Just a light on?

30.07.2010, Anne Shirley
Skatījos Sex and the city sērijas un viens izteiciens no tām man lika aizdomāties. Proti, ka tas kuru sievieti vīrietis apprec ir atkarīgs no tā vai viņam ir iedegusies esmu-gatavs-precēties gaismiņa. Varbūt, ka daļā gadījumu tā ir taisnība. Respektīvi vīrieši ir kā takši - var braukāt gadiem ilgi bez tās esmu-gatavs-precēties gaismiņas un pēkšņi -hop - viņi saprot, ka ir gatavi un apprec savu nākamo draudzeni... Un ja es, piemēram, zinu, ka mans puisis būtu bildinājis savu ex draudzeni ja šamā nebūtu viņu pametusi, tad es varētu domāt, ka viņa gaismiņa ir ieslēgta un es būšu tā laimīgā? :-D
 
Komentāri [12]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
mana drauga vecāki vel jo projām bučojās un mīlējās.
Liekas,ka tikko iepazinušies :DUn viņiem ir pāri 50,un laulībā dzīvo jau kādus 38 gadus..
01.08.2010 22:16 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
es domāju,ka ne jau jaunums pie vainas,bet tas,ka līdz šim nebija īstie vīrieši! :-D
31.07.2010 04:35 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Man liekas ,ka es biju ta ,kura pateica ,ka ar gadiem ta mila pariet tada ka cita kategorija-man nav neviena piemera ,kur cilveki dzivo 10 gadus lauliba ,un tas "skudrinas skrien" par kermeni vel joprojam!Sodienas temas man sajaukusas tik traki galvu -atcerejos vel kaut ko no tam pasam savam vakarinam-kaut neaizmirstos ,varetu par to ari uzrakstit!!! :-D
31.07.2010 01:46 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Nē, par sievietēm tur šāda teksta nebija, Salomē :D
Nazīt, es neesmu nevienu gribējusi precēt jo biju par jaunu :D Tagad jau ar neesmu baigi pieaugusi, bet mana lampiņa ieslēdzās pie šī konkrētā vīrieša. Tad nu jādomā par viņa lampiņu. :D
31.07.2010 00:51 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
nu man liekas, ka nav vairs tās sajūtas, ka ir lielā love... lasīju te vienu diskusiju, ka lielā love vienmēr jau beidzas pēc gadiem un iestājas vnk love, kura jākopj, bet man bail, ka tomēr tā viss nav, ka ir jābūt lielai lovei visu laiku, tai dzirkstelei, kad jūt, ka ir īstais!
31.07.2010 00:19 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
man arī šķiet,ka vīrietim iededzas tā gaismiņa tikai pie pareizās sievietes, tu jau ar diez vai katru savu nākošo draugu esi gribējusi precēt! ;-)
31.07.2010 00:11 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Par sievietēm un precībām nekā tur nebija? :-D Varbūt man vienkārši spuldzītes trūkst? :-D
31.07.2010 00:04 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Es jau nesaku, ka visi vīrieši ir vienādi. Un ka šī teorija darbojas visos gadījumos.
Bet nu kāda gan Tev bēda, ja reiz gribi pamest?
31.07.2010 00:02 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
nu pēc tava teksta spriezot, trauma jau nepastāv, viņi jebkurā gadījumā apprec nākamo....
31.07.2010 00:00 | saite | Atbildēt
 
 
+0
rolexa, bet ja gaismiņa iedegas pie sievietes, kur no viņa dzīves pazūd, tad jau var gadīties, ka vairs neiedegas. Un tad baigi muļķīgi sanāk.
Uz otro komentāru atbildot, ļoti var būt ka šis puisis ātri vien apprecēs nākamo draudzeni ja būs spējīgs tikt pāri traumai..
30.07.2010 23:52 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits