ak muljke es....

18.10.2010, jaukums
jauka vasaras diena,nu bljins zobs saak saapeet :-/ nu ko saaku nojaust ka zobarsts sveicina,metu malaa savu slinkumu braukt pie zobarstes...salaboja gan bet teica ka ir vel caurumi,pierakstiija pec nedeljas labot.Paziistot sevi ja nesap tad jau kadelj doties,pazvaniiju ka galu galaa nebuushu :-D taa nu shivereejos,dziivojos un te pekshnji pagajusho nedelju saka saapet zobs,par kuru bridinaja zobarste ka jasalabo...domaju ai paries,bet shonakt man saakaas taada panika,saapes,histeerija,es raudaaju un no saapeem nezinaju kur likties...nozheeloju ka tad nesalaboju bet nu ko tur vairs.sorit ka piecelos ta pa taisno pie tuvakas polikliinikas.Mani pamatiigi sazaaljoja,nomociija.nopleesa pamatiigu pikji un 4dien atkal jaadodas aarsteet...un visam ieguvu kartejo reizi neatlikt veseliibas probleemas uz pedejo laiku :-( tagad staigaju ar pusparalizeetu sejas pusi un driiz tada uz darbu doshos...
 
Komentāri [14]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
es vnk pieversu tiesham parak lielu veeriibu uzturam utm lietam bet zobinjus atstaju novaartus...un jaa jaapiekriit ka zaales nemazina saapes un veljoprojam gribas kliegt no saapeem :%27-(
19.10.2010 05:06 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Gribeju to pasu teikt ari Jaukumam-liekas loti pieversies pareizam dzives veidam-Zobu savesana kartiba ir viens no tiem!!!! :-P
18.10.2010 22:32 | saite | Atbildēt
 
 
+0
18.10.2010 22:30 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Man laikam ir noveicies ar to ,ka Latvija draudzene bija zobarste-zobus gaju parbaudit vel pirms tie sapeja!!! :-P ASV-vira labakais draugs zobarsts!Vienkarsi jaiet uz viss!Man parlika visas plombes pirmaja gada ,un vel nekas nav mainits!!!!Neticas!!!Toties bija problemas ar smaganam....ta esot parmantotiba no mammas! (s) Agrita-tu ta rupejies par sevi (l) ...tadiem cilvekiem nekas nav neparvarams!Zobi loti daudz izsaka!!!! :-)
18.10.2010 22:30 | saite | Atbildēt
 
 
+0
visaam zobu probleemas saradusaas. juus ta vismaz normaalu zobaarstu varat atrast, man 2 meenesu laikaa jau 2vas reizes ir izkritusi viena un taa pati plombe :-D pirmaa tureejas 1 nedeelu, otraa 2 vas :-D
18.10.2010 21:15 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
18.10.2010 21:14 | saite | Atbildēt
 
 
+0
piekrītu Pumčikam, zobi ir pēdējais, kuru ārstēšanu drīkstētu atlikt. Bet vsmz nākamreiz zināsi :)
18.10.2010 19:53 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Man oma mūždien saka ka nekad nevajag atlikt zobu ārstēšanu. Nekādas, pilnīgi nekādas zāles neizārstē zobu sāpes pavisam- to vajag atcerēties! Vēl jomazāk zobu sāpēs nepāriet pašas no sevi- to nu pieaugušam cilvēkam vajadzētu saprast. :-D Nu nekas tagad būs mācība! ;-)
18.10.2010 18:03 | saite | Atbildēt
 
 
+0
ņam ņam bija pa taalu,es visu nakti nomociijos un no riita pieceljoties pirmais steigsus sagjerbos un devos,man lidz poliklinikai kadas 3 min,tev jau pat vel tuvak :-D bet nu tagad brauksu pie savas,ir jau kaadi 45km japabrauc bet zinu par ko maksaju ;-) man galvenais tagad bija sazaljot to dalju lai varu izciesties liidz 4dienai kad man brivdiena!a taa 9 dienas autopilotaa jastrada,bet nu vel palikushas tik 3 darbadienas!Paldies tev par novelejumu,galvenais lai liidz tai 4dienai nav problemu ;-)
18.10.2010 14:08 | saite | Atbildēt
 
 
+0
tb neaizgāji
18.10.2010 14:03 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits