Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

cistīts

 
Reitings 63
Reģ: 23.08.2011

Sveikas meitenes!

Biju jau nesen sūdzējusies par savām mokām 9. mēn. garumā.. pirms 2ned izsaucu ātros.. pārmeklēja.. pateica, ka ir urīnceļu iekaisums. Izrakstīja antibiotikas.

Vairāk kā nedēļu dzēru dzērveņu sulu un šorīt izdzēru pēdejo tableti, bet VĒL joprojām man sāp.

Sāku domāt vai gadījumā man tas nav pārvērties par hronisko cistītu.

Rīt pierakstīšos pie ģimenes ārsta.. un, pats galvenais, netā salasījos par tādu kā sieviešu urologu.. hm..nekad nebiju zinājusi, ka sieviete arī var apmeklēt urologu.

Tātad.. vai vēl kādai meitenei ir nācies pamocīties kā man? vai kāda ir bijusi pie urologa? varbūt var ieteikt kādu labu Rīgas centrā..

Salasoties netā.. atradu visādos saitos daudz meitenes, kuras sūdzas un aprunā šo tēmu.

Gaidu komentārus :-)

04.09.2011 23:44 |
 
10 gadi
Reitings 705
Reģ: 16.08.2009
kad man bija cistīts + sāpošas nieres,izārstējos pa nedēļu ar homeopātiju un transferfactor'u.

tas tā,zināšanai,ka antibiotikas vnm nepalīdz
04.09.2011 23:53 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.08.2011
woow tik daudz komentāri

vai tiešām vairs nevienai meitenei nav bijušas līdzīgas problēmas? :-/
05.09.2011 19:25 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Es esmu mocījusies, pats dīvinākais ka mana labākā draudzene arī, abas vienā laikā un ilgstoši-vairāk kā gadu :-/
Nu jau tas murgs par laimi ir pierimies, man pat bija tādas kā lēkmes, ka bija tik traki ka nezināju kur likties.. Es pat nevaru saskaitīt pie cik daudziem ārstiem esmu bijusi, visi tik taisa analīzes saka viss normāli, bet kā var būt normāli ja sāāāp?! Sūtīja mani gan pie urogoga, gan ginekologa, gan pie tā ārsta kas nieres ārstē(neatceros kā sauc..beigās atradās vienas zāles ko iedzer tad kad tās sāpes ir spēcīgas-vienīgās kas palīdzēja. Pie tam beigās pie ginekologa izrādījās ka man kaut kāds iekaisums bija, kas sāpes pastiprināja.. Murgs vienkārši, NEVIENAM to nenovēlu.. :-(
05.09.2011 19:40 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.08.2011
hah, man kkas līdzīgi.. arī manai ļoti labai draudzenei šobrid ir kas līdzīgs un abas mokamies, tikai es jau no pagajušā gada..
es arī esmu pbijusi 2x slimnīcā.. daudz reizes nodevusi analīzes un bijusi pie ginekologa neskaitāmas reizes, un tagad atkal visu to pašu darīšu..
saki, kāda atšķirība ginekologam no urologa? gāji pie sievietes?
nu man arī iekaisums.. bet ik pēc katra zāļu kursa atkal parādās..
cik tev ilgi vairs nesāp? :-)
05.09.2011 19:59 |
 
Reitings 190
Reģ: 12.04.2011
Man ar ir bijis urīnpūšļa iekaisums. Man likās, ka beigas klāt :D tfu,tfu,tfu. temperatūra visu laiku pie 39. no rīta draugs lika mērīt, jo tad parasti mazāka. izmērīju un joprojām 39. dzēru nimesil, kamēr pie ārsta netiku, zināju tik,ka man noteikti ir kaut kāds iekšējs iekaisums. Tad nu tas pulverītis nosita temperatūru uz 37, izsvīdu un kādu laiku jutos labāk. ieēst vispār neko nevarēju. aizgāju pie ārsta pusģībonī, iztaisīju analīzes, izrakstīja antibiotikas. Jau nākamajā dienā jutos ievērojami labāk, bet ēstgriba gan neatgriezās. ar mokām stūķēju mutē kaut ko, lai varētu iedzert antibiotikas. Izdzēru tās + dzērveņu sīrupu urinceļiem, kas aptiekā nopērkams. un bija ok :)
05.09.2011 20:07 |
 
Reitings 1010
Reģ: 07.02.2010
Urologs bija sieviete, jā, paņēma man tikai analīzes, izrakstīja zāles, pārbaudes īpaši nekādas nebija tikai tik cik izjautāja mani par visu. Man jau bija sajūta ka ar to jāsadzīvo būs visu mūžu, cerības biju atmetusi jebkādas.. Godīgi sakot, liela loma tajā visā spēlē stress, uztraukums. Tieši tajā laikā biju iestājusies jaunā skolā, jaunā pilsētā, slodze nenormāla- tad arī tas viss sākās. Kā nāk eksāmeni, tā man atkal tās lēkmes! Nu jau kādu gadu ir ok, ir bijušas reizes kad uznāk atkal tā sajūta, ka labi nebūs, bet iedzeru tās zāles un ir labi atkal. :-)
05.09.2011 20:08 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.08.2011
Brii-cik noprotu, tad tev bija akūtais iekaisums. Prieks, ka ātri izveseļojies :-)
pandory - ja jau urologs paņem tikai analīzes, tad jau to pašu varu izdarīt arī šonedēļ savā poliklīnikā.. (t)

arī man jau cerība zūd.. :-(
05.09.2011 20:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits