little scrap of my life..

26.07.2010, sunce
Ilgi domāju un šaubījos – stāstīt vai nestāstīt jums kādu atgadījumu no savas dzīves. Vēl jo vairāk, ja atgadījums ir tāds, kuru es nekad nevienai dzīvai dvēselei neesmu izstāstījusi un visu šo laiku kopš tā esmu to glabājusi tikai pie sevis.. Ja jau rakstu, tad izšķīros par labu izstāstīšanai – bet būs gari.. Jūs jau zināt, ka es īsi neprotu rakstīt! :) Tātad – toreiz biju vēl jauna un dumja. Mācījos universitātē, bij man draudzene, kura toreiz aizbrauca praksē uz pavisam citu pilsētu un es biju apsolījusi aizdoties pie viņas ciemos nedēļas vidū, kad man bija mazāk lekciju. Sarunājām, ka mani aizvedīs mūsu kopīgs paziņa. Noteiktajā dienā un laikā nokonstatēju, ka kopīgo paziņu nav iespējams sadabūt rokā. Sazvanot pa telefonu viņa māte pateica, ka viņš pēc vakardienas tusiņa guļ pilnīgi atslēdzies un lai es tūlīt pat izbeidzot viņu traucēt un vairāk nezvanot! Dusmas bija pamatīgas, sazinājos ar draudzeni, pateicu, ka nebūšu, jo vedējs nav spējīgs sēsties pie stūres.. Abas sabēdājāmies, viņa ieteica braukt ar stopiem, bet tā kā es lāgā nezināju ceļu, kā līdz tai pilsētai tikt, tad neriskēju.. Teicu – gan satiksimies, kad atbrauksi atpakaļ! :) Diena tik un tā bija brīva, tāpēc izlēmu to izmantot lietderīgi – aizbraukt uz savām mājām pēc studijām tik nepieciešamās literatūras. Visi rīta transporti bija nokavēti, bet uz pēcpusdienas man patiešām negribējās gaidīt. Izlēmu stopot! Galu galā – uz mājām biju stopojusi ne reizi vien, ceļš taisns, lielā šoseja, nevis kādi lauku celiņi, parasti viss gāja gludi. Arī šoreiz! No pilsētas izbraucu veiksmīgi, līdz stopotāju iemīļotajai vietiņai šosejas malā tiku bez starpgadījumiem. Pēc pāris neveiksmīgām rokas pavicināšanām uz manu izstiepto roku apstājās blāvi zaļas krāsas auto. Izrādījās, ka vadītājs – vīrietis vidējos gados ap 35 – var mani aizvest pus ceļu – piekritu, jo jebkurš mazāks attālums ir un paliek mazāks attālums. Braucām, runājām, noskaidrojās, ka viņš ir darbā – ved preci nelieliem veikaliņiem un ikdienā vienam braukāt ir ārkārtīgi garlaicīgi. Piedāvāja, lai es braucu kopā ar viņu, es gan atteicos, jo man tomēr bija savs mērķis. Un tad nāca kompromiss – sarunājām, ka ja viņš mani aizvedīs līdz mājām, es atpakaļceļu arī pavadīšu kopā ar viņu, lai viņam nav tik garlaicīgi. Tā arī notikās. Viss bija itin jauki, izbraukājām mazos veikaliņus, apskatīju vietējos pagastiņus.. beigu beigās izlēmām, ka jānosvin šī patīkamā iepazīšanās. Nopirkām vīna pudeli, aizbraucām līdz tuvējam ezeriņam, sēdējām mašīnā, pļāpājām, dzērām vīnu.. Ar katru malku es konstatēju, ka reibstu arvien vairāk.. Galu galā – visas dienas garumā neko nebiju ēdusi, līdz ar to alkohols manās asinīs uz manām prāta spējām sāka iedarboties arvien spēcīgāk.. Tālāko atceros pa fragmentiem.. bija skūpsti... tika atpogātas bikses.. tika pacelts džemperītis... bet es pat nespēju pateikt, ka es negribu.. jā, mani izvaroja, tikai to es sapratu vēlāk, pēc neskaitāmām dienām liekot šos fragmentus kopā.. fragmentiski atceros viņa darbības, viņa teiktos vārdus.. bet kopā visu salikt nevaru.. tālāk atceros, kā vējš man plandīja matus, kad mani pusaizmigušu veda atpakaļ uz pilsētu, izsēdināja nomalē, pie garāžām, nezinu, cik ilgi tur sēdēju, zināju tikai to, ka man ir ārkārtīgi slikti. Zināju to, ka man ir jātiek līdz savai istabai un jāieritinās gultā.. Naktī pamodos ar lielu temperatūru. Nu jau vairs ne alkohola transā, bet gan paaugstinātas temperatūras transā aizbraucu ar autobusu uz mājām, divas nedēļas pus komā nogulēju mājās, pēc tam vēl divas slimnīcā.. Pagaidu diagnozi man uzstādīja, bet beigu beigās tā neapstiprinājās.. Kad atgriezos universitātē, bija pienākuši eksāmeni, nebija laika domāt par to, kas ir noticis.. Bet tā bija vieglāk, jo es to vienkārši negribēju darīt.. Tagad, protams, atskatoties, es zinu un redzu savu vieglprātību, savas kļūdas, savu vainu visā šajā, bet labot jau es neko vairs nespēju... vienīgi sadzīvot ar to, kas ir noticis.. Ja godīgi – savā ziņā es esmu pateicīga liktenim, ka neatceros visu, kas notika... Zinu tikai faktu, zinu tos fragmentus, ko atceros.. un iekšēji saraujos joprojām katru reizi, kad redzu blāvi zaļas krāsas auto..
 
Komentāri [25]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
-1
man šī tēma ir tuva.paldies dievam,ka savu turpmāko dzīvi varu dzīvot normāli.
31.07.2010 10:54 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Sunce -viss OK!Man reizem liekas ,ka tapec ari gribeju macities psihiatriju,vairak uzzinat par seksopatalogijam utt.
Pec maniem visiem stastiem ,liekas ,ka man bijusi loti daudz viriesu-tomer divi viri utt.Jasaka ,ka tas "viriesu skaits" ir bijis loti mazs,varbut tiesi tapec,ka agra jauniba bija trauma! (t)
27.07.2010 00:51 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Skarbi,ka mums visapkārt ir meitenes-sievietes,kuras ar savu vieglprātību liek stiprā dzimuma pārstāvjiem noprast,ka viņi var dabūt jebkuru,jebkur un jebkādiem paņēmieniem... :-/ Drausmīgi. :-( Arī manā paziņu lokā ir pāris izvarošanas upuri...varu tikai piekrist,ka tā ir viena no šausmīgākajām lietām,kas ar sievieti var notikt,līdz ar to jābūt uzmanīgām it visur.
Es vispār tādā ziņā esmu bailīga uz stopošanu,tumšām ielām un visādām citādām padarīšanām,ja zinu,ka tur būšu viena. Un ja konkrētāk par stopošanu - mana bērnības dienu paziņa kā stopoja,tā arī pazuda,nu jau kādi 7 gadi uz riņķi un no viņas ne vēsts... (t)
26.07.2010 23:05 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
briesmas...man vienmēr sirds sažņaudzas,kad dzirdu,ka meitenes ir izvarotas(arī manā paziņu lokā tādas ir)
bet es ceru,ka esi tikusi pāri šim gadījumam
26.07.2010 22:22 | saite | Atbildēt
 
 
+0
čepite - tās arī ir negatīvas atmiņas.. Laikam pašas negatīvākās, kas man ir! :)
Emanuelle - es mammai nevarēju izstāstīt! Negribēju viņu sāpināt! :-/ Laikam tāpēc vīram arī neesmu izstāstījusi.. :-| Joprojām!
seerskaabe - es jau teicu - tas nebija mans mērķis! Man tiešām žēl, ja es kādu esmu sāpinājusi ar šo savu stāstu un likusi atcerēties to, ko jūs negribat! :-(
26.07.2010 19:43 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Sunce, uzplēsi pārāk dziļu rētu
26.07.2010 19:38 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Es neesmu stastijusi nevienam-tikai mammai! :-O
26.07.2010 19:36 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Sunce, man uztverē šis stāsts nebija uztverts kā žēlabas...bet gan vairāk, kā atmiņas, negatīvas... Bet ja paliks vieglāk un kāda spēs arī izlobīt priekš sevis kaut ko, kapēc nē :) un jā piekritīšu, ka ar svešiem cilvekiem dalīties ir vienmēr vieglāk! Vismaz zināsi, ka saņemsi daudz viedokļu, kuri būs patiesi :)
26.07.2010 19:35 | saite | Atbildēt
 
 
+0
emanuelle - piedod, ja liku Tev atcerēties to, ko Tu negribi atcerēties.. Nebija tāds mērķis.. Jā, laikam jau par nepareizo laiku un vietu Tev taisnība! Jāpiebilst tikai vēl - un kopā ar nepareizajiem cilvēkiem.. :-| Ceru, ka Tava sāpe ir izsāpēta..
26.07.2010 19:35 | saite | Atbildēt
 
 
+0
čepsi - kāpēc stāstīju - ja godīgi, nemāku noformulēt, bet sava doma tur ir.. Kaut kas no tēmas "katrs no šīs stāsta var izlobīt mācību sev".. :) Katrā ziņā - ne jau tāpēc, lai mani žēlotu! :D Bet varbūt vienkārši - ik pa laikam uznāk vēlme padalīties ar kaut ko no savas dzīves.. Jo kaut arī dažas no jums mani nedaudz pazīst, tomēr 90 % ir man pilnīgi sveši cilvēki! Un zini, svešiem dažkārt ir vieglāk ko tādu izstāstīt, nekā tuvajiem! P.S. Ja godīgi, tad nez kāpēc likās, ka būs vairāk nosodījuma ar vārdiem - pati vainīga..
26.07.2010 19:30 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!