Par visu pārējo

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
FUTBOLS121772silvinj
25.02.11 22:12
naudu parsutit no SEB uz Swedbank44010dzasmin
25.02.11 21:09
Jautājumi par visu ;D659913saivuciic
25.02.11 15:11
GLAABIET!141571_abc_
25.02.11 15:03
America's next top model111572wild_rose
25.02.11 14:50
paka no UK41488mazinja
25.02.11 13:20
Hoķis, hoķis! :o465881zakjis_
25.02.11 00:03
Nosaukums42955diamond_butterfly
24.02.11 21:14
ZPD11838miss_honey
24.02.11 18:48
kuru pilsētu ieteiktu apskatīt?576150glorious_22964
24.02.11 17:53
dušošanās =)306112kruzite_nav_tejinas
24.02.11 14:55
Labi darbi01296pienapaka
24.02.11 13:44
NAKTS!101692briedis
24.02.11 07:53
radinieki... 294994demoiselle
24.02.11 02:44
23. Februāra BEZTĒMA17016587inesiiite21
24.02.11 02:15
Kā tur nokļūt?01383sirsnina___
24.02.11 01:14
Sveiciens viirieshu dienaa :D223643luffe
24.02.11 00:45
Kā tas nākas?213601_teqila_
23.02.11 23:43
Reklāma01698sintina
23.02.11 22:39
PALĪDZĪBU! Google Books.41660sallija_
23.02.11 22:10
dziesmas par skolu!!!35924_ilzite
23.02.11 21:32
Vestules11585_ilzite
23.02.11 21:28
trešdiena121845prieciga
23.02.11 19:48
autobraucēju stāstiņi112225ekstra
23.02.11 19:19
Avon VS Oriflame112049100__pure
23.02.11 18:45
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits