Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

atkal sāp zobs, dental.lv

 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009

sveikas! pagājušajā nedēļā biju uz šo klīniku, tā kā ļoti sāpēja zobs, pieteicos uz pirmo brīvo laiku,kas bija pie daktera Vidža. Nevarēju īsti saprast kurš zobs sāp,tika taisīti aukstuma testi,arī rentgens, kā rezultātā ārsts nonāca pie secinājuma, ka sāp zobs, kuram ir caurums, bet īsti nereaģēja uz aukstuma testu. Zobs tika salabots, protams, pēc narkozes iziešanas zobs sāpēja, bet tas šķita normāli,jo caurums bija ļoti dziļš. arī nākamajā dienā zobs turpināja sāpēt, un trešajā dienā pēc labošanas sapratu, ka tu tiešām nav kārtībā viss. kad jau varēju uzreiz zvanīju uz klīniku, pieteicos no jauna. rīt beidzot dodos turp, bet ir viens bet, kas mani uztrauc - atkal nevaru saprast kurš zobs konkrēti sāp, bet sakožot žokļus, šķiet, ka tas varētu būt jau salabotais zobs, pēc sāpēm šķiet, ka tur varētu būt iekaisis nervs, kas nozīmē kanālu tīrīšanu un pietiekami dārgas izmaksas. taču mani interesē tas, vai iekaisušu nervu var redzēt rentgena uzņēmumā? un ja man tiešām sāp tas zobs, kurš jau tika salabots, tad vai man nepienāktos atlaide kanālu tīrīšanai tādā apmērā,cik samaksāju iepriekšējā labošanas reizē? :-/ vienkārši šobrīd man finanses ir sāpīgs jautājums, un šādas dubultas izmaksas par 1 zobu, kur galu galā, iespējams ārsts kaut ko nav pamanījis mani tomēr uztrauc. protams, nevaru noteikti galvot,ka sāp tas pats zobs, bet ja tā-vai tomēr šo finansiālo jautājumu kaut kā nevarētu vērst man par labu? :-/

paldies Jums, meitenes ;-)

25.08.2011 01:41 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
up
25.08.2011 01:43 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
:-/
25.08.2011 02:02 |
 
Reitings 63
Reģ: 23.08.2011
man šķiet, ka rentgena uzņēmumā nevar redzēt iekaisušu nervu.
un ja izrādīsies, ka tev sāp tas pats zobs, jo nav kartīgi iztīrīts kanāls, tad es pieprasītu atlaidi.
25.08.2011 04:31 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Kolēģei tieši bija šāda situācija. Rentgenā uzrādījas, ka zobs satrutojis, tŗīja kanālus. Ar zobārsti vienojās, ka maksās par kanālu tŗīšanu, bet plombe būs bez maksas. Jo ārste kļudījās, uzreiz netīrot kanālus.
25.08.2011 09:44 |
 
Reitings 744
Reģ: 29.01.2009
nu tad tikai jāskatās, vai būs tas pats zobs, un tad jau jārunā. :)
Paldies meitenes! :-)
25.08.2011 10:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits