"Waiting is painful. Forgetting is painful. But not knowing which to do is the worse kind of suffering."

17.08.2010, Salomē
Šie viennozīmīgi bija vieni no manas dzīves skaistākajiem mēnešiem - jā, šaubu un pārdomu pilni, taču tik bagāti ar pašām patīkamākajām emocijām.. Tās skudriņas, kuras šogad tik ļoti bija iecienījušas manu muguru... vai taureņi, kuri mitinājās manā vēderā... (l) Iemīlēšanās ir dzīvība. Tā ir dzirkstele, kura liek dvēselei mirdzēt. Kura liek ticēt skaistajam arī ārpus ierasti perfektajiem rāmjiem un uzskatiem. Kura liek ļauties - gan paļauties, gan pakļauties... (s) Atvērt un atvērties. Tā dara tik daudz, šķietami nedarot neko. Jāsaka, ka šajā laikā esmu ļoti daudz ko iemācījusies. Būt mierīgai un uzticēties. Un šķiet, ka esmu tuvu arī atziņai, ka, jo vairāk mēs vēlamies, lai kāds mums pieder, jo tālāk mēs no tā esam.. Jo piederēt nav iespējams. Var ļaut būt blakus. Un tas ir lielākais, ko cilvēks otram var dot. Klusumu, esot kopā. Novērtējiet to, kas ir, nevis meklējiet to, kā nav. Mans ieteikums jums, dāmas! :-P *Uzgāju šo bildi, kura tik ļoti man atgādina vakardienas vakaru... Ironiski, ka romantika bija vismazākais, ko es no šīm attiecībām gaidīju un vēlējos, bet tieši visvairāk tās norisinājās visromantiskajā un skaistākajā laikā un vietā - karstajās vasaras naktīs pie jūras...
 
Komentāri [10]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
+ Zane! Man ir tieši tā pat...
19.11.2010 22:45 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
"Novērtējiet to, kas ir, nevis meklējiet to, kā nav."
Kā lai šo teikumu iebāž sev galvā un pats galvenais sirdī? Kā???
Dzīvoju kopā ar puisi, savu visās ziņās ideālo vīriet, bet sirds velk pie tā, ar ko it kā kaut kas bija, bet ne līdz galam. Ļauties un plūst līdzi emocijām, ļaujot sev izbaudīt to īsto, bezierunu, galvu reibinošo, taureņu vēderā pilno MĪLESTĪBU? Vai tomēr jau savos jaunības gados domāt par nodrošināto nākotni, cilvēku, kam tomēr kaut ko nozīmēju un kurš redz mani sev blakus arī pēc daudziem gadiem? Kā lai novērtēju to, kas ir, nevis sniedzos pēc tā, kas vēl varētu būt?
12.09.2010 19:03 | saite | Atbildēt
 
 
+0
jums bija tak brīvas attiecības..un tagad viņš brauks prom un tu nezini,ko darīt..hmmm,nesaprotu tādas attiecības :)
18.08.2010 23:29 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
annA, vīrietis brauc prom, jā. Uz nenoteiktu laiku..
17.08.2010 19:27 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
17.08.2010 15:30 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Salomē, a ko Tu pārtrauksi tās attiecības vai arī kāds no jums kkur brauc prom? :-/
17.08.2010 11:07 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Mēģini, mēģini! :-P Tikai man nerādi, jo es vēl kādu laiciņu uz neko kaislīgu nevēlēšos skatīties. :-| Man šķiet, ka līdz manīm vēl līdz galam nav aizgājis, ka tikai 2 dienas vēl.. Un ko tad? (t)
17.08.2010 06:26 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Salome-Hawaii!!Tur man kaut ka neiznak gleznot !!!Es stundam varu uztureties pie okeana un sapnot par dzivi...Man loti patik tie milzigie vilni,kas sitas pret klintim,vietejie cilveki,kuri nepielaiz sev tuvu "baltos" cilvekus,japani,kurus varu vienmer apbrinot-cik mierigi vini ir!!!
Ka man gribas uzgleznot tadu kaisligu bildi,kadu tu esi ielikusi,varbut gleznosu savam "parim" virsu?!!!Rit!!!!
17.08.2010 06:22 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Šoreiz mana mīļā puse runāja. :-D Kā teica viens draugs, esmu "rezervēta attieksmē" - tam es piekrītu. Kādēļ nē? :-P Tev ir vesels mēnesis Hawaii! 8-)
17.08.2010 05:15 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Salome-Nu ka var neraudat ,lasot sis rindas?!Tu vel teici ,ka esi vesa,egoistiska uttNekad neticesu!!!!
Man loti patik bilde-ja es varetu kaut ko tadu uztaisit!!! (l) (l)
17.08.2010 05:03 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits