Tad kad paliek tikai atminjas

28.10.2010, Liidere
Peedeejaas dienas mani nepamet doma - kaa taa var buut, ka vienaa briidii ir cilveeks, bet jau naakamaajaa mirklii vinjs ir paarveerties par atminjaam. Palikusi nepabeigti darbi, nepateikti vaardi, neizdziivots prieks un tagadne ir pilna ar seeraam, neizpratni kaa dziivot taalaak, un apjukumu. Lai arii tiek teikts daudz labu vaardu, cilveeki apkaart ir iejuutiigi un sirsniigi, tas tomeer nedod mierinaajumu, tas tikai atgaadina par tuksuma sajuutu sirdii. Biezi naak praataa doma, kaadeelj kaadam, kas savu dziivi nenoveertee, tiek sniegta sii daavana to izdziivot, bet kaadam kas ir miileets un kas miil so dziivi, sii daavana peeksni tiek atnjemta?
 
Komentāri [3]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
Nezināms
+0
sunce, man ļoti patika Tava atbilde! Lika par šo un to padomāt! :-)
03.11.2010 23:32 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Ā, un vēl - man nāk prātā tāds joku stāstiņs ar savu morāli:
Dzīvoja divi cilvēki. Un viņus no augšas novēroja. Viens visu laiku čīkstēja un žēlojās - man iet tik slikti, nekas nesanāk, man nekā nav, cik man slikti, utt. Tam - augšā tas noriebās un viņš teica - nu vecīt, Tu vēl nezini, kas ir slikti - un izdarīja tā, ka tam cilvēkam kļuva vēl sliktāk...
Bet otrs tikmēr bija smaidīgs un priecīgs un teica, ka viņam viss ir labi, viņam viss sanāk, viņam viss ir, lai gan īstenība nebija jau nemaz tik labi. Tas augšā skatījās, skatījās un tad teica - zini, vecīt, Tu nemaz nezini, kā tas ir, kad ir labi - un izdarīja tā, ka šim cilvēkam no tās dienas tiešām viss bija vienkārši ideāli! :D Doma - mēs paši ar savām domām un sevis noskaņošanu, savu rīcību, bieži vien izprovacējam to - tur augšā un paši nemaz to neapzināmies...
28.10.2010 14:03 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Tāpēc, ka tā ir dzīve un ar katru dienu pasaule grib, lai cilvēki novērtētu to, kas viņiem ir un ja tas nenotiek, tad dzīve veic savas korekcijas. Mēs nekad nezināsim KĀPĒC tieši tā notika, kāpēc ar tieši tiem cilvēkiem.. Acīmredzot, kādam tur augšā ir nedaudz savādāki plāni uz mums, nekā mums pašiem. Vienkārši dažkārt to ir tik grūti pieņemt un vēl grūtāk saprast..
28.10.2010 13:58 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits