kaut kas ir TĀ!! :)

28.06.2010, piparene
Es jau neesmu baigā blogotāja, bet gribas ierakstīt :) Jo man ir tik laba sajūta :) Viss ir forši-laiks foršs, Jāņi bij forši, draugi man forši, džeks man foršs :D tik darbā nekā nevaru attapties - nu, nevaru un nevaru iesākt strādāt :) Moška vēl vienu baltu kafiju?? es domāju-JĀ! :) Tikai kāpēc nevar savienot naudas pelnīšanu ar sauļošanos jūrā?? :-/ šitādā laikā kvernēt iekšā... un laikam vakaros atsākšu savus volejbola treniņus, jo esmu volejbola nūģe :D :D Nu, es tik tā - gribējās padrukāt :) Have a nice day!! (l)
 
Komentāri [13]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
es pat neatceros, kāds ir tas gudrais nosaukums :-D Nu, vnk sanāca tā, ka par vēlu attapos, un tagad katrreiz, ja bumba uztrāpās uz īkšķa, tas sāk riktīgi sāpēt un nekāda spēlēšana nesanāk.. :-(
29.06.2010 22:16 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
Hā man ir tāds pats priecīgs noskaņojums kā Tev, Piparen :) (l)
29.06.2010 02:41 | saite | Atbildēt
 
 
+0
ņam ņam, kas par supertraumu?? :)
28.06.2010 19:10 | saite | Atbildēt
 
 
+0
es vakar arī nedaudz uzspēlēju ar visu savu supermegatraumu uz mūžu :-D :-D :-D tik forši - vasara, saule, jūra, volejbols (l) es arī gribētu tādu darbu, kurā pati varu izvēlēties, kad iet un kad nē...kādu laiku man tāds bija un biju superlaimīga :-D
28.06.2010 19:05 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Nazic-nu es tacu saku (l) -vispar stulbi ,ka nezinaju ieprieks!!!Tagad jau noteikti kada meitene dabuta no vietejiem!!!
Man tiesam nebutu zel piedavat kadai no si foruma so iespeju! |-) (l)
28.06.2010 18:49 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
emanuelle2 es braucu :-P
28.06.2010 18:46 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Tas tantuks ari tads loti interesants-fanigs!!! (l) Varbut ,ja redzetu diendiena ,nebutu viegli...bet visu jau nevar gribet!!!! (t)
28.06.2010 18:26 | saite | Atbildēt
 
 
+0
emanuelle2, tāds darbiņš man patiiiiiktu (l) (l)
28.06.2010 18:20 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Varetu apvienot saulosanos okeana ar darbu,ja brauktu uz manu pusi!Musu kaiminiene Hawaii mekle kadu ,kas vinu pieskatitu,palidzetu pie majas utt.
28.06.2010 17:58 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Hell,es ar varētu ziedot sauli,tik tādām kolosālām darba :D
28.06.2010 16:17 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits