Padaliities.

08.01.2011, Anne Shirley
Sveikas, meitenes. Nesen sanaaca sastapt vienu loti loti skaistu dzejoli. Varbuut arii jums patiks. Manupraat, diezgan netipiski autoram :) Dzejolis par to, kur es šovakar sēdēšu Mazā, Šovakar es sēdēšu pie tavām kājām Uz dzeltena spilvena. Lampai mēs atņemsim spuldzi, Lai tikai mēness mūs glāsta. Skaties, Zilgme tik zila - Kā bagātos namos trepju krāsainie stikli. Un zvaigznes, Vai tās nav visu pilsētas zēnu Kabatas lampiņas, Kas meklē kādu zudušu kucēnu? Zini, Kafejnīcas tagad pilnas zilganu dūmu - It kā būtu paceltas mākoņos. Bet mēs sēdēsim vieni. Tu gribi mūziku dzirdēt? Klausies, aiz loga dūc tramvajs, Un kā no pumpja pil ūdens. Ceļi tev silti kā elpa. Tavas plaukstas uz maniem vaigiem Smaržo un sapņo. Un tavas pavērtās lūpas Vilina mutē Istabas gaisu, Kas dvesmo pēc mirtēm Un vecām saimnieces mēbelēm. Mazā, Šovakar es sēdēšu pie tavām kājām Uz dzeltena spilvena. / Aleksandrs Caks / Personiigi8 mans favoriits ir Ojaars Vaacietis, bet shis dzejolis.. (l)
 
Komentāri [10]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Paldies no manas puses ari-man varbut patika dziesma ,bet es laikam tomer gribetu ne tik lirisku dziesmu dzirdet!!!Man liekas Caka vardi piestavetu tadai zemakai balsij,kas sirdi rauj ara-ta mazliet "dramatiskak"! :-P
09.01.2011 20:17 | saite | Atbildēt
 
 
+0
paldies, maza :)
Vē, bet dziesmas versija gan man ļoti nepatika.
09.01.2011 19:59 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
Jā, to sauc tāpat kā dzejoli. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=7Nf8dl5H6GY
09.01.2011 16:21 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
maza, es ar biju dzirdejusi ka ir muzikālā versija. Bet kā to sauca? Vai tāpat kā dzejoli?
09.01.2011 02:45 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
šim dzejolim ir ari muzikala versja. Agrak to izpldija grupa"Latte". Iespējams, ka youtube. com to vēl var atrast..;)
09.01.2011 02:35 | saite | Atbildēt
 
 
+0
kad biju maza, nesapratu dzejoļu jēgu. bet tās ir tādas emocijas.. burvīgi (l)
09.01.2011 00:54 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Man patika! :-)
08.01.2011 18:53 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Jā, Čaks arī manai sirdij ir ļoti tuvs! (l)
08.01.2011 16:49 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Ļoti jauks dzejolis!
Čaks ir mans mīļākais dzejnieks, un viņa darbi manī izraisa īpašas izjūtas.
Tā kā raksta viņš, neraksta neviens! (l)
08.01.2011 16:25 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
08.01.2011 16:22 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits