And I think to myself...

21.10.2010, sunce
Louis Armstrong "What a Wonderful World" I see trees of green, red roses too I see them bloom for me and you And I think to myself what a wonderful world. I see skies of blue and clouds of white The bright blessed day, the dark sacred night And I think to myself what a wonderful world. The colors of the rainbow so pretty in the sky Are also on the faces of people going by I see friends shaking hands saying how do you do They're really saying I love you. I hear babies crying, I watch them grow They'll learn much more than I'll never know And I think to myself what a wonderful world Yes I think to myself what a wonderful world. Video izsaka visu: http://www.youtube.com/watch?v=vqiwOaPQCDY&feature=related Novērtējiet to, kas jums ir, to, ko jūs redzat sev apkārt, to, kāda ir pasaule, jo jūs nekad nevarat zināt, kad tas viss vienkārši var nebūt...
 
Komentāri [4]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
carolina - Man šī dziesma vairāk saistās nevis ar pasapņošanu, bet ar skumjām.. emanuelle - kaut kā šogad man tā apziņa par to nebūšanu vairākkārt ir likusi par sevi manīt.. Tu uzraksti - mani interesē Tavas domas - gan būs arī ko pakomentēt! :)
22.10.2010 11:35 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Dziesma vispar ...!!!!! :-)
21.10.2010 20:39 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Sunce-labi pateici..."viss vienkarsi var nebut"!Es tiesi par so temu velejos uzrakstit!Man pat bilde piemerota sagatavota!!!Vel janogaida-negribas baidit meitenes!!!! :-P
21.10.2010 20:38 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Šī ir dikti skaista dziesma, diezgan bieži to klausos, kad gribas pasapņot (l)
Un vispār Louisa Armstronga balsī ir kaut kas tiiik ļoti skaists :-)
21.10.2010 15:26 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits