Ko tu esi sabojājusi no sava vīrieša mantām?

 
Reitings 84
Reģ: 28.08.2009

Gribu saprast, vai es vienīgā esmu tāda katastrofa, kurai atliek vien pieeiet pie tehnikas, kad tā jau sabojājas. Tāpat arī mēdzu pazaudēt, man mēdz nozagt, mēdzu kaut kā citādi nodarīt skādi. Sava puiša mantām.

Ko jums ir izdevies sabojāt no sava puiša mantām un kāda ir bijusi viņa reakcija?

Pa šiem gadiem esmu vairākkārt sačakarējusi viņa datoru (pat neko nedarot, vienkārši lietojot un esot tuvumā), tie, protams, pēc tam ir salaboti.

Esmu pārdūrusi riepu puiša velosipēdam.

Un man ir nozaguši telefonu, ko puisis bija iedevis.

Tagad ir tā, ka viņš man neko, neko nedod un sāk jau bļaut, kad es pat tuvojos viņa lietām. Vai tas ir normāli?

Neko negrib ne aizdot, neko. Tagad man vajag darba datoru, bet viņš nedod :-/

04.09.2011 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Parasti neko nesabojāju tā sistemātiski.
Vienreiz tikai mašīnu grāvī sabuktēju, un vienreiz mašīnu saskrāpēju.
Viņš izturējās samērā mierīgi, dod savas lietas vēl joprojām.

Nezinu, ko es padomātu, ja viņš man nedotu savu fočiku vai kompi, piemēram.

Bet nu ja kāds manas mantas daudzumā lauztu, es ar padomātu pirms dotu.
06.09.2011 18:02 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Es it kā neko īpaši daudz nebojāju, ja neskaitīt neskaitāmas reizes, kad izleju visu ko - tēju, vīnu, kafiju un viņa divāna :D Ā, un vēl paņēmu no viņa tikko nopirkto jaunu dārgu datoru uz 1 dienu līdzi uz augstskolu (manējais bija palicis vasarnīcā), un saskrāpēju... Pati baigi pārdzīvoju par to, biju domājusi, ka būs dusmīgs, bet viņš tik nosmējās un pateica, ka tāpat noteikti pats būtu viņu saskrāpējis tuvākajā laikā :D
Trakāk ir gadījies ar tēva mantām - divreiz sasitu viņa mašīnas, bet nu tas jau bija sen, man bija kādi 16 un nemaz vēl tiesības nebija, pats vainīgs, ka deva braukāties pa laukiem :D
06.09.2011 18:14 |
 
Reitings 583
Reģ: 29.01.2009
Skatoties atpakaļ uz iepriekšējām attiecībām, pašai liekas, ka neko daudz nesalauzu, kgan pārmetumi bija daudz, jo ja viņš saplēsa, piemēram, krūzi, tad es biju vainīga, ka viņš viņu saplēsa, jo pastūmu viņa roku, ne tā paskatījos utt. :-D bet ko es tiešām izdarīju - apskādēju viņa portatīvo. ar kāju paspēru pa pus istabu (nepamanīju, ka tas stāv istabas vidū uz krēsla ejot atmuguriski) tā ka ekrāna rāmis saplīsa un vēl kkādi plastmasas gabali atlūza. es gan neapjuku un skrēju uz veikalu pēc superlīmes. visu smuki salīmēju un tēloju, ka neko nezinu :-D tā kā dators bija pirkts lietots, tad brīdī, kad viņam šķita aizdomīgs tā izskats teicu, ka vajag skatīties ko pērk :-D
man vairāk plīst savas lietas un viņam uz to raugoties bija žēl man ko dot, jo domāja, ka ar viņa lietām tas pats notiks.
06.09.2011 18:30 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits