Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecibas ar bijušo?

 
Reitings 193
Reģ: 09.06.2010

Tātad..kad iepazinos ar draugu viņš man stāstija par savu bijušo,kura ir ļoti gudra,tur bla bla ...un viņa viņam esot tikai ļoti labs draugs..nekas vairak..sākuma bieši vini sazvanijās utt...es protams izrādīju savu neapmierinatiebu..viņi it ka parstaja sazvanīties (vai ari vins vnk loti labi slepa to no manis)..it ka svetkos tikai...

Nesen kartojm vinja istabu atradu kastīti,un tur bija tādas kopbildes,kur viņi kopa apķērusies,viņās kādas 2 bildes ierāmētas..viņš man askaidroja,ka vnk nevar izmest ārā,roka neceļas,jo cilvēks esot centies utt.

ko jus par too domājat?man gribas vnk eksplodet ....

vai tiešām ir iespējama tāda draudzība...viņš tik tiešām viņu tur ļoti ciena..del gudribas..un nu viņa ir dakteris

30.08.2011 21:19 |
 
Reitings 193
Reģ: 09.06.2010
atvainojos par kļūdām..rakstiju steiga
30.08.2011 21:21 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
lai tacu taas bildes staav vinam kastitee, vins tacu taas neliek redzamaa vietaa..
30.08.2011 21:22 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Atbildot tieši uz jautājumu par to, kāpēc viņš nav izmetis mantas varu pateikt tikai vienu - Cilvēki varbūt šķīrās uz patīkamas nots un viņām vienkārši žēl ir kaut ko ļoti skaistu izmest.
Kaut arī es šķīros ar naidu es tāpat neesmu daudz ko izmetusi.
30.08.2011 21:22 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Nav jau patīkami, protams.
Man ar 2 bijušajiem nav pilnīgi nekādu attiecību, es par viņiem vispār nedomāju un arī viņi necenšas ar mani sazināties. Pirmais bijušais gan šad tad man uzraksta draugos, bet tās ir vairāk tādas sarunas par to kā iet man vai mūsu kopīgajiem paziņām, vai nevajag mani kādreiz aizvest uz laukiem, jo esam no vienas puses. Domāju, ja viņa pašreizējā draudzene to zinātu, gan jau ceptos par to, bet tā kā man pret bijušo 0 emociju, tad nejūtos vainīga ne par ko.
Bet ja abi grib uzpūst vecās liesmas, tad gan var nākties Tev kļūt modrākai:)
30.08.2011 21:25 |
 
Reitings 138
Reģ: 27.06.2010
it kā, jā, piekrītu Jordanai. BĒEt- man arī tas ļoti nepatīk... viendien pamanīju, ka mana puiša bijušās meitenes bildes ir visos viņa mājas datoros... nu citur viena, citur vesela mape... telefonā arī ir dažas vecās bildes... nu zb :-( :'-( :'-( :-/
30.08.2011 21:26 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Gan jau ir kādas jūtas palikušas, tāpēc tā sargā un glabā. Nu vismaz man nebūtu pārdzīvojumu, ja kāds palūgtu izmest mantas, kas saistītas ar bijušajiem.
30.08.2011 21:26 |
 
Reitings 4838
Reģ: 29.01.2009
Man vienreiz bija šoks,ka biju ar puisi kopā,bet šim makā bija 2 bijušās meitenes bildes - oma visai dienai bija sabojāta (e) Nepatīk man tādas lietas!Bet tagad jau var visu bijušo foto tur turēt :-D
30.08.2011 21:30 |
 
Reitings 193
Reģ: 09.06.2010
Nu es par to pašu..jūtas noteikti ir..un mani tas vai grauz nost...
brinumaina karta es neuzsprāgu,kad tās bildes atradu..vnk parasiju..esmu lepna par sevi...
un nav jau ta..vins it ka teica,gribi es vinjas izmetishu....un protams ka man gribas..bet nu neko,,saku,lai patur..atkal nosleps kkur
30.08.2011 21:32 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Gan jau,ka ir iespējama.Katrs jau savādāks.No vienas puses-nav jau nekas traģisks šajā situācijā.Stulbi būtu,ja viņam pa visu dzīvokli būtu pie sienām sakarinātas viņu kopbildes un guļamistabā vēl milzīgs bijušās beibes kailfoto.Tad būtu tiešām neapmierinātībai iemesls.:D Taču ja vnk kastē-tad jau nav acu priekšā un iespējams,tiešām neko nenozīmē.
Es izdzēsu visas bildes ar bijušo,izmetu visas dāvanas utt.Neko no tiem cilvēkiem negribu sev tuvumā un savā tagadnē/nākotnē.Man nav vajadzīgas kaut kādas draudzības ar bijušajiem vai kkādas atmiņas par to,kas bijis.
30.08.2011 21:33 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
nu kastē bildes, neredzu neko tādu :-D galvenais, ka tās bildes ir kastē, nevis uz galda, neredzu par ko tur dusmoties :-) bet nu telefeonā vecās bildītes vai makā, tas gan man nepatiktu
30.08.2011 21:36 |
 
Reitings 369
Reģ: 01.07.2010
bijusī ir bijusī, ja šķiras, tad no visa jātiek vaļā, savādāk aizmirst nevar,vēl jo vairāk, ja tagad ir jaunas attiecības, kāpēc jāglabā kaut kas no vecajām? bet tās ir tikai manas domas, katram jau savādāk. :-)
30.08.2011 21:38 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu muļķības,par to,ka ja kautko patur tad tur ir baigās jūtas.

Nu nav tā. Es netaisos nekad dzēst ārā fotogrāfijas no datora vai plēst no albumiem ārā. Tā taču ir mana dzīve. Un tas laiks,kas tika pavadīts kopā arī ir daļa no dzīves. Izmest ceļojumu fotogrāfijas,jo biju tur ar bijušo draugu?

Ja kautkas nepatīk,tad nav ko ložņāt pa kastēm un datora mapēm.

Es uzskatu,ka tas ir pilnīgi normāli,ja patur dāvanas ,fotogrāfijas un uztur kontaktu. Ja šķiršanās ir bijusi mierīga un ir saglabājušās normālas attiecības.

Es arī kontaktējos ar bijušajiem draugiem.Sveicam svētkos vai tāpat tiekamies pie kafijas tases. Esam pat vienā gultā gulējuši,kad viņam nebija kur palikt. Bet nekad neko vairāk nedaram. Esam draugi un viss.
30.08.2011 21:51 |
 
Reitings 25
Reģ: 29.01.2009
man vienai paziistamajai viirs tur sekcijaa foto kur apnjeemeis ar bijuso...uz sievas jautaajumu un iebildumiem vinjs atbild ka fonaa smuks skats esot :D

30.08.2011 22:01 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Tu cel pārāk lielu traci. Man tagad arī dzēst visas bildes no datora ārā, kur redzams tas blondais grēks(bijusī)? :D
Viņš taču ir ar mani kopā, man ar to pietiek, tas vien pierāda, ka viņam esmu labākā (l)
P.s. filmu vēl nenoskatījos, nebija laika, bet noteikti noskatīšos. (Bad teacher)
30.08.2011 22:02 |
 
Reitings 193
Reģ: 09.06.2010
tur ta lieta es neceļu traci..esm mierīga vina acīs...
bet pie sevim viasadas tizlibas nak..
kadreiz vareju tadu scenu uzrikot,kad vinja vinjam kko uzraksta vi ko..tgd nea....pfff...vnk ta apjautajos pec citu domam..laikam velti cepos... :-)

ja ..filmu paskaties gan :D
30.08.2011 22:22 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man jau šķiet muļķīgi, ka sievietes taisa scēnas par tādām lietām. Nu es arī netaisos kādas jaunās mīlestības dēļ dzēst visu bijušo bildes ārā. Tas ir idiotiski, tā ir mana pagātne, ja viņš ar to nevar samierināties-laimīgu taciņu. Vispār es uzskatu, ka dzīvojot kopā vienam otra datorā nav ko darīt. Man ir arī ļoti daudz bildes, kuras es nevienam negribu rādīt, ne tikai otrajai pusītei, neuzskatu, ka kādam ir tiesības rakņāties pa manu datoru, kur nu vēl uzstādīt kkādus noteikumus, kas man jādzēš ārā un kas ne.
30.08.2011 22:29 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Manējam arī ir bijušās bildes un viņu kopīgās bildes plauktiņā. :D Nepatīk, betnu labi, lai jau, man datorā arī ir bildes ar bijušo. :D
30.08.2011 22:32 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man nepatiktu bildes makā, uz galda vai skapī ierāmētas, interneta portālos profilā, datorā uz desktop. Hmm...grūti iedomāties, kur vēl, bet nepatīk tādās publiskās vietās.
Albumā vai datora mapēs lai stāv (protams, ja nav kaut kādas kailbildes). Bet es varu pateikt tādu lietu - kad bijām ar vīrieti kopā pusotru gadu vai varbūt jau 2, viņš pats, bez nekādas manas teikšanas, izrevidēja visas bildes un atstāja tās, kur nav ex meitene.
31.08.2011 00:04 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
domaaju, ja attieciibas jau ir ilgaaku laiku, tad var kaut ko teikt par bildeem, bet ja peec 3 kopaabuusanas menesiem( saku kaa piemeeru nav jauztver nevienam personiigi) man kads liktu mest laukaa bildes , tad es to principa peec nedariitu, jo kas tad tagad te buus- katrs ar ko padraudzeesos liks man bildes mest laukaa :-D
cita lieta ir ilglaiciigaas attieciibas, kaa ieprieks meitene mineeja, ka vinas pusis peec 2 gadu kopaa buusanas pats izmetis
31.08.2011 00:13 |
 
Reitings 858
Reģ: 08.05.2011
Kad mēs ar draugu izšķīrāmies arī viņš neizmeta manu dāvināto fotoalbumu, tagad dusmās kaut kad sastrīdējāmies un es saplēsu to, šausmas es nezināju, ka viņam tas tik ļõõõõõõti daudz nozīmē :-(

Bet zinu arī savas draudzenes, kuras ar puišiem šķīrušās gadiem, bet joprojām ir kastīte ar kopīgām bildēm utt, laikam jau tas nekas slikts nav, kādēļ tas būtu jaizdzēš no savas dzīves? protams, dzīve turpinās un ja katru dienu neapskati, nepielūdz, tad neredzu neko sliktu, ja kādreiz iemet acis, lai pakavētos ar smaidu patīkamās atmiņās :-)
31.08.2011 00:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits