 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011

Es sevi pēdējā laikā nesaprotu, bet pārāk bieži galvā iezogas viens tarakāns, kas tirdīt tirda. Noteikti pabojāšu savu tā jau necilo reputāciju, bet man to vienkārši ir kaut kur jāizliek :D

Parasti es tiešām neesmu no tām skaudīgākajām personām, no sirds priecājos par citu laimi, sasniegumiem :) Bet tagad man skaudība mijas ar nicinājumu.. kaut kāds trakums iekšā sēž.

Pēdējā laikā tracina cilvēki, kuriem ir dots daudz un pārāk daudz, kuriem pārāk ļoti ir paveicies un veicas, kuri kā siltumnīcas vidē auguši par nevainojamiem, visiem standartiem atbilstošiem 1. šķiras tomātiņiem. ;-)

Kuriem ir dota harmoniska vide, šarms, laba veselība, mīloši vecāki, pārticība jau no bērna kājas, ass prāts, harizma, humora izjūta, mīlošs cilvēks pie sāna, dabisks skaistums..utt.

Tajā brīdī man skauž, ka man tas viss nenāk tā dabiski, pēc visa ir jātiecas. Bet dažiem tas ir nokritis no gaisa.

Un pat tad vēl atļaujas čīkstēt, ka kaut kas nav tā.. Tajā brīdī man gribas kliegt un uzsprāgt no dusmām un netaisnības sajūtas...

Es pat nezinu, kāpēc to te rakstu. Laikam, sanāk tāda kā maza, virtuāla grēksūdze. (s) (t)

06.09.2011 00:44 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Jo vairāk cilvēkam ir, jo vairāk tas vēlas iegūt!
Arī tiem, kurus Tu apskaud kaut kas trūkst, tāpat kā Tev. Un tā būs vienmēr! Katram savs.
06.09.2011 00:48 |
 
Reitings 431
Reģ: 29.01.2009
Reizēm tikai ārēji šķiet, ka tav cilvēkam ir ideāla dzīve, kaut gan ne tu tuvu tam...
06.09.2011 00:50 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Dzīve katram sniedz tik, cik viņš spēj panest. Reiz ko līdzīgu teica vientuļa māte, kuras dēls bija invalīds. Esmu neskaitāmas reizes šo viņas domu sev atkārtojusi. Man dzīve ir ļāvusi sasniegt pašai, ne saņemt visu gatavu, par to tikai jāpriecājas!
06.09.2011 00:58 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
+ Penelopei

Cilvēkiem bieži šķiet, ka citiem ir labāka dzīve kā viņiem, taču nekad nevar zināt, kā ir aiz slēgtām durvīm. Iesaku nedomāt tik ļoti par citiem un nesalīdzināt, bet attīstīt sevi pašu.

Tas viens no mārketinga pamatprincipiem - izcelt sevi, nevis nomelnot otru. ;-)

06.09.2011 01:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man jasaka ,ka tadas sajutas man ir tiesi tagad :-| .Es iedomajos-tiesam daudz stradaju,vairak naudinas -tas priece,bet tad iezogas tada ka skaudiba,ka ir cilveki ,kuriem ta "laba dzive" krit it ka no gaisa.Mani pamostas tada "balta nenovidiba"! :-P
06.09.2011 01:05 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
parasti jau no malas izskataas, ka citiem viss ir ljoti labi un puukaini. bet , ja parunaa ar cilveekiem tuvaak sanaak, ka tik labi nemaz nav..un varbuut pat taa iisti nav ko skaust
06.09.2011 01:08 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Es ar šodien apskaudos, kad man garām aizpirda pilnīgi jauns Lincoln Navigator džips (t)
06.09.2011 01:11 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
man pat tā nav īsti skaudība, bet gan vienkārši izbrīna cilvēki, kuri ir, es atvainojos, patiešām stulbi, taču dzīve viņiem pilnīgi visu pasniedz uz zelta paplātītes. ir man viena paziņa, piemēram, kurai galvā labākajā gadījumā kartupeļu biezenis, bet viņai draugs ir kkāds varen liels uzņēmējs, kurš apmaksā visu un luksusa līmenī.un meitene tikai peld naudā, kamēr čalis krīt pie kājām.
tad ir vēl viens gadījums, kad tāpat dāmai smadzene nav, nu patiešām smags gadījums, bet viņai visur un vienmēr veicas, viņa vienmēr izkulsies cauri no visām problēmām un vienmēr būs ar baltiem spārniņiem. vo tā.
06.09.2011 01:18 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009
Tu neapzinies cik Tev ir labi patiesībā, bet apskaužot citus, Tu nodari pāri gan sev, gan tam cilvēciņam, kuru apskaud. Skaudīgiem un ļauniem cilvēkiem veicas mazāk. Tādejādi Tu vairo to melnumu, kas sēž Tevī un ar laiku Tev pašai mazāk sāk veikties. Bet vēl grūtāk ies tam otrajam cilvēciņam, kuram līdz ar Tavu skaudību un nicinājumu ies arvien sliktāk un sliktāk!
06.09.2011 01:18 |
 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Skaudība nogalina tā cilvēka negatīvo karmu, kuru tu apskaud un tai pat laikā rada negatīvu karmu tev!

Tākā izbeidz skaust!
06.09.2011 01:20 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es esmu tads cilveks, kuru parasti apskauz, bet vai tiesam viss kas labi no malas izskatas, patiesiba ar ta ir?
t.i varbut cilveks, kuru tu ta apskaud, kura del streso patiesiba ir nelaimigs, kompleksu maks, varbut attiecibas nemaz nav tik jaukas ar vecakiem, varbut sava skaista izskata del puisi nemedz tuvoties tadai meitenei utt.



kroc-nav verts apskauzt cilveku.
06.09.2011 01:29 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Pirmdiena, paldies, laikam, ko tādu vajadzēja izlasīt.
To visu, meitenes, par skaušanas negatīvo ietekmi zinu :D :) Kā jau teicu, parasti tā nedaru, bet pati jūtu, ka ir uznācis neliels vājuma brīdis un emocijas ir sakāpušas.
Un, nē, es skaidri zinu, ka cilvēkam viss ir visās jomās labi. Pārāk labi pazīstami esam. Vienkārši tas viss sāk graust brīdī, kad man nav pauzītes kur iestarpināt kaut komentāru, cik ļoti cilvēks sūkstās par lietām, kas attiecībā pret viņam doto ir sīkumi. Atliek salīdzināt ar sevi, un raudāt gribas (un, nē, nekad nevienam nežēlojos un nečīkstu). Nezinu, vienkārši rodas tāda nolemtības un bezspēka sajūta. :-/ jo ja jau pat tam cilvēkam liekas, ka viņam ir slikti, kas tad man būtu jādara...
Pēc šādām sarunām liekas, ka tie cilvēki no manis izvelk pēdējos optimisma un enerģijas pilienus. (t)
06.09.2011 01:40 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man, savukārt, šķiet ārkārtīgi nepieņemami, ka cilvēki, kam ir veselība, jumts virs galvas un ēdiens nākamajai dienai, saka, ka viņiem ir slikti. Zini, cik daudziem ir simts reižu sliktāk kā Tev? Zini, cik daudz bērnu katru minūti mirst no bada? Paskaties UNICEF bildes, paskaties UN misiju apskatus, paskaties, kas notiek pasaulē, kamēr TU dzīvo mierā un saticībā. Un pasaki paldies par to, kas Tev ir, jo citiem ir krietni mazāk. :-|
06.09.2011 01:46 |
 
Reitings 65
Reģ: 29.01.2009
piekritīšu penelopei.
Man bieži cilvēki saka, ka apskauž mani par manu dzīvi, jo man viss esot TIK viegli. Ir arī cilvēki, kas saukuši par siltumnīcas bērnu, jo man viss esot bijis vai pienests klāt uz paplātes. BET patiesībā tā galīgi nav, es vnk nevienam nestāstu un nesūkstos par to cik patiesībā viss ir grūti un,ka visu ko esmu sasniegusi, esmu sasniegusi ar smagu darbu un nekas man nav pienests uz palātes, cilvēki tikai tā runā, jo es nekad neko sliktu nestāstu.
Tas viss ir relatīvs un no ārpuses nesaskatāms.
06.09.2011 01:58 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
Man šķiet, ka tā padomāšana par badā dzīvojošiem bērniem un ideja, ka citiem ir vēl sliktāk, nestrādā. Mums piemīt niķis identificēties ar to, kas notiek ļoti tuvu. Un, atvainojos par cinismu, jo es parasti raudu un pārdzīvoju par visu&visiem, ir tikai tāds sauklis, kas liek izklausīties labi un līdzjūtīgi (tas nav uzbrauciens), mēs visi lielākā vai mazākā mērā esam egoisti un mūsu sirdssāpes vai pārdzīvojumi mums šķiet paši svarīgākie. :-|
06.09.2011 01:58 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Man arī dažreiz tādas sajūtas uznāk.Ne visu laiku,bet brīžiem.Īpaši,kad paskatos uz visādu biezo atvasēm,kam pilnīgi nekas nav jādara.Visu viņi var dabūt ar savu naudu un sakariem.Ne viņiem smagi jāstrādā,ne jākrāj.Pietiek novicināt lapiņu ar tētiņa uzvārdu un viss tiek iedots.
Un visi tie pamācošie ''paskaties kā citiem pasaulē iet'' tekstiņi uz mani nestrādā.Neesmu ''tikai neiedomājies žēloties par savu dzīvi,Āfrikā cilvēkiem iet grūtāk'' cilvēks.Drīzāk kaitina šitās supergudrās pamācības.
06.09.2011 02:01 |
 
10 gadi
Reitings 2152
Reģ: 02.04.2011
*tas
06.09.2011 02:03 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Zināju, ka būs Āfrika un kari. Ironiski. Bet tas ir pilnīgi neracionāli salīdzināt Āfriku un šejieni. Tā ir cita pasaule, citi uzskati, cits sabiedrības spiediens uz pilnīgi citām lietām.
Nu, piedod, bet brīžiem labāk atrastos viņu vietā, kur primārās būtu fizioloģiskās vajadzības. Jo, jā, ēdiens un jumts man ir, bet tajā pat laikā emocionālajā ziņā esmu staigājošs vraks, kas, tici vai nē, sāp vairāk par tukšu kuņģi.
06.09.2011 02:03 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
indie-loti piekritu-saja pasaule sakariem ir loti liels speks ...ari pie mums! |-)
06.09.2011 02:49 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
switched on, kad Tev pēdējo reizi bija tik tukšs kuņģis, lai sāpētu?

Nezinu, meitenes, varbūt jūs esat ciniskas, egoistiskas un neiejūtīgas, bet es tāda noteikti neesmu. Es nevaru bez asarām acīs un sirdssāpēm par pasaules netaisnību, domāt par to, cik gan greizi ir priekšstati par kārtību.
06.09.2011 02:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits