sad morning

25.02.2010, daydreamer
jau kuro rītu, braucot uz darbu, esmu sākusi pavērot cilvēkus sabiedriskajā transportā. visi tik drūmi, dzīves nomākti, šķiet - nelaimīgi. skumji paliek! tāda sajūta, ka šīs valsts iedzīvotājiem nekad nebūs lemts būt patiesi laimīgiem, smaidīgiem, ar sirdsmieru. vismaz dzīvojot šeit - dzimtenē. beidzas viena krīze, sākas nākamās problēmas un tā uz riņķi vien. visu dzīvi kā peļu sūds pa putraimiem ... :-/
 
Komentāri [11]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
Nezināms
+0
Nav ko palikt šajā sūdu bedrē, man vēl viens gads un tad braukšu prom pat neatskatīdamās!! ;-)
13.03.2010 00:56 | saite | Atbildēt
 
 
+0
es arī no rītiem esmu drūma, jo man gribas gulēt..
01.03.2010 22:31 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Ja man 14 stundas dienā spīdētu saule priekšā un pakaļā, es arī būtu laimīgāka un vēl par 80% smaidīgāka :)
Bet, jā, piekrītu, ka šā vai tā, Latvijā dzīvojošie ir īgnāki, agresīvāki un nelaipnāki...Katram jau laikam savs iemesls, bet dažreiz tā vien gribas visiem uzdot pa pakaļu, lai sapurinās :-D
26.02.2010 01:22 | saite | Atbildēt
 
 
+0
oi, piedod, Param. tad es tevi nesapratu :D
es atvainojos (s) nu jā, par tiem laikapstākļiem piekrītu, drūma vide rada drūmu noskaņojumu. bet nu, jebkurā gadījumā tādi mēs esam :/
cik nav bijis jādzird no draugiem ārzemniekiem, kas te padzīvojuši gadu un ilgāk, ka latvieši daudzi esot nesmaidīgi, nelaipni un sabozušies utt. ehh.
26.02.2010 01:06 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Par to riebšanos es domāju kā atbildi komentāram virs manējā ;) Neesmu no tiem, kas ir milzīgie patrioti, bet uzskatu, ka, ja kaut kas nepatīk - laipni lūdzu, robežas ir atvērtas, brauc, kur patīk :) Es viennozīmīgi nebiju domājusi brukt Tev virsū ;) pavisam mierīgi :)
Es vairāk domāju izskaidrot šo jautājumu nevis no tā viedokļa, kas latviešiem bijis jāpārcieš un jāpārdzīvo, bet tīri no zinātniskā viedokļa - tāda klimata zona, nekādu problēmu vai pārdzīvojumu :)
26.02.2010 00:44 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Param - tu mani galīgi esi pārpratusi :)
es nesūdzos ne par kādu krīzi un man šeit neriebjas, tieši pretēji, es turos pie dzimtenes ar visām četrām! tāpēc nebrūc man, lūdzu, virsū :D
es tikai saku - skumīgi, ka cilvēki tādi drūmi un neomolīgi. un, ka laikam, mums tas ir asinīs, jo latviešiem vienmēr kaut kas ir bijis jāpārcieš un jāpiedzīvo. that's all ;-)
26.02.2010 00:26 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Ne jau pie visa vainīga krīze, kas, protams, ir liels aspekts, bet tā neietekmē visu par 100%. Ir zinātniski pierādīts, ka gaisma ietekmē cilvēku garastāvokļus, respektīvi - jo drūmāks laiks un īsāks gaišais dienas periods, jo drūmāki cilvēki. Tā kā dzīvojam zonā, kur siltais periods ir īsāks par auksto, vienkārši sanāk, ka aukstais un drēgnais laiks padara mūs īgnākus.
P.S. Ja riebjas - neviens Tevi te ar varu netur un nav turējis. (e)
26.02.2010 00:16 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
piekritu. tas ir viens no iemesliem kadel man te riebjas. :-/ :-/ :-/
25.02.2010 22:31 | saite | Atbildēt
 
 
+0
man atkal taa ka biezhi daudzi jautaa kas noticis,kadelj tik druuma bet taa nav,mana sejas izteiksme ir maldinosha :-D
25.02.2010 22:21 | saite | Atbildēt
 
 
+0
es no riitiem esu druuma jo ir riits nejau no sliktas dziives. man vienkarshi nepatiik agrie riti :-D
25.02.2010 16:18 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits