Par visu pārējo

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
vakardienas smieklu deva21709elinc
20.01.11 22:30
Ēnu diena51509dartix
20.01.11 21:32
help11679dailjava
20.01.11 21:25
Ar vīru nav viegli.53685justinja
20.01.11 20:28
ko Jūs par to sakiet...101979sun__
20.01.11 18:50
Olaine, Jaunolaine un tuvējā apkārtne..308249bimbam
20.01.11 17:48
aizdomājos...476773wild_rose
20.01.11 17:24
feelunique reģistrēšanās51842fluffy
20.01.11 17:16
Zaļā tēja.41513leenya15
20.01.11 16:31
Cosmo Tusins! 73378158olg
20.01.11 15:56
Ēģipte pa lēto111991late_eline_
20.01.11 14:37
blondi jautājumi...152464aguciitis_
20.01.11 14:26
Transports, SOS41781medus_maize
20.01.11 03:53
kas ir lidosta? 62393senjorita13
20.01.11 03:08
stulbums21706kitekat_
20.01.11 01:05
Pašvērtējums416527milu_lite
20.01.11 00:29
iesūdziet mani draugos :D183005poesia
20.01.11 00:03
merkancilisma koncepcija21965azalina90
19.01.11 23:19
Ka jus domajat-alga cik varetu but?749406austrasmeita
19.01.11 22:55
iesakiet filmas...236165optimistiskaa
19.01.11 21:43
Nokia 3710- zelta zivtiņa31947bibiii
19.01.11 19:54
Dzīvoklis.21712gemini
19.01.11 18:26
pasta jautājums81825la_la
19.01.11 17:19
lejuplāde41972annija
19.01.11 17:15
PALĪGĀ!21576zvaigznumeitene
19.01.11 16:21
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits