Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kārtējā emociju māktā

 
Reitings 27
Reģ: 10.12.2010

man vienīgajai ir šāda pastulba problēma? kad skatos uz sevi spogulī, redzu sevi nu teiksim tā, normālu, redzu ka neesmu super duper slaidā, bet resna sev arī neliekos. taču skatoties uz sevi fotogrāfijās vai video, vnk šausmās jāsaķer galva!!! tiešām izskatos milzīga kā nīlzirgs, atvainojiet par izteicienu!! :-D kā tā var būt!? tas ir pretēji kā anoreksijā, kad slimnieces redz sevi resnāku nekā ir, es sevi redzu slaidāku! ? kā tas var būt!? loģikas nekādas, un nē, man nav slaidinošie spoguļi.

otrais. kā pārvarēt vēlmi nerādīties cilvēkos? jūtos neglīta, īpaši paskatoties uz sevi bildēs. es saprotu, jā, ka vajag sportot, daudz ko darīt lietas labā, bet pie velna, kā man tagad izdzīvot to periodu, kamēr vēl neesmu slaidā, sportiskā supermodele? :-D tiešām nav nekādas vēlmes pat uz ielām rādīties un soļot blakus slaidām meitenēm. grrr :-D

29.08.2011 20:45 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Labi, nerakstīšu šeit neko par sportošanu un skaistumkopšanu, jo tas jau šeit ir līdz riebumam apzelēts. Pajautāšuu Tev ko citu: vai Tev ir kāds hobijs, aizraušanās? Vai Tev ir darbs?Vai tur esi pietiekami nodarbināta? Tātad - kā Tu aizpildi savu dienu? :-)
29.08.2011 20:55 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Vo, vo, man mājās arī ir slaidinošie spoguļi :-D , bet, kad aiziet uz ģērbtuvi veikalā kaut ko mērīt - ārprāts! Kāda āda un ķermenis!!!
29.08.2011 21:00 |
 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Kā es Tevi saprotu. :-D Bieži vien arī aizdomājos vai citām tā ir. Vienīgi tas man nav saistīts ar apaļīgumu, bet tieši seju. Spogulī es sevi redzu savādāku nekā bildēs un nevaru saprast, kāpēc tā ir :-/ Bildes pārsvarā sanāk tiešām briesmīgas, kaut gan spogulī tajā brīdī izskatos tīri okey :D Un arī spoguļos bieži vien ir tā, ka vienā telpā izskatos labi, bet citā vnk atbaidoši. Tas laikam no gaismas atkarīgs.
29.08.2011 21:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
cik sver, gara esi?
varbut vnk esi nefotogeniska. ir cilveki, kas bildes labi neizskatas, bet dzive ir simpatiski.
29.08.2011 21:38 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Lutause, man šad tad uznāk līdzīgas domas. Bet tas izskaidrojams ar to, ka spogulī tu redzi spoguļattēlu, nevis tā, kā tevi redz no malas :D Līdz ar to, tava labā puse tev ir redzama kā kreisā :D It kā sīkums, bet mainās proporciju uztvere.
Perfekti vienmēr un visur izskatās tikai tie ar ideāli harmoniskiem un simetriskiem vaibstiem, tad spoguļattēlam nav nekādas nozīmes. Bet tādu cilvēku ir ārkārtīgi maz :)
29.08.2011 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
un, jā, luīzesluīzes jautājums vietā. :)
Jo blīvāka būs tava diena, jo mazāk būs šādu mazsavarīgu problēmu :-)
29.08.2011 21:52 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Neuztraucies, Tu neesi vienīgā! Arī es sev bildēs nepatīku. Man tur ne tikai kaut kādi bonus kilogrami uzrodas, bet arī viss skaistums kaut kur pazūd. Glābj tas, ka spogulī tik un tā es sev liekos ļoti glīta. Par to nerādīšanos cilvēkiem...neticēsi, bet viņi ir pārāk pārņemti ar sevi, lai kaut ko pamanītu mūsos.
29.08.2011 21:55 |
 
Reitings 205
Reģ: 29.01.2009
Man atkal ir tā, ka bildēs izskatos daudz labāk nekā patiesībā liekas. Ja no rīta, spogulī paskatoties, liekas, ka šodien nevar tādā paskatā no mājas iet ārā, tad vēlāk, nofočējoties esmu patīkami pārsteigta, ka bildē izskatos ok.
Tā kā tas tiesa par fotogēnismu! :-)
Un, ja problēma ir tieši tievumā/resnumā, tad iespējams, ka uz labu kko var mainit apģērba izvēle? Izvēlies melnu krāsu, plandošus, krītošus audumus, kleitas.. apģērbu, kas kritiskās zonas piesedz, nevis izceļ! :-)
29.08.2011 22:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits