sievietes ir IZTURIIGAAKAS!!!

10.10.2010, jaukums
Lasot jauno Cosmo,aizkjeras taa lpp kur aprakstiits kaa dzzeks ieveroja draudzenes atslodze dienas :D:D:D taa sasmejos...Juuseejais arii ir kko tamliidziigu ieverojis?es agrak kad dziivoju kopaa ar puisi,vins mani apbriinoja kaa tik daudz varu nodoties sportam un eest tik veseliigi un uzreiz mineeja ka NEkad muuzhaa neko neieturees(tas domats par manam atslodzes dienam un treninja programmam) :-D
 
Komentāri [12]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Mans draugs neko tādu nav darījis un stipri šaubos, vai darīs Bet jā, rakstiņš bija interesants! :D :D :D
Bet man ir pazīstams viens precēts pāris, kas diezgan (pēdējos gadus (nezinu cik) diezgan skatās, ko ēd. Kad bija ciemos, tad viņi sāk ar salātiem bez piedevām, piēēdās tos un tad tik nedaudz no pārējā ēdiena :) Bet, viņi to ar sievu kopā dara. Bet no malas neizskatās slimīgi tas viss, tīri interesanti! Pati sāku tā ēst pēc tam! :)
13.10.2010 23:46 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Neieturu nekādas diētas, tādēļ mans vīrietis par to neko nezin, toties lieliski pārzin, kas ir skrubītis, pumeks, pušieris, bafiks, serums utt. :-D :-D viņš ir saklausījies manas sarunas un samācījies visādas gudrības. Un tad staigājot pa veikaliem izmet tādas frāzes :"Jā šito ņemam un vēl šito vajag, āaaaa un reku šokolādes skrubītis :-D :-D to arī ņemam??" ;-)
10.10.2010 20:14 | saite | Atbildēt
 
 
+0
tas bija nopietni :D nu jā :D
10.10.2010 17:49 | saite | Atbildēt
 
 
+0
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
10.10.2010 17:48 | saite | Atbildēt
 
 
+0
eu, ieskenē man kādus 3 rakstus, mēneša vēstule jāuzraksta :D
10.10.2010 17:37 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Mani tracina, ja man nags nolūst, tad mani parodē. Neesmu caca, bet es tos audzēju 2 nedēļās, viens nolūst un viss, pārējos tak arī jāvīlē nost. blin. (e) (e) :-D Kad man bija zupas diēta, visa mana ģimene ēda to zupu. :D
10.10.2010 16:44 | saite | Atbildēt
 
 
+0
vo vo un lai pastaigaa papeedenees visu dienu,lieto kjermenju kreemus,dekoratiivo kosmetiku un to liidzekljus,valkaa zekjubikses un saprot ko noziimee-stress kad zekjubikses iepliisushas un tada apkart nekur vairs nevar raadiities :-D
10.10.2010 14:26 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Es arī smējos par to džeku :D Man viens sev ir mēģinājis spalvas izraut,lai zinātu kā tas ir :D
10.10.2010 14:20 | saite | Atbildēt
 
 
+0
woow tad jaasaka tev paveicies ar viiru tada zinjaa ;-)
10.10.2010 14:04 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Jaukum-interesanti ,ka par pareizu esanu un veseligu dzives veidu ,uzzinaju tiesi no sava vira!
Nekad agrak pat nebiju saskarusies ar Zone,Atkins gramatam,nekad nedomaju ,ka tiesi aerobika butu tik ietekmiga veselibas uzlabosana! :-)
10.10.2010 14:00 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits