Problēmas & Klapatas

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
Autostāvvieta11611sincis19
23.02.13 16:31
Priecāšos,ja palīdzēsi102294Klentuki
23.02.13 12:53
Aizkavejushas51793mazzaachirka
22.02.13 18:21
Pasta Stacija.31343dr3424398
21.02.13 23:09
Zilumi ?156696Longorija
21.02.13 16:47
Lai zaļi plaukst297867liliii
21.02.13 15:11
Help. :(11475Blackmamaba
21.02.13 15:07
Ko iesākt?173731_paris
21.02.13 10:56
Taam, kas raksta veestules31446Mishons
21.02.13 08:37
?:)91760saara1984
20.02.13 19:52
!!!! Meklēju91959extremegirl
20.02.13 15:01
Skype -help!83180l_m_k
20.02.13 09:38
Aukstumpumpiņa236854katevate
20.02.13 01:46
Situācija163569krizantema
19.02.13 14:56
Nedienas ar ebay61548wendii
19.02.13 13:32
Nedaudz gaišākus226654mince111
19.02.13 11:24
Vecmamma4810336CariDee
18.02.13 11:01
Telefona remontdarbnīca - lūdzu, iesakiet!83243___estjix_lt___
18.02.13 10:59
Zoely tabletes?32881skaya
18.02.13 09:38
Mikrouzņēmums un EDS53750triangle
17.02.13 15:00
Seja72385ginivera
16.02.13 17:23
kur?12259Qoo
16.02.13 15:59
Kā palīdzēt?112606dr370543
16.02.13 00:08
vai šeit ir vēl kāda tāda kā es????7413030user70420
15.02.13 01:14
Par ebay sūtījumiem82432silvinj
14.02.13 17:45
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits