Problēmas & Klapatas

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
SEB banka31700diidija
07.11.11 16:13
fūj.374877dream_liquid
06.11.11 19:25
Huawei sms labotājs42053melone_
06.11.11 02:54
ryanair73057koshlene
06.11.11 02:54
ziņot par nelikumīgu darbu, pieredze?569011kitekat_
05.11.11 22:28
aizdambējusies izlietne75961bombooo
05.11.11 20:10
Par nodokli par sūtījumiem no ārzemēm126089buxiic
05.11.11 16:52
ceļš līdz spicei!!33113priori
05.11.11 14:37
Dzīvoklis:(223763kuuuuka
04.11.11 21:26
Hokejs Arēnā121925diagnoze_blondine
04.11.11 15:54
pārvākšanās01334chanely
04.11.11 14:11
Tetovējums krievu valodā142454zakpastala
03.11.11 21:29
Microsoft Word55213ketrina_
03.11.11 13:59
parazīti- CĒRMES1514132cosmovscgirl
03.11.11 00:42
execlī rādās skaitlis ar E71822maile
02.11.11 23:34
Rokaspulksteņa siksniņa32097le_nicole
02.11.11 21:17
Psihologs101687lyndinsa
02.11.11 19:49
Kuģis135728klaviatura
02.11.11 16:56
Košļene21451sonula
02.11.11 01:24
Peleejums! 71929cheeeky
01.11.11 22:52
raudāšana miegā73081keitija_
01.11.11 16:49
davanu karte01741kv
01.11.11 15:19
dokumenti31654essence_
01.11.11 01:23
plīst pilnīgi jauna soma + veikals, kur pirkta111951kakumetra
31.10.11 22:27
uztraukums11842kakumetra
31.10.11 22:16
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits