Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iespaidojoties no temas par pusbraljiem/pusmasam..

 
Reitings 20
Reģ: 31.08.2011

Es te salasijos temu par pusbraljiem/pusmasam..un iedomajos..vai vecaku pagatne mus tiesham iespaido?

Esmu latviete. Pirms paris gadiem uzzinaju, ka man ir pusbralis vai pusmasa arpus L (nelatviesi)..(teeta jaunibas greks). Vairs neko nezinu.Nejautashu nekad.

Esmu atsitusies pati teetii.

Un mani vienmer pashu ir vilinajushi cittautieshi, kaa likums..divaina sakritiba, vai ari genos ierakstita info?:) zemapzinja?:)

Kadai nav taa, ka kopejat neapzinati vecakus un tad peksnji kads atklajums?

31.08.2011 13:54 |
 
Reitings 20
Reģ: 31.08.2011
..
31.08.2011 13:55 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Es nekopēju, es vienkārši raksturā esmu tāda pati, kā mana mamma. Tikai nedaudz vēl jānoslīpe dažas nepilnības, kas nāk ar gadiem un būšu tāda pati, kā viņa :-D
31.08.2011 13:57 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Es kaut ko zinu. Un nezinu vai tā ir zemapziņa vai citu baumas, bet, jā jutu to jau iepriekš. Un, diemžēl, kaut kā paliek tikai sliktāk.
31.08.2011 13:58 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
es runāju un uzvedos kā mamma un man tas nepatīk-mums tāda stulba domāšana un vēl viņa ir pārāk privātīpašnieciska-ceru tāda nepalikt, bet no tēva man ir neatkarība,neko neuzspiežu un necenšos citiem uzspiest
31.08.2011 14:20 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
nebaidies, pie citautiešiem vilina dzimtas turpināšanas instinkti . Tas nav saistīts ar tēva grēkiem . :)

grūti paskaidrot, bet īsumā - ja kniebtos tikai ar saviem tautiešiem , pie tam tīrasiņu ( cik nu tas iespējams, jo katram gēnos ir neskaitāmas nacijas ) sāku dzimt kroplīši un latvieši ātri vien izmirtu . :D tas būtu tas pats , kas precēties ģimenē. pēc paris paaudzēm, pēcnāceju nebūtu .
tāpēc cilvēku jau zemapziņas līmenī piesaista tie, kas atšķirās no viņa .
tāpēc arī pretstati pievelkas - lielāka iespēja , ka pecnacējs izdzīvos .

vīriešiem ir nedaudz citādi, viņiem ir iebūvēta misija atstāt pēc iespējas vairāk ģenētiskā materiāla :D



31.08.2011 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits