Between men and women there is no friendship possible...

23.07.2010, Salomē
* Emociju uzplūda ieraksts, kurš drīzumā tiks dzēsts. :-P :-) Šovakar bija kārtējais viesību vakars, kura laikā, vienīgais, par ko es varēju domāt, bija VIŅŠ. Tik žēl, ka sēdējām pie koka galda BEZ galdauta. :-D Mazsālītais lasis, Chianti un sieru izlase šovakar palika bez manas uzmanības. (s) Arī šobrīd, sēžot te, savā guļamistabā, un atceroties, kā pirms nieka 6h bijām vēl te... un spriedām, ka varbūt tomēr nevajag nekur iet, pāri mugurai pārskrien skudriņas un nedaudz nožēloju, ka tomēr aizgājām. :-D Tad ieplānoti mierīgā pastaiga uz jūru, pirms kuras, protams, ienācām pēc suņiem un aizkavējāmies uz kādu pusstundu starp siltumnīcu un saimniecības ēku.. :-P Tad foršās ūdens spēles... Ahh, kā man patīk! (l) Atkal viesību galds. Atkal klejojošās domas, kuras reti kad atradās augstāk par pašu galdu.. (s) Pāris skatieni, pāris pieskārieni, daži čuksti... Cik maz vajag, lai visu saprastu! * Ieiešu dušā, uztaisīšu kakao un gaidīšu laiku, kad varu lavīties ārā, lai atkal satiktos... :-P (l) Lai arī jums tiek neliels prieciņš - izbaudiet šīs bildes skaistumu... :-)
 
Komentāri [68]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Keterina20-nu es tiesi ta domaju!!!Vispar es nopietni par to runaju!
Man ir daudz cilveku apkart seit,bet nav ta "rozinite"-tas visas runas ir tik pareizas,normalas,zinamas utt.Pilnigi skaidri zinu,ka man tiesi tagad ,saja momenta ,saja situacija ir vajadzigas tadas interesantas butnes ,ka Cosmo meitenes! (l) (l)
25.07.2010 21:47 | saite | Atbildēt
 
 
+0
emanuelle,bet tas ir forši :)
25.07.2010 21:21 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Ketrina 20-mans virs ir pilnigi jau pieradis,ka diena sakas ,un beidzas ar kaut ko loti interesantu no Cosmo!Varbut pat viss nav taisniba,ko meitenes stasta-bet es ieeju taja situacija vienalga un tas ir tik neaprakstami forsi! (l) (l) (l)
25.07.2010 19:52 | saite | Atbildēt
 
 
+0
emanuelle, es neko vairāk arī nevaru vairs par to atklāt. ;-) :-)
25.07.2010 19:40 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Emanuelle2,mans draugs jau ar sāk domāt,ka par daudz uzturos ar cosmo meitenēm.vienīgi neesmu izpaudusi vārdus. :)
25.07.2010 18:36 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Es domaju ,ka dailslidotajs...kad runaju bija!!! :-)
25.07.2010 09:55 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Ja ,es jutos kolosali tiesi taja anonimaja situacija!!!Man ir daudz iemeslu -kapec!!!
Sodien skatijos Scott Hamilton -laikam 2004 gada!Darba radija maniem veciem laudim!Vins tiesam bija dievigs!!!Es uzreiz iedomajos tevi-nezinu kapec ,bet loti aizkera!!! (s)
25.07.2010 09:22 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Jā, saku gan par daudz - daudz sīkumu par manu privāto dzīvi esmu izpaudusi, kurus labprātāk noklusētu. Šim ierakstam arī, droši vien, nav ilgs laiks atlicis, jo, lai gan pats ieraksts nav tas pārdomātākais no manas puses, komentāri ir vēl mazāk pārdomāti. :-D Teiksim tā - es nejūtos tik komfortabli, runājot par to ar anonīmiem cilvēkiem, anonīmā vidē. ;-) Bet, šķiet, ka Tu nejūties komfortabli pretējā gadījumā, tā kā varam viena otru ideāli saprast! :-P
25.07.2010 04:01 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Privati?? (t) Ne ,ne tu neko nesaki par daudz!!!Tu jau gribeji izdzest visu...man gan liekas ka tavs ieraksts ir izraisijis lielas pardomas daudzas meitenes!Loti veiksmigs!!!! |-) (l)
25.07.2010 03:47 | saite | Atbildēt
 
 
+0
emanuelle, nezinu cik stipra, bet droši varu apgalvot, ka jo vairāk notiek, jo lielāku aizsargsienu līdz savai sirdij es būvēju. No tā izriet arī viss pārējais. :-| Bet ja Tevi interesē, man nav problēmu pastāstīt. Bet privāti, jo dažbrīd nožēloju, ka arī šeit saku par daudz.
25.07.2010 03:20 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits