Par visu pārējo

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
nesat uz rokam163311late_eline_
05.02.11 16:44
stresa pārvarēšana =/224586dadziite_
05.02.11 15:23
Fotolukss bildes41912dailjava
05.02.11 13:50
Ko lai dara, kad nav ko darīt?2416187emmi
05.02.11 13:37
Zīlēju334831needcoffe
05.02.11 03:06
Par visu un neko18117304juura7
05.02.11 03:02
Filma-palīdzat atcerētiesnosaukumu!?31673michaa
05.02.11 02:04
Dziesma92166minnija152
05.02.11 01:49
Aura kamera ?62201juli4ka
05.02.11 01:09
No Okartes uz ZZ33874cosmo_lasiitaaja
05.02.11 01:06
Par Mārtiņu..526308chrissy
04.02.11 23:45
Piektdiena Juhuu 16215412liita
04.02.11 23:21
COSMO14816669liita
04.02.11 22:35
Sencītim 50!323830_signy_
04.02.11 22:25
Draugs zin? :)415273sweetestgirl
04.02.11 21:25
zābakslīdis105850emba
04.02.11 19:09
palīdzībiņu122474sweetestgirl
04.02.11 18:57
uz Kronvalda burvāri 1a81837sniegparslinja
04.02.11 18:49
Astronomija - kā?31630kika_x
04.02.11 18:03
tāpat vien...71723jauninja
04.02.11 17:44
Reklāma žurnālos286145norelle
04.02.11 14:32
iet kājām51718senjorita13
04.02.11 13:47
Beztēma 5dienā!41412liita
04.02.11 13:11
Piektdienas smieklam :D41630senjorita13
04.02.11 12:51
Dancers506140danielaa
04.02.11 07:08
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits