Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Man atkal palidz "The Secret"!

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010

Es jau te mineju ,ka divi menesi man bus loti spraigs darbs ,jo divas sievietes aizgaja atvalinajuma!Viena aizgaja uz diviem menesiem,otra pat varbut ilgak...,pat nepaspejam sagatavot mainu! :-O

Ta nu man jaaizpilda "robs".Iedomajoties vien ,ka jacelas atkal 4am katru ritu un jastrada 8 stundas- paliek jocigi. |-)Ta katru dienu.Man apsolija vienu brivdienu starpa-par ko esmu loti prieciga.Sodien viena no tam! (l)

Sanemu sevi rokas!Saku ar to ,ka iedomajos ,ka dzive cilvekiem noteikti ir bijis trakak,ka man.Arsti taisijusi operacijas- vairakas pec kartas, negulot dienu un nakti.Iztureja... |-) Es ari varu izturet!Centos nedomat par to ,ka zales jadod 70 slimniekiem,centos domat par to,ka jabut veselai-tas galvenais ,lai visu varetu salikt "pa plauktiniem"!

Es esmu izturejusi divas nedelas,bet zinu,ka noteikti varu vairak!

Vai jums nav bijis ta,ka ar to domu ,ka variet,peksni tiesam viss sak iet no rokas...Ta doma vien ,ka pec tam bus laba atputa ,dod man stimulu! (l)

02.09.2011 20:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Lielu pateicibu jasaka ari viram ,kurs mani "baro pareizi",lai turas veseliba! :-)
02.09.2011 20:37 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Man tā bija manā tagadējā darba vietā. Sākumā nevarēju ciest,gribēju iet prom,bet negribēju tik viegli padoties. Sākumā netiku galā ar pienākumiem, bet tagad viss iet no rokas un dažreiz vel palīdzu citiem,tā pat vien. Viss mainījās,kad mainīju attieksmi :-)
02.09.2011 20:48 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tiesi ta - attieksme! (l) Man liekas ,ka tas noslepums ir visa...! :-)
02.09.2011 20:51 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Seit neviena negribeja diskutet-es gribeju paradit mazu piemeru no realas dzives!Esmu nostradajusi vairakas dienas no vietas,bijusi viena brivdiena un zinu ,ka atlikusas 18,pec tam jau paliks mazliet vieglak(skaitu ,ka armija) :-)pilnigi varesu nostradat,jo...man jau ir uzradies paligs ,viss iegajis sliedes,jo esmu izstradajusi savu tehniku,ka visus stavus vieglak izskriet uttJau pasa sakuma saku ar to,ka VARU un VARESU |-) !Vispar tiesi saja reiz man liekas,ka kads man palidz ,stav klat -kads no augsas! :-)
04.09.2011 17:48 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!